Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2 liga muži JZČ

jaro - 12. kolo - rozpis

Košutka - Zruč n.S. 17.2. 17:00
Třeboň - Č.Budějovice 17.2. 18:00
Sezimovo Ústí - Libčice n. Vlt. 18.2. 11:00
L.Vršovice - VŠ Plzeň 18.2. 15:00
Sokol Žďár n. S. - Praha 4 18.2. 17:00
H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň 18.2. 18:00

jaro - 13. kolo - rozpis

L.Vršovice - Sezimovo Ústí 10.2. 15:00
Košutka - H.Brod 24.2. 17:00
Libčice n. Vlt. - Sokol Žďár n. S. 24.2. 17:00
Třeboň - Zruč n.S. 24.2. 18:00
Č.Budějovice - VŠ Plzeň 24.2. 18:30
Praha 4 - TJ Lokomotiva Plzeň 25.2. 18:30

jaro - 14. kolo - rozpis

H.Brod - Praha 4 3.3. 17:00
Třeboň - Košutka 3.3. 18:00
Sokol Žďár n. S. - L.Vršovice 3.3. 19:00
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice 4.3. 11:00
VŠ Plzeň - Zruč n.S. 4.3. 16:00
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt. 4.3. 19:30

jaro - 15. kolo - rozpis

Košutka - VŠ Plzeň 17.3. 17:00
Třeboň - H.Brod 17.3. 18:00
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí 17.3. 18:00
Č.Budějovice - Sokol Žďár n. S. 17.3. 18:30
L.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň 18.3. 15:00
Libčice n. Vlt. - Praha 4 18.3. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

TJ Lokomotiva Plzeň - Č.Budějovice 24.3. 15:30
Sezimovo Ústí - Košutka 25.3. 11:00
VŠ Plzeň - Třeboň 25.3. 16:00
Praha 4 - L.Vršovice 25.3. 17:30
H.Brod - Libčice n. Vlt. 25.3. 18:00
Sokol Žďár n. S. - Zruč n.S. 25.3. 18:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň 7.4. 11:00
Košutka - Sokol Žďár n. S. 7.4. 17:00
Č.Budějovice - Praha 4 7.4. 17:00
Třeboň - Sezimovo Ústí 7.4. 18:00
L.Vršovice - Libčice n. Vlt. 8.4. 15:00
VŠ Plzeň - H.Brod 8.4. 16:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Praha 4 - Zruč n.S. 14.4. 16:30
Sokol Žďár n. S. - Třeboň 14.4. 17:00
H.Brod - L.Vršovice 14.4. 18:00
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň 15.4. 11:00
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice 15.4. 17:00
TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka 15.4. 18:30

jaro - 19. kolo - rozpis

Košutka - Praha 4 21.4. 17:00
Č.Budějovice - L.Vršovice 21.4. 17:00
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň 21.4. 18:00
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt. 21.4. 18:00
Sezimovo Ústí - H.Brod 22.4. 11:00
VŠ Plzeň - Sokol Žďár n. S. 22.4. 16:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí 28.4. 17:00
Č.Budějovice - H.Brod 28.4. 18:00
L.Vršovice - Zruč n.S. 29.4. 15:00
Libčice n. Vlt. - Košutka 29.4. 17:00
TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň 29.4. 17:00
Praha 4 - Třeboň 29.4. 17:30

jaro - 21. kolo - rozpis

Košutka - L.Vršovice 5.5. 17:00
Zruč n.S. - Č.Budějovice 5.5. 18:00
Sokol Žďár n. S. - H.Brod 5.5. 19:00
Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva Plzeň 6.5. 11:00
VŠ Plzeň - Praha 4 6.5. 16:00
Třeboň - Libčice n. Vlt. 6.5. 18:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Košutka 12.5. 17:00
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň 12.5. 17:00
H.Brod - Zruč n.S. 12.5. 18:00
L.Vršovice - Třeboň 13.5. 15:00
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S. 13.5. 17:00
Praha 4 - Sezimovo Ústí 13.5. 17:30