TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2 liga muži JVČ

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

Kutná Hora - Třeboň 21.9. 17:00
Sokol Úvaly - TJ D.Cerekev 21.9. 18:00
HBC Strakonice B - 1.HC Pardubice 21.9. 19:00
Sezimovo Ústí - L.Vršovice 22.9. 10:30
H.Brod - Slavia 22.9. 12:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - HBC Strakonice B 28.9. 17:00
Třeboň - Č.Budějovice 28.9. 18:00
Slavia - Sokol Úvaly 29.9. 17:00
1.HC Pardubice - Sezimovo Ústí 29.9. 17:30
Kutná Hora - H.Brod 29.9. 18:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

Č.Budějovice - L.Vršovice 5.10. 18:00
H.Brod - Třeboň 5.10. 18:00
HBC Strakonice B - Slavia 5.10. 19:00
Sezimovo Ústí - TJ D.Cerekev 6.10. 10:30
Sokol Úvaly - Kutná Hora 6.10. 18:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Třeboň - L.Vršovice 12.10. 18:00
H.Brod - Sokol Úvaly 12.10. 18:00
Kutná Hora - HBC Strakonice B 13.10. 15:00
Slavia - Sezimovo Ústí 13.10. 15:00
1.HC Pardubice - Č.Budějovice 13.10. 17:30

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

Č.Budějovice - TJ D.Cerekev 19.10. 17:00
Sokol Úvaly - Třeboň 19.10. 18:00
HBC Strakonice B - H.Brod 19.10. 19:00
Sezimovo Ústí - Kutná Hora 20.10. 10:30
L.Vršovice - 1.HC Pardubice 20.10. 17:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - L.Vršovice 2.11. 17:00
Třeboň - 1.HC Pardubice 2.11. 18:00
Sokol Úvaly - HBC Strakonice B 2.11. 18:00
H.Brod - Sezimovo Ústí 3.11. 17:00
Slavia - Č.Budějovice 3.11. 18:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Kutná Hora 9.11. 17:00
HBC Strakonice B - Třeboň 9.11. 19:00
Sezimovo Ústí - Sokol Úvaly 10.11. 10:30
L.Vršovice - Slavia 10.11. 17:00
1.HC Pardubice - TJ D.Cerekev 10.11. 17:30

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Třeboň - TJ D.Cerekev 16.11. 18:00
H.Brod - Č.Budějovice 16.11. 18:00
HBC Strakonice B - Sezimovo Ústí 16.11. 19:00
Kutná Hora - L.Vršovice 16.11. 19:00
Slavia - 1.HC Pardubice 17.11. 17:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Slavia 23.11. 17:00
Č.Budějovice - Sokol Úvaly 23.11. 17:00
Sezimovo Ústí - Třeboň 24.11. 10:30
L.Vršovice - H.Brod 24.11. 17:00
1.HC Pardubice - Kutná Hora 24.11. 17:30

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

H.Brod - 1.HC Pardubice 30.11. 17:00
Třeboň - Slavia 30.11. 18:00
Sokol Úvaly - L.Vršovice 30.11. 18:00
HBC Strakonice B - Č.Budějovice 30.11. 19:00
Kutná Hora - TJ D.Cerekev 1.12. 17:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

L.Vršovice - HBC Strakonice B 6.12. 19:00
TJ D.Cerekev - H.Brod 7.12. 17:00
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí 7.12. 17:00
Slavia - Kutná Hora 8.12. 17:00
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly 8.12. 17:30

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Sokol Úvaly 22.2. 17:00
Třeboň - Kutná Hora 22.2. 18:00
L.Vršovice - Sezimovo Ústí 23.2. 17:00
Slavia - H.Brod 23.2. 17:00
1.HC Pardubice - HBC Strakonice B 23.2. 17:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

H.Brod - Kutná Hora 29.2. 14:00
Č.Budějovice - Třeboň 29.2. 17:00
Sokol Úvaly - Slavia 29.2. 18:00
HBC Strakonice B - TJ D.Cerekev 29.2. 19:00
Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice 1.3. 10:30

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí 7.3. 17:00
Třeboň - H.Brod 7.3. 18:00
L.Vršovice - Č.Budějovice 8.3. 17:00
Slavia - HBC Strakonice B 8.3. 17:00
Kutná Hora - Sokol Úvaly 8.3. 18:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Č.Budějovice - 1.HC Pardubice 14.3. 17:00
Sokol Úvaly - H.Brod 14.3. 18:00
HBC Strakonice B - Kutná Hora 14.3. 19:00
Sezimovo Ústí - Slavia 15.3. 10:30
L.Vršovice - Třeboň 15.3. 17:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Č.Budějovice 21.3. 17:00
Kutná Hora - Sezimovo Ústí 21.3. 17:00
Třeboň - Sokol Úvaly 21.3. 18:00
1.HC Pardubice - L.Vršovice 22.3. 17:30
H.Brod - HBC Strakonice B 22.3. 18:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Slavia 28.3. 17:00
HBC Strakonice B - Sokol Úvaly 28.3. 19:00
Sezimovo Ústí - H.Brod 29.3. 10:30
L.Vršovice - TJ D.Cerekev 29.3. 17:00
1.HC Pardubice - Třeboň 29.3. 17:30

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - 1.HC Pardubice 4.4. 17:00
Třeboň - HBC Strakonice B 4.4. 18:00
Sokol Úvaly - Sezimovo Ústí 4.4. 18:00
Kutná Hora - Č.Budějovice 4.4. 19:00
Slavia - L.Vršovice 5.4. 17:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Třeboň 25.4. 17:00
Č.Budějovice - H.Brod 25.4. 17:00
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B 26.4. 10:30
L.Vršovice - Kutná Hora 26.4. 17:00
1.HC Pardubice - Slavia 26.4. 17:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Kutná Hora - 1.HC Pardubice 2.5. 17:00
Třeboň - Sezimovo Ústí 2.5. 18:00
H.Brod - L.Vršovice 2.5. 18:00
Sokol Úvaly - Č.Budějovice 2.5. 18:00
Slavia - TJ D.Cerekev 3.5. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

TJ D.Cerekev - Kutná Hora 9.5. 17:00
Č.Budějovice - HBC Strakonice B 9.5. 17:00
L.Vršovice - Sokol Úvaly 10.5. 17:00
Slavia - Třeboň 10.5. 17:00
1.HC Pardubice - H.Brod 10.5. 17:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

H.Brod - TJ D.Cerekev 16.5. 18:00
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 16.5. 18:00
HBC Strakonice B - L.Vršovice 16.5. 19:00
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice 17.5. 10:30
Kutná Hora - Slavia 17.5. 15:00