TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2 liga muži JVČ

Podzim 2018 - 1. kolo - rozpis

HBC Strakonice B - Chodov B 22.9. 16:00
Kutná Hora - H.Brod 22.9. 18:00
Třeboň - Sokol Žďár n. S. 22.9. 18:00
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí 22.9. 18:30
Slavia - Sokol Úvaly 23.9. 15:00
L.Vršovice - 1.HC Pardubice 16.12. 17:00

Podzim 2018 - 2. kolo - rozpis

H.Brod - Slavia 29.9. 14:00
HBC Strakonice B - Kutná Hora 29.9. 16:00
Sokol Žďár n. S. - Č.Budějovice 29.9. 18:00
Sokol Úvaly - L.Vršovice 29.9. 18:00
Chodov B - Sezimovo Ústí 30.9. 14:00
1.HC Pardubice - Třeboň 30.9. 17:30

Podzim 2018 - 3. kolo - rozpis

Č.Budějovice - 1.HC Pardubice 6.10. 17:00
Třeboň - Sokol Úvaly 6.10. 18:00
Sezimovo Ústí - Sokol Žďár n. S. 7.10. 10:30
L.Vršovice - H.Brod 7.10. 17:00
Slavia - HBC Strakonice B 7.10. 17:00
Kutná Hora - Chodov B 7.10. 17:00

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

H.Brod - Třeboň 13.10. 14:00
HBC Strakonice B - L.Vršovice 13.10. 16:00
Sokol Úvaly - Č.Budějovice 13.10. 18:00
Chodov B - Sokol Žďár n. S. 14.10. 14:00
Kutná Hora - Slavia 14.10. 15:00
1.HC Pardubice - Sezimovo Ústí 14.10. 17:30

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Slavia - Chodov B 26.10. 19:00
Č.Budějovice - H.Brod 27.10. 17:00
Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice 27.10. 18:00
Třeboň - HBC Strakonice B 27.10. 18:00
Sezimovo Ústí - Sokol Úvaly 28.10. 10:30
L.Vršovice - Kutná Hora 28.10. 17:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

H.Brod - Sezimovo Ústí 3.11. 14:00
HBC Strakonice B - Č.Budějovice 3.11. 16:00
Sokol Úvaly - Sokol Žďár n. S. 3.11. 18:00
Kutná Hora - Třeboň 3.11. 18:00
Slavia - L.Vršovice 4.11. 17:00
Chodov B - 1.HC Pardubice 4.11. 17:00

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - H.Brod 10.11. 18:00
Třeboň - Slavia 10.11. 18:00
Č.Budějovice - Kutná Hora 10.11. 19:30
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B 11.11. 10:30
L.Vršovice - Chodov B 11.11. 17:00
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly 11.11. 17:30

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

H.Brod - 1.HC Pardubice 17.11. 14:00
Kutná Hora - Sezimovo Ústí 17.11. 15:00
HBC Strakonice B - Sokol Žďár n. S. 17.11. 16:00
Chodov B - Sokol Úvaly 18.11. 14:00
L.Vršovice - Třeboň 18.11. 17:00
Slavia - Č.Budějovice 18.11. 17:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Č.Budějovice - L.Vršovice 24.11. 17:00
Sokol Úvaly - H.Brod 24.11. 18:00
Třeboň - Chodov B 24.11. 18:00
Sezimovo Ústí - Slavia 25.11. 10:30
1.HC Pardubice - HBC Strakonice B 25.11. 17:30
Sokol Žďár n. S. - Kutná Hora 25.11. 18:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

Kutná Hora - 1.HC Pardubice 1.12. 15:00
HBC Strakonice B - Sokol Úvaly 1.12. 16:00
Třeboň - Č.Budějovice 1.12. 18:00
Chodov B - H.Brod 2.12. 14:00
L.Vršovice - Sezimovo Ústí 2.12. 17:00
Slavia - Sokol Žďár n. S. 2.12. 17:00

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Chodov B 8.12. 17:00
Sokol Žďár n. S. - L.Vršovice 8.12. 18:00
Sokol Úvaly - Kutná Hora 8.12. 18:00
H.Brod - HBC Strakonice B 8.12. 18:00
Sezimovo Ústí - Třeboň 9.12. 10:30
1.HC Pardubice - Slavia 9.12. 17:30

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

Sezimovo Ústí - Č.Budějovice 23.2. 10:30
Chodov B - HBC Strakonice B 23.2. 14:00
H.Brod - Kutná Hora 23.2. 14:00
1.HC Pardubice - L.Vršovice 23.2. 17:30
Sokol Žďár n. S. - Třeboň 23.2. 18:00
Sokol Úvaly - Slavia 23.2. 18:00

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

Sezimovo Ústí - Chodov B 2.3. 10:30
Slavia - H.Brod 2.3. 15:00
Kutná Hora - HBC Strakonice B 2.3. 16:00
L.Vršovice - Sokol Úvaly 2.3. 17:00
Č.Budějovice - Sokol Žďár n. S. 2.3. 17:00
Třeboň - 1.HC Pardubice 2.3. 18:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Chodov B - Kutná Hora 9.3. 14:00
H.Brod - L.Vršovice 9.3. 14:00
HBC Strakonice B - Slavia 9.3. 16:00
1.HC Pardubice - Č.Budějovice 9.3. 17:30
Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí 9.3. 18:00
Sokol Úvaly - Třeboň 9.3. 18:00

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice 16.3. 10:30
Slavia - Kutná Hora 16.3. 15:00
L.Vršovice - HBC Strakonice B 16.3. 17:00
Č.Budějovice - Sokol Úvaly 16.3. 17:00
Sokol Žďár n. S. - Chodov B 16.3. 18:00
Třeboň - H.Brod 16.3. 18:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Chodov B - Slavia 23.3. 14:00
H.Brod - Č.Budějovice 23.3. 14:00
Kutná Hora - L.Vršovice 23.3. 16:00
HBC Strakonice B - Třeboň 23.3. 16:00
1.HC Pardubice - Sokol Žďár n. S. 23.3. 17:30
Sokol Úvaly - Sezimovo Ústí 23.3. 18:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Sezimovo Ústí - H.Brod 30.3. 10:30
L.Vršovice - Slavia 30.3. 17:00
Č.Budějovice - HBC Strakonice B 30.3. 17:00
1.HC Pardubice - Chodov B 30.3. 17:30
Sokol Žďár n. S. - Sokol Úvaly 30.3. 18:00
Třeboň - Kutná Hora 30.3. 18:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Chodov B - L.Vršovice 6.4. 14:00
H.Brod - Sokol Žďár n. S. 6.4. 14:00
Slavia - Třeboň 6.4. 15:00
Kutná Hora - Č.Budějovice 6.4. 16:00
HBC Strakonice B - Sezimovo Ústí 6.4. 16:00
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 6.4. 18:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Sezimovo Ústí - Kutná Hora 27.4. 10:30
Č.Budějovice - Slavia 27.4. 17:00
1.HC Pardubice - H.Brod 27.4. 17:30
Sokol Žďár n. S. - HBC Strakonice B 27.4. 18:00
Sokol Úvaly - Chodov B 27.4. 18:00
Třeboň - L.Vršovice 27.4. 18:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Chodov B - Třeboň 4.5. 14:00
H.Brod - Sokol Úvaly 4.5. 14:00
Slavia - Sezimovo Ústí 4.5. 15:00
Kutná Hora - Sokol Žďár n. S. 4.5. 16:00
HBC Strakonice B - 1.HC Pardubice 4.5. 16:00
L.Vršovice - Č.Budějovice 4.5. 17:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Sezimovo Ústí - L.Vršovice 11.5. 10:30
H.Brod - Chodov B 11.5. 14:00
Č.Budějovice - Třeboň 11.5. 17:00
1.HC Pardubice - Kutná Hora 11.5. 17:30
Sokol Žďár n. S. - Slavia 11.5. 18:00
Sokol Úvaly - HBC Strakonice B 11.5. 18:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

Chodov B - Č.Budějovice 18.5. 14:00
Slavia - 1.HC Pardubice 18.5. 15:00
Kutná Hora - Sokol Úvaly 18.5. 16:00
HBC Strakonice B - H.Brod 18.5. 16:00
L.Vršovice - Sokol Žďár n. S. 18.5. 17:00
Třeboň - Sezimovo Ústí 18.5. 18:00