Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži JM

jaro - 12. kolo - rozpis

Sokol II.Prostějov - Juliánov 17.2. 16:00
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí 17.2. 17:00
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice 18.2. 10:30
Napajedla - TJ D.Cerekev 18.2. 11:00
SKKP Brno B - Bohunice 18.2. 17:00
Telnice - Maloměřice 18.2. 17:00

jaro - 13. kolo - rozpis

Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané 24.2. 11:00
Ivančice - Sokol II.Prostějov 24.2. 17:00
Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev 24.2. 17:00
SKKP Brno B - Napajedla 25.2. 17:00
Juliánov - SK Kuřim 25.2. 17:00
Bohunice - Telnice 25.2. 17:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Sokol II.Prostějov - Maloměřice 3.3. 16:00
SK Kuřim - Ivančice 3.3. 17:00
TJ D.Cerekev - Juliánov 3.3. 17:00
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice 4.3. 10:30
Napajedla - Sokol V. Meziříčí 4.3. 11:00
Telnice - SKKP Brno B 4.3. 17:00

jaro - 15. kolo - rozpis

Maloměřice - SK Kuřim 17.3. 11:00
Ivančice - TJ D.Cerekev 17.3. 17:00
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané 18.3. 17:00
Juliánov - Sokol V. Meziříčí 18.3. 17:00
Bohunice - Sokol II.Prostějov 18.3. 17:00
Telnice - Napajedla 18.3. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

SK Kuřim - Bohunice 24.3. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Ivančice 24.3. 17:00
TJ D.Cerekev - Maloměřice 24.3. 17:00
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B 24.3. 17:30
Sokol Kostelec na Hané - Telnice 25.3. 10:30
Napajedla - Juliánov 25.3. 11:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Maloměřice - Sokol V. Meziříčí 7.4. 11:00
Ivančice - Juliánov 7.4. 17:00
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla 8.4. 10:30
SK Kuřim - SKKP Brno B 8.4. 17:00
Bohunice - TJ D.Cerekev 8.4. 17:00
Telnice - Sokol II.Prostějov 8.4. 17:00

jaro - 18. kolo - rozpis

SK Kuřim - Telnice 14.4. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Bohunice 14.4. 17:00
TJ D.Cerekev - SKKP Brno B 14.4. 17:00
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané 14.4. 17:30
Napajedla - Ivančice 15.4. 11:00
Juliánov - Maloměřice 15.4. 17:00

jaro - 19. kolo - rozpis

Maloměřice - Ivančice 21.4. 11:00
Sokol II.Prostějov - Napajedla 21.4. 16:00
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim 22.4. 10:30
SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí 22.4. 17:00
Bohunice - Juliánov 22.4. 17:00
Telnice - TJ D.Cerekev 22.4. 17:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Ivančice - Bohunice 28.4. 17:00
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov 28.4. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Telnice 28.4. 17:00
TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané 28.4. 17:00
Napajedla - Maloměřice 29.4. 11:00
Juliánov - SKKP Brno B 29.4. 17:00

jaro - 21. kolo - rozpis

SK Kuřim - Napajedla 5.5. 17:00
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev 5.5. 17:30
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí 6.5. 10:30
SKKP Brno B - Ivančice 6.5. 17:00
Bohunice - Maloměřice 6.5. 17:00
Telnice - Juliánov 6.5. 17:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Maloměřice - SKKP Brno B 12.5. 11:00
Ivančice - Telnice 12.5. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov 12.5. 17:00
TJ D.Cerekev - SK Kuřim 12.5. 17:00
Napajedla - Bohunice 13.5. 11:00
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané 13.5. 17:00