TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži JM

Podzim 2018 - 2. kolo - rozpis

TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim 29.9. 16:00
Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B 29.9. 17:00
TJ D.Cerekev - SHC Maloměřice B 29.9. 17:00
HBC Olomouc 1966 - Juliánov 29.9. 18:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Bohunice 30.9. 12:30
Telnice - Ivančice 30.9. 17:00

Podzim 2018 - 3. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 6.10. 13:00
Ivančice - TJ Sokol II. Prostějov 6.10. 17:00
Juliánov - Telnice 7.10. 15:00
SK Kuřim - TJ D.Cerekev 7.10. 17:00
Bohunice - Sokol V. Meziříčí 7.10. 17:00
SKKP Brno B - HBC Olomouc 1966 7.10. 18:30

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - SK Kuřim 13.10. 13:00
TJ Sokol II. Prostějov - Juliánov 13.10. 16:00
TJ D.Cerekev - Ivančice 13.10. 17:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Sokol V. Meziříčí 14.10. 10:30
Telnice - SKKP Brno B 14.10. 17:00
HBC Olomouc 1966 - Bohunice 14.10. 18:00

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Ivančice - SHC Maloměřice B 27.10. 17:00
SK Kuřim - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 27.10. 17:00
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 1966 27.10. 17:00
Juliánov - TJ D.Cerekev 28.10. 15:00
Bohunice - Telnice 28.10. 17:00
SKKP Brno B - TJ Sokol II. Prostějov 28.10. 18:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - Juliánov 3.11. 13:00
SK Kuřim - Ivančice 3.11. 17:00
TJ D.Cerekev - SKKP Brno B 3.11. 17:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - HBC Olomouc 1966 4.11. 10:30
TJ Sokol II. Prostějov - Bohunice 4.11. 16:00
Telnice - Sokol V. Meziříčí 4.11. 17:00

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

SKKP Brno B - SHC Maloměřice B 10.11. 16:00
Ivančice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 10.11. 17:00
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol II. Prostějov 10.11. 17:00
Juliánov - SK Kuřim 11.11. 15:00
Bohunice - TJ D.Cerekev 11.11. 17:00
HBC Olomouc 1966 - Telnice 11.11. 18:00

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - Bohunice 17.11. 13:00
TJ Sokol II. Prostějov - HBC Olomouc 1966 17.11. 16:00
SK Kuřim - SKKP Brno B 17.11. 17:00
TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí 17.11. 17:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Telnice 18.11. 10:30
Ivančice - Juliánov 18.11. 17:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

SKKP Brno B - Ivančice 24.11. 16:00
Sokol V. Meziříčí - SHC Maloměřice B 24.11. 17:00
HBC Olomouc 1966 - TJ D.Cerekev 24.11. 18:00
Juliánov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 25.11. 15:00
Bohunice - SK Kuřim 25.11. 17:00
Telnice - TJ Sokol II. Prostějov 25.11. 17:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - HBC Olomouc 1966 1.12. 11:00
Ivančice - Bohunice 1.12. 17:00
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí 1.12. 17:00
TJ D.Cerekev - Telnice 1.12. 17:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Sokol II. Prostějov 2.12. 10:30
Juliánov - SKKP Brno B 2.12. 15:00

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - Ivančice 8.12. 17:00
HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim 8.12. 18:00
TJ Sokol II. Prostějov - TJ D.Cerekev 9.12. 16:00
Bohunice - Juliánov 9.12. 17:00
Telnice - SHC Maloměřice B 9.12. 17:00
SKKP Brno B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 9.12. 18:30

Jaro 2018 - 12. kolo - rozpis

TJ Sokol II. Prostějov - SHC Maloměřice B 23.2. 16:00
Sokol V. Meziříčí - Juliánov 23.2. 17:00
HBC Olomouc 1966 - Ivančice 23.2. 18:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ D.Cerekev 24.2. 10:30
Bohunice - SKKP Brno B 24.2. 17:00
Telnice - SK Kuřim 24.2. 17:00

Jaro 2018 - 13. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - TJ D.Cerekev 2.3. 13:00
SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí 2.3. 15:30
Ivančice - Telnice 2.3. 17:00
SK Kuřim - TJ Sokol II. Prostějov 2.3. 17:00
Juliánov - HBC Olomouc 1966 3.3. 15:00
Bohunice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 3.3. 17:00

Jaro 2018 - 14. kolo - rozpis

TJ Sokol II. Prostějov - Ivančice 9.3. 16:00
Sokol V. Meziříčí - Bohunice 9.3. 17:00
TJ D.Cerekev - SK Kuřim 9.3. 17:00
HBC Olomouc 1966 - SKKP Brno B 9.3. 18:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SHC Maloměřice B 10.3. 10:30
Telnice - Juliánov 10.3. 17:00

Jaro 2018 - 15. kolo - rozpis

SKKP Brno B - Telnice 16.3. 15:30
Ivančice - TJ D.Cerekev 16.3. 17:00
SK Kuřim - SHC Maloměřice B 16.3. 17:00
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 16.3. 17:00
Juliánov - TJ Sokol II. Prostějov 17.3. 15:00
Bohunice - HBC Olomouc 1966 17.3. 17:00

Jaro 2018 - 16. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - Ivančice 23.3. 13:00
TJ Sokol II. Prostějov - SKKP Brno B 23.3. 16:00
TJ D.Cerekev - Juliánov 23.3. 17:00
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí 23.3. 18:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SK Kuřim 24.3. 10:30
Telnice - Bohunice 24.3. 17:00

Jaro 2018 - 17. kolo - rozpis

SKKP Brno B - TJ D.Cerekev 30.3. 15:30
Ivančice - SK Kuřim 30.3. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Telnice 30.3. 17:00
HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 30.3. 18:00
Juliánov - SHC Maloměřice B 31.3. 15:00
Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov 31.3. 17:00

Jaro 2018 - 18. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - SKKP Brno B 6.4. 13:00
TJ Sokol II. Prostějov - Sokol V. Meziříčí 6.4. 16:00
SK Kuřim - Juliánov 6.4. 17:00
TJ D.Cerekev - Bohunice 6.4. 17:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Ivančice 7.4. 10:30
Telnice - HBC Olomouc 1966 7.4. 17:00

Jaro 2018 - 19. kolo - rozpis

SKKP Brno B - SK Kuřim 27.4. 15:30
Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev 27.4. 17:00
HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol II. Prostějov 27.4. 18:00
Juliánov - Ivančice 28.4. 15:00
Bohunice - SHC Maloměřice B 28.4. 17:00
Telnice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 28.4. 17:00

Jaro 2018 - 20. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - Sokol V. Meziříčí 4.5. 13:00
TJ Sokol II. Prostějov - Telnice 4.5. 16:00
Ivančice - SKKP Brno B 4.5. 17:00
SK Kuřim - Bohunice 4.5. 17:00
TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 1966 4.5. 17:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Juliánov 5.5. 10:30

Jaro 2018 - 21. kolo - rozpis

SKKP Brno B - Juliánov 11.5. 15:30
TJ Sokol II. Prostějov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 11.5. 16:00
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim 11.5. 17:00
HBC Olomouc 1966 - SHC Maloměřice B 11.5. 18:00
Bohunice - Ivančice 12.5. 17:00
Telnice - TJ D.Cerekev 12.5. 17:00

Jaro 2018 - 22. kolo - rozpis

SHC Maloměřice B - Telnice 18.5. 13:00
Ivančice - Sokol V. Meziříčí 18.5. 17:00
SK Kuřim - HBC Olomouc 1966 18.5. 17:00
TJ D.Cerekev - TJ Sokol II. Prostějov 18.5. 17:00
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SKKP Brno B 19.5. 10:30
Juliánov - Bohunice 19.5. 15:00