TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci - M

jaro - 24. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Bohunice nezadáno
Rožnov p.R. - Zlín 31 : 22
Vsetín - Sokol Sokolnice 48 : 24
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 30 : 43
Litovel - Sokol Telnice 10 : 0 k.
Sokol Juliánov - Žeravice 32 : 42
TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná 25 : 38

jaro - 25. kolo - rozpis

Žeravice - Házená L.Hustopeče nezadáno
Sokol Telnice - Vsetín 28 : 34
HBC Olomouc - Sokol Juliánov 39 : 14
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel 31 : 29
Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí 44 : 21
Bohunice - Zlín 29 : 27
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O. 23 : 24

jaro - 26. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - HBC Olomouc nezadáno
Rožnov p.R. - Bohunice 30 : 27
Litovel - SKH Polanka n.O. 44 : 24
Zlín - Žeravice 30 : 20
Vsetín - TJ Sokol Centrum Haná 39 : 33
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice 28 : 47
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice 25 : 39

jaro - 27. kolo - rozpis

Sokol Sokolnice - Házená L.Hustopeče nezadáno
SKH Polanka n.O. - Vsetín 31 : 30
Žeravice - Bohunice 39 : 35
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí 46 : 16
TJ Sokol Horka n.M. - Rožnov p.R. 25 : 42
Sokol Telnice - Sokol Juliánov 50 : 19
HBC Olomouc - Zlín 26 : 39

jaro - 28. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Sokol Telnice nezadáno
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O. 28 : 36
Rožnov p.R. - Žeravice 26.5. 12:00
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná 26.5. 12:30
Zlín - Sokol Sokolnice 27.5. 10:30
Bohunice - HBC Olomouc 27.5. 15:00
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel 27.5. 15:00

jaro - 29. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná - Házená L.Hustopeče nezadáno
Litovel - Rožnov p.R. 40 : 27
Sokol Telnice - Zlín 22 : 37
TJ Sokol Horka n.M. - Vsetín 22 : 27
Sokol Sokolnice - Bohunice 29 : 32
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov 36 : 12
HBC Olomouc - Žeravice 26 : 33

jaro - 30. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - SKH Polanka n.O. nezadáno
Rožnov p.R. - HBC Olomouc 26 : 36
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná 32 : 22
Vsetín - Litovel 33 : 45
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M. 41 : 35
Bohunice - Sokol Telnice 22 : 44
Žeravice - Sokol Sokolnice 35 : 23