TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci V

Podzim 2018 - 1. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ FS Napajedla 22.9. 12:00
TJ D.Cerekev - Rožnov p.R. 22.9. 15:00
Litovel - Sokol Újezd u Brna 22.9. 15:00
Vsetín - Bohunice 22.9. 16:30
Hranice - Žeravice 22.9. 17:30
Sokol Sokolnice - HBC Olomouc 23.9. 14:00

Podzim 2018 - 2. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Sokol Ostrava 29.9. 00:00
Rožnov p.R. - Bohunice 29.9. 14:00
TJ FS Napajedla - Vsetín 29.9. 15:00
TJ D.Cerekev - Hranice 29.9. 15:00
Žeravice - Litovel 29.9. 16:00
Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice 30.9. 15:45

Podzim 2018 - 3. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Sokol Újezd u Brna 6.10. 12:00
Sokol Sokolnice - Žeravice 6.10. 14:00
Litovel - TJ D.Cerekev 6.10. 15:00
Hranice - Rožnov p.R. 6.10. 17:30
Vsetín - HBC Olomouc 7.10. 09:30
Bohunice - TJ FS Napajedla 7.10. 13:00

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Bohunice 13.10. 00:00
Rožnov p.R. - TJ FS Napajedla 13.10. 14:00
TJ D.Cerekev - Sokol Sokolnice 13.10. 15:00
Žeravice - Sokol Ostrava 13.10. 16:00
Hranice - Litovel 13.10. 17:30
Sokol Újezd u Brna - Vsetín 14.10. 15:45

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ D.Cerekev 27.10. 12:00
TJ FS Napajedla - HBC Olomouc 27.10. 15:00
Litovel - Rožnov p.R. 27.10. 15:00
Vsetín - Žeravice 28.10. 09:30
Bohunice - Sokol Újezd u Brna 28.10. 13:00
Sokol Sokolnice - Hranice 28.10. 14:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HBC Olomouc 3.11. 14:00
TJ D.Cerekev - Vsetín 3.11. 15:00
Litovel - Sokol Sokolnice 3.11. 15:00
Sokol Újezd u Brna - TJ FS Napajedla 3.11. 15:45
Žeravice - Bohunice 3.11. 16:00
Hranice - Sokol Ostrava 3.11. 17:30

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Sokol Újezd u Brna 10.11. 00:00
Sokol Ostrava - Litovel 10.11. 12:00
TJ FS Napajedla - Žeravice 10.11. 16:00
Bohunice - TJ D.Cerekev 11.11. 13:00
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R. 11.11. 14:00
Vsetín - Hranice 11.11. 14:30

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

Žeravice - HBC Olomouc 17.11. 00:00
Rožnov p.R. - Sokol Újezd u Brna 17.11. 14:00
TJ D.Cerekev - TJ FS Napajedla 17.11. 15:00
Litovel - Vsetín 17.11. 15:00
Hranice - Bohunice 17.11. 17:30
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava 18.11. 14:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

HBC Olomouc - TJ D.Cerekev 24.11. 00:00
Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 24.11. 12:00
Sokol Újezd u Brna - Žeravice 24.11. 15:45
TJ FS Napajedla - Hranice 24.11. 16:00
Vsetín - Sokol Sokolnice 25.11. 12:30
Bohunice - Litovel 25.11. 13:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Vsetín 1.12. 12:00
TJ D.Cerekev - Sokol Újezd u Brna 1.12. 15:00
Litovel - TJ FS Napajedla 1.12. 15:00
Hranice - HBC Olomouc 1.12. 17:30
Sokol Sokolnice - Bohunice 2.12. 14:00
Rožnov p.R. - Žeravice 2.12. 16:00

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Litovel 8.12. 00:00
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice 8.12. 15:00
Sokol Újezd u Brna - Hranice 8.12. 15:45
Žeravice - TJ D.Cerekev 8.12. 16:00
Vsetín - Rožnov p.R. 9.12. 12:30
Bohunice - Sokol Ostrava 9.12. 13:00

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Sokol Sokolnice 23.2. 00:00
Rožnov p.R. - TJ D.Cerekev 23.2. 14:00
TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava 23.2. 15:00
Žeravice - Hranice 23.2. 16:00
Bohunice - Vsetín 24.2. 13:00
Sokol Újezd u Brna - Litovel 24.2. 15:45

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - HBC Olomouc 2.3. 12:00
Litovel - Žeravice 2.3. 15:00
Hranice - TJ D.Cerekev 2.3. 17:30
Vsetín - TJ FS Napajedla 3.3. 09:30
Bohunice - Rožnov p.R. 3.3. 13:00
Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 3.3. 14:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Vsetín 9.3. 00:00
Rožnov p.R. - Hranice 9.3. 14:00
TJ FS Napajedla - Bohunice 9.3. 15:00
TJ D.Cerekev - Litovel 9.3. 15:00
Žeravice - Sokol Sokolnice 9.3. 16:00
Sokol Újezd u Brna - Sokol Ostrava 10.3. 15:45

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Žeravice 16.3. 12:00
TJ FS Napajedla - Rožnov p.R. 16.3. 15:00
Litovel - Hranice 16.3. 15:00
Vsetín - Sokol Újezd u Brna 17.3. 09:30
Bohunice - HBC Olomouc 17.3. 13:00
Sokol Sokolnice - TJ D.Cerekev 17.3. 14:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

HBC Olomouc - TJ FS Napajedla 23.3. 00:00
Rožnov p.R. - Litovel 23.3. 14:00
TJ D.Cerekev - Sokol Ostrava 23.3. 15:00
Žeravice - Vsetín 23.3. 16:00
Hranice - Sokol Sokolnice 23.3. 17:30
Sokol Újezd u Brna - Bohunice 24.3. 15:45

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Rožnov p.R. 30.3. 00:00
Sokol Ostrava - Hranice 30.3. 12:00
TJ FS Napajedla - Sokol Újezd u Brna 30.3. 15:00
Vsetín - TJ D.Cerekev 31.3. 09:30
Bohunice - Žeravice 31.3. 13:00
Sokol Sokolnice - Litovel 31.3. 14:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice 6.4. 14:00
TJ D.Cerekev - Bohunice 6.4. 15:00
Litovel - Sokol Ostrava 6.4. 15:00
Žeravice - TJ FS Napajedla 6.4. 16:00
Hranice - Vsetín 6.4. 17:30
Sokol Újezd u Brna - HBC Olomouc 7.4. 15:45

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Žeravice 27.4. 00:00
Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice 27.4. 12:00
TJ FS Napajedla - TJ D.Cerekev 27.4. 15:00
Vsetín - Litovel 28.4. 09:30
Bohunice - Hranice 28.4. 13:00
Sokol Újezd u Brna - Rožnov p.R. 28.4. 15:45

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 14:00
TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 4.5. 15:00
Litovel - Bohunice 4.5. 15:00
Žeravice - Sokol Újezd u Brna 4.5. 16:00
Hranice - TJ FS Napajedla 4.5. 17:30
Sokol Sokolnice - Vsetín 5.5. 14:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

HBC Olomouc - Hranice 11.5. 00:00
TJ FS Napajedla - Litovel 11.5. 15:00
Žeravice - Rožnov p.R. 11.5. 16:00
Vsetín - Sokol Ostrava 12.5. 09:30
Bohunice - Sokol Sokolnice 12.5. 13:00
Sokol Újezd u Brna - TJ D.Cerekev 12.5. 15:45

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Bohunice 18.5. 12:00
Rožnov p.R. - Vsetín 18.5. 14:00
TJ D.Cerekev - Žeravice 18.5. 15:00
Litovel - HBC Olomouc 18.5. 15:00
Hranice - Sokol Újezd u Brna 18.5. 17:30
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla 19.5. 14:00