Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci V

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Žeravice - Zlín 22.2. 14:00
Sokol Sokolnice - Vsetín 22.2. 14:00
Handball Brno - Házená Paskov 22.2. 14:30
Maloměřice - HBC Olomouc 1966 22.2. 15:00
Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 23.2. 14:00
Nové Bránice - TJ Holešov 23.2. 14:30

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Zlín - Handball Brno 29.2. 09:00
TJ Holešov - Žeravice 29.2. 11:00
HBC Olomouc 1966 - Sokol Ostrava 29.2. 16:00
Házená Paskov - Maloměřice 29.2. 16:30
TJ Cement Hranice - Sokol Sokolnice 29.2. 18:00
Vsetín - TJ FS Napajedla 1.3. 12:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Žeravice - Nové Bránice 7.3. 14:00
Sokol Sokolnice - HBC Olomouc 1966 7.3. 14:00
Handball Brno - TJ Holešov 7.3. 14:30
Maloměřice - Zlín 7.3. 15:00
TJ FS Napajedla - TJ Cement Hranice 7.3. 15:00
Sokol Ostrava - Házená Paskov 8.3. 14:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Zlín - Sokol Ostrava 14.3. 09:00
Házená Paskov - Sokol Sokolnice 14.3. 15:00
HBC Olomouc 1966 - TJ FS Napajedla 14.3. 16:00
TJ Cement Hranice - Vsetín 14.3. 18:00
Nové Bránice - Handball Brno 15.3. 14:30
TJ Holešov - Maloměřice 15.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Sokol Sokolnice - Zlín 21.3. 14:00
Handball Brno - Žeravice 21.3. 14:30
Maloměřice - Nové Bránice 21.3. 15:00
TJ FS Napajedla - Házená Paskov 21.3. 15:00
Vsetín - HBC Olomouc 1966 22.3. 12:30
Sokol Ostrava - TJ Holešov 22.3. 14:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Zlín - TJ FS Napajedla 28.3. 09:00
Žeravice - Maloměřice 28.3. 14:00
Házená Paskov - Vsetín 28.3. 15:00
HBC Olomouc 1966 - TJ Cement Hranice 28.3. 16:00
Nové Bránice - Sokol Ostrava 29.3. 14:30
TJ Holešov - Sokol Sokolnice 29.3. 15:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Sokol Sokolnice - Nové Bránice 4.4. 14:00
TJ FS Napajedla - TJ Holešov 4.4. 15:00
Maloměřice - Handball Brno 4.4. 15:00
TJ Cement Hranice - Házená Paskov 4.4. 18:00
Vsetín - Zlín 5.4. 12:30
Sokol Ostrava - Žeravice 5.4. 14:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Zlín - TJ Cement Hranice 25.4. 09:00
Žeravice - Sokol Sokolnice 25.4. 14:00
Handball Brno - Sokol Ostrava 25.4. 14:30
Házená Paskov - HBC Olomouc 1966 25.4. 15:00
Nové Bránice - TJ FS Napajedla 26.4. 14:30
TJ Holešov - Vsetín 26.4. 15:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

TJ FS Napajedla - Žeravice 2.5. 15:00
HBC Olomouc 1966 - Zlín 2.5. 16:00
TJ Cement Hranice - TJ Holešov 2.5. 18:00
Vsetín - Nové Bránice 3.5. 12:30
Sokol Sokolnice - Handball Brno 3.5. 14:00
Sokol Ostrava - Maloměřice 3.5. 14:00

jaro 2020 - 23. kolo - rozpis

Zlín - Házená Paskov 9.5. 09:00
Žeravice - Vsetín 9.5. 14:00
Handball Brno - TJ FS Napajedla 9.5. 14:30
Maloměřice - Sokol Sokolnice 9.5. 15:00
Nové Bránice - TJ Cement Hranice 10.5. 14:30
TJ Holešov - HBC Olomouc 1966 10.5. 15:00

jaro 2020 - 24. kolo - rozpis

TJ FS Napajedla - Maloměřice 16.5. 15:00
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice 16.5. 16:00
Házená Paskov - TJ Holešov 16.5. 18:00
TJ Cement Hranice - Žeravice 16.5. 18:00
Vsetín - Handball Brno 17.5. 12:30
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava 17.5. 14:00

jaro 2020 - 25. kolo - rozpis

TJ Holešov - Zlín 15.2. 00:00
Maloměřice - Vsetín 15.2. 09:00
Žeravice - HBC Olomouc 1966 15.2. 14:00
Handball Brno - TJ Cement Hranice 16.2. 13:30
Sokol Ostrava - TJ FS Napajedla 16.2. 14:00
Nové Bránice - Házená Paskov 16.2. 14:30

jaro 2020 - 26. kolo - rozpis

Zlín - Nové Bránice 8.2. 09:00
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice 8.2. 15:00
HBC Olomouc 1966 - Handball Brno 8.2. 16:00
Házená Paskov - Žeravice 8.2. 16:00
TJ Cement Hranice - Maloměřice 8.2. 18:00
Vsetín - Sokol Ostrava 9.2. 16:30