TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenci

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Liberec - Talent Škoda JS Plzeň A 20.10. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Zubří 20.10. 14:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M 20.10. 16:00
HK Lovosice - Karviná 21.10. 12:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla 21.10. 13:00
Náchod - Velká Bystřice 27.10. 15:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí 3.11. 12:30
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S. 4.11. 12:00
HK Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín 4.11. 14:00
Dukla - Liberec 4.11. 14:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Náchod 4.11. 14:00
Karviná - Zubří 4.11. 15:00

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice 20 : 38
Zubří - Pepino SKP F-M 10 : 0 k.
C.S.Cargo HBC Jičín - Karviná 20 : 33
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň A 36 : 26
Liberec - HK Lovosice 10.11. 13:00
Náchod - Dukla 13.12. 18:00

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

Velká Bystřice - Zubří 17.11. 12:30
HK Lovosice - Náchod 18.11. 12:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Liberec 18.11. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Žďár n. S. 18.11. 13:00
Dukla - Sokol Nové Veselí 18.11. 14:00
Karviná - Pepino SKP F-M 18.11. 15:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M - Velká Bystřice 24.11. 10:00
Náchod - C.S.Cargo HBC Jičín 24.11. 13:00
Liberec - Karviná 24.11. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Dukla 25.11. 12:00
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 25.11. 14:00
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň A 25.11. 15:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

Liberec - Náchod 1.12. 13:00
HK Lovosice - Sokol Žďár n. S. 2.12. 12:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 2.12. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Pepino SKP F-M 2.12. 13:30
Dukla - Zubří 2.12. 14:00
Karviná - Velká Bystřice 2.12. 15:00

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - C.S.Cargo HBC Jičín 8.12. 10:45
Velká Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň A 8.12. 12:30
Sokol Nové Veselí - Liberec 8.12. 12:45
Náchod - Karviná 8.12. 13:00
Pepino SKP F-M - Dukla 9.12. 12:00
Zubří - HK Lovosice 9.12. 15:00

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Liberec 23.2. 10:45
Sokol Nové Veselí - Náchod 23.2. 12:45
Velká Bystřice - Dukla 23.2. 13:30
Pepino SKP F-M - HK Lovosice 24.2. 13:00
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A 24.2. 13:00
Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín 24.2. 15:00

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

HK Lovosice - Velká Bystřice 2.3. 12:00
Liberec - Zubří 2.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Karviná 2.3. 12:45
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň A 2.3. 14:00
Náchod - Sokol Žďár n. S. 2.3. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP F-M 3.3. 13:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 9.3. 10:45
Velká Bystřice - C.S.Cargo HBC Jičín 9.3. 13:30
Pepino SKP F-M - Liberec 10.3. 13:00
Karviná - Dukla 10.3. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - HK Lovosice 10.3. 13:00
Zubří - Náchod 10.3. 15:00

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Karviná 16.3. 10:45
Sokol Nové Veselí - Zubří 16.3. 12:45
Liberec - Velká Bystřice 16.3. 13:00
Náchod - Pepino SKP F-M 16.3. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň A 17.3. 13:00
Dukla - HK Lovosice 17.3. 14:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Velká Bystřice - Náchod 23.3. 13:30
Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín 23.3. 14:00
Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí 24.3. 13:00
Karviná - HK Lovosice 24.3. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec 24.3. 13:00
Zubří - Sokol Žďár n. S. 24.3. 15:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M 30.3. 10:45
Liberec - Dukla 30.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 30.3. 12:45
Náchod - Talent Škoda JS Plzeň A 30.3. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice 31.3. 13:00
Zubří - Karviná 31.3. 15:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

HK Lovosice - Liberec 6.4. 12:00
Velká Bystřice - Sokol Žďár n. S. 6.4. 13:30
Dukla - Náchod 6.4. 14:00
Pepino SKP F-M - Zubří 7.4. 13:00
Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín 7.4. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Nové Veselí 7.4. 13:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Talent Škoda JS Plzeň A 27.4. 10:45
Liberec - C.S.Cargo HBC Jičín 27.4. 12:00
Sokol Nové Veselí - Dukla 27.4. 12:45
Náchod - HK Lovosice 27.4. 15:00
Pepino SKP F-M - Karviná 28.4. 13:00
Zubří - Velká Bystřice 28.4. 15:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 4.5. 12:00
Velká Bystřice - Pepino SKP F-M 4.5. 13:30
Dukla - Sokol Žďár n. S. 4.5. 14:00
Karviná - Liberec 5.5. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Náchod 5.5. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Zubří 5.5. 13:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice 11.5. 10:45
Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín 11.5. 12:45
Velká Bystřice - Karviná 11.5. 13:30
Náchod - Liberec 11.5. 15:00
Pepino SKP F-M - Talent Škoda JS Plzeň A 12.5. 13:00
Zubří - Dukla 12.5. 15:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

HK Lovosice - Zubří 18.5. 12:00
Liberec - Sokol Nové Veselí 18.5. 13:00
Dukla - Pepino SKP F-M 18.5. 14:00
Karviná - Náchod 19.5. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Žďár n. S. 19.5. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Velká Bystřice 19.5. 13:00