TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenci

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

Náchod - Dukla 15.9. 15:00
Zubří - Pepino SKP F-M 16.9. 15:00
HBC Jičín - Karviná 16.9. 15:00
Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice 16.9. 15:30
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A 16.9. 17:30
Liberec - HK Lovosice 10.11. 13:00

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

Dukla - Sokol Nové Veselí 17.11. 12:00
Velká Bystřice - Zubří 17.11. 12:30
HK Lovosice - Náchod 18.11. 12:00
HBC Jičín - Liberec 18.11. 13:00
Talent Plzeň A - Sokol Žďár n. S. 18.11. 13:00
Karviná - Pepino SKP F-M 18.11. 15:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Náchod - HBC Jičín 24.11. 13:00
Liberec - Karviná 24.11. 13:00
Pepino SKP F-M - Velká Bystřice 25.11. 10:00
Sokol Žďár n. S. - Dukla 25.11. 12:00
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 25.11. 14:00
Zubří - Talent Plzeň A 25.11. 15:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

Dukla - Zubří 1.12. 12:00
Liberec - Náchod 1.12. 13:00
HK Lovosice - Sokol Žďár n. S. 2.12. 12:00
HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 2.12. 13:00
Talent Plzeň A - Pepino SKP F-M 2.12. 13:30
Karviná - Velká Bystřice 2.12. 15:00

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Velká Bystřice - Talent Plzeň A 8.12. 12:30
Sokol Nové Veselí - Liberec 8.12. 12:45
Náchod - Karviná 8.12. 13:00
Pepino SKP F-M - Dukla 9.12. 12:00
Zubří - HK Lovosice 9.12. 15:00
Sokol Žďár n. S. - HBC Jičín 9.12. 16:30

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Náchod 23.2. 12:45
Velká Bystřice - Dukla 23.2. 13:30
Pepino SKP F-M - HK Lovosice 24.2. 13:00
Karviná - Talent Plzeň A 24.2. 13:00
Zubří - HBC Jičín 24.2. 15:00
Sokol Žďár n. S. - Liberec 24.2. 16:30

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

HK Lovosice - Velká Bystřice 2.3. 12:00
Dukla - Talent Plzeň A 2.3. 12:00
Liberec - Zubří 2.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Karviná 2.3. 12:45
Náchod - Sokol Žďár n. S. 2.3. 15:00
HBC Jičín - Pepino SKP F-M 3.3. 13:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Velká Bystřice - HBC Jičín 9.3. 13:30
Pepino SKP F-M - Liberec 10.3. 13:00
Karviná - Dukla 10.3. 13:00
Talent Plzeň A - HK Lovosice 10.3. 13:00
Zubří - Náchod 10.3. 15:00
Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 10.3. 16:30

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

HK Lovosice - Dukla 16.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Zubří 16.3. 12:45
Liberec - Velká Bystřice 16.3. 13:00
Náchod - Pepino SKP F-M 16.3. 15:00
HBC Jičín - Talent Plzeň A 17.3. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Karviná 17.3. 16:30

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Dukla - HBC Jičín 23.3. 12:00
Velká Bystřice - Náchod 23.3. 13:30
Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí 24.3. 13:00
Karviná - HK Lovosice 24.3. 13:00
Talent Plzeň A - Liberec 24.3. 13:00
Zubří - Sokol Žďár n. S. 24.3. 15:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Liberec - Dukla 30.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 30.3. 12:45
Náchod - Talent Plzeň A 30.3. 15:00
HBC Jičín - HK Lovosice 31.3. 13:00
Zubří - Karviná 31.3. 15:00
Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M 31.3. 16:30

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

HK Lovosice - Liberec 6.4. 12:00
Dukla - Náchod 6.4. 12:00
Velká Bystřice - Sokol Žďár n. S. 6.4. 13:30
Pepino SKP F-M - Zubří 7.4. 13:00
Karviná - HBC Jičín 7.4. 13:00
Talent Plzeň A - Sokol Nové Veselí 7.4. 13:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Liberec - HBC Jičín 27.4. 12:00
Sokol Nové Veselí - Dukla 27.4. 12:45
Náchod - HK Lovosice 27.4. 15:00
Pepino SKP F-M - Karviná 28.4. 13:00
Zubří - Velká Bystřice 28.4. 15:00
Sokol Žďár n. S. - Talent Plzeň A 28.4. 16:30

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 4.5. 12:00
Dukla - Sokol Žďár n. S. 4.5. 12:00
Velká Bystřice - Pepino SKP F-M 4.5. 13:30
Karviná - Liberec 5.5. 13:00
HBC Jičín - Náchod 5.5. 13:00
Talent Plzeň A - Zubří 5.5. 13:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 11.5. 12:45
Velká Bystřice - Karviná 11.5. 13:30
Náchod - Liberec 11.5. 15:00
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A 12.5. 13:00
Zubří - Dukla 12.5. 15:00
Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice 12.5. 16:30

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

HK Lovosice - Zubří 18.5. 12:00
Dukla - Pepino SKP F-M 18.5. 12:00
Liberec - Sokol Nové Veselí 18.5. 13:00
Karviná - Náchod 19.5. 13:00
HBC Jičín - Sokol Žďár n. S. 19.5. 13:00
Talent Plzeň A - Velká Bystřice 19.5. 13:00