Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenci

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Liberec - Dukla 26 : 37
Velká Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň A 30 : 31
Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 7.12. 13:00
Karviná - HK Lovosice 31 : 25
Pepino SKP F-M - C.S.Cargo HBC Jičín A 31 : 29
Zubří - Sokol Žďár n. S. 8.12. 15:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Liberec - Sokol Nové Veselí 22.2. 13:00
Sokol Šťáhlavy - Sokol Žďár n. S. 22.2. 13:00
Velká Bystřice - HK Lovosice 22.2. 15:30
Karviná - Pepino SKP F-M 23.2. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Dukla 23.2. 13:00
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň A 23.2. 13:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M - Velká Bystřice 29.2. 10:00
Sokol Žďár n. S. - Liberec 29.2. 10:45
HK Lovosice - Zubří 29.2. 12:00
Sokol Nové Veselí - Dukla 29.2. 12:45
Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Šťáhlavy 29.2. 15:30
Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín A 1.3. 13:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Liberec - Talent Škoda JS Plzeň A 7.3. 12:00
Dukla - Sokol Žďár n. S. 7.3. 12:00
Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice 7.3. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Nové Veselí 7.3. 13:00
Velká Bystřice - Karviná 7.3. 15:30
Zubří - Pepino SKP F-M 8.3. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 14.3. 10:45
HK Lovosice - Liberec 14.3. 12:00
Velká Bystřice - C.S.Cargo HBC Jičín A 14.3. 15:30
Pepino SKP F-M - Sokol Šťáhlavy 15.3. 13:00
Karviná - Zubří 15.3. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Dukla 15.3. 15:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Dukla - HK Lovosice 21.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň A 21.3. 12:45
Liberec - Pepino SKP F-M 21.3. 13:00
Sokol Šťáhlavy - Karviná 21.3. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Žďár n. S. 22.3. 15:00
Zubří - Velká Bystřice 22.3. 15:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 28.3. 12:00
Velká Bystřice - Sokol Šťáhlavy 28.3. 15:30
Pepino SKP F-M - Dukla 29.3. 00:00
Karviná - Liberec 29.3. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Žďár n. S. 29.3. 13:00
Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín A 29.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice 4.4. 10:45
C.S.Cargo HBC Jičín A - Talent Škoda JS Plzeň A 4.4. 11:00
Dukla - Karviná 4.4. 12:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M 4.4. 12:45
Sokol Šťáhlavy - Zubří 4.4. 13:00
Liberec - Velká Bystřice 5.4. 12:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň A 25.4. 12:00
Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín A 25.4. 13:00
Velká Bystřice - Dukla 25.4. 15:30
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S. 26.4. 00:00
Karviná - Sokol Nové Veselí 26.4. 13:00
Zubří - Liberec 26.4. 15:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Talent Škoda JS Plzeň A - Pepino SKP F-M 1.5. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Karviná 2.5. 10:45
Dukla - Zubří 2.5. 12:00
Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 2.5. 12:45
Liberec - Sokol Šťáhlavy 2.5. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - HK Lovosice 3.5. 11:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Sokol Šťáhlavy - Dukla 9.5. 13:00
Liberec - C.S.Cargo HBC Jičín A 9.5. 13:00
Velká Bystřice - Sokol Žďár n. S. 9.5. 15:30
Pepino SKP F-M - HK Lovosice 10.5. 00:00
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A 10.5. 13:00
Zubří - Sokol Nové Veselí 10.5. 15:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Zubří 16.5. 10:45
Dukla - Liberec 16.5. 12:00
HK Lovosice - Karviná 16.5. 12:00
Sokol Nové Veselí - Sokol Šťáhlavy 16.5. 12:45
C.S.Cargo HBC Jičín A - Pepino SKP F-M 17.5. 11:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Velká Bystřice 17.5. 13:00