Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č

jaro - 12. kolo - rozpis

Třeboň - TJ Sokol Úvaly 17.2. 16:00
HSK Tygři Ústí n.L. - Loko Louny 17.2. 16:00
Házená Mělník - Náchod 17.2. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy 18.2. 13:00
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice 18.2. 16:00

jaro - 13. kolo - rozpis

Třeboň - 1.HC Pardubice 24.2. 16:00
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L. 25.2. 15:00
Náchod - Sokol Vršovice 10.3. 15:00
Loko Louny - Házená Mělník 11.3. 12:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Šťáhlavy 8.5. 14:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - Náchod 3.3. 13:00
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice 3.3. 14:00
HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sokol Úvaly 3.3. 16:00
Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice 3.3. 16:00
Sokol Vršovice - Loko Louny 4.3. 12:00

jaro - 15. kolo - rozpis

Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod 17.3. 16:00
TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 17.3. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice 18.3. 13:00
Loko Louny - Náchod 18.3. 14:30
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L. 18.3. 15:30

jaro - 16. kolo - rozpis

Náchod - Lokomotiva Vršovice 24.3. 11:00
Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 24.3. 14:00
Házená Mělník - 1.HC Pardubice 24.3. 16:00
Sokol Šťáhlavy - Třeboň 24.3. 16:30
Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Louny 25.3. 16:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Sokol Šťáhlavy - Jiskra Havlíčkův Brod 10.3. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Náchod 7.4. 14:00
Třeboň - HSK Tygři Ústí n.L. 7.4. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny 8.4. 13:00
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 8.4. 15:30

jaro - 18. kolo - rozpis

Náchod - 1.HC Pardubice 14.4. 11:00
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 14.4. 12:00
Jiskra Havlíčkův Brod - Lokomotiva Vršovice 14.4. 16:00
HSK Tygři Ústí n.L. - Sokol Šťáhlavy 14.4. 16:00
Házená Mělník - Třeboň 14.4. 16:00

jaro - 19. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice 21.4. 14:00
Třeboň - Sokol Vršovice 21.4. 16:00
HSK Tygři Ústí n.L. - Jiskra Havlíčkův Brod 21.4. 16:00
Sokol Šťáhlavy - Házená Mělník 22.4. 15:00
1.HC Pardubice - Loko Louny 22.4. 15:30

jaro - 20. kolo - rozpis

Náchod - Třeboň 28.4. 13:00
Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy 28.4. 14:00
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly 28.4. 16:00
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice 29.4. 13:00
Házená Mělník - HSK Tygři Ústí n.L. 1.5. 16:00

jaro - 21. kolo - rozpis

HSK Tygři Ústí n.L. - Sokol Vršovice 5.5. 16:00
Házená Mělník - Jiskra Havlíčkův Brod 5.5. 16:00
Sokol Šťáhlavy - Náchod 6.5. 15:00
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 6.5. 15:30
Třeboň - Loko Louny 6.5. 16:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice 12.5. 10:00
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L. 12.5. 11:00
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy 12.5. 12:00
Sokol Vršovice - Házená Mělník 12.5. 14:00
Lokomotiva Vršovice - Třeboň 13.5. 13:00