TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

Dukla B - C.S.Cargo HBC Jičín B 21.9. 00:00
Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice 21.9. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 21.9. 14:00
HBC Strakonice - 1.HC Pardubice 21.9. 15:00
ElektroPraga Jablonec - TJ Loko Č.Budějovice 21.9. 17:30
HK Baník Most - Náchod 22.9. 16:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Dukla B - HK Baník Most 28.9. 00:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - TJ Loko Č.Budějovice 28.9. 09:30
Náchod - TJ Sokol Úvaly 28.9. 15:00
Házená Mělník - HBC Strakonice 28.9. 16:00
Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec 29.9. 13:00
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 29.9. 15:30

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - Házená Mělník 5.10. 09:00
ElektroPraga Jablonec - 1.HC Pardubice 5.10. 15:00
HBC Strakonice - Náchod 5.10. 15:00
TJ Loko Č.Budějovice - Lokomotiva Vršovice 5.10. 16:00
TJ Sokol Úvaly - Dukla B 6.10. 14:00
HK Baník Most - C.S.Cargo HBC Jičín B 6.10. 16:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Dukla B - HBC Strakonice 12.10. 00:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - Lokomotiva Vršovice 12.10. 14:00
Náchod - Sokol Vršovice 12.10. 15:00
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec 12.10. 16:00
1.HC Pardubice - TJ Loko Č.Budějovice 13.10. 15:30
HK Baník Most - TJ Sokol Úvaly 13.10. 16:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

TJ Loko Č.Budějovice - Házená Mělník 19.10. 13:00
Sokol Vršovice - Dukla B 19.10. 14:00
TJ Sokol Úvaly - C.S.Cargo HBC Jičín B 19.10. 14:00
ElektroPraga Jablonec - Náchod 19.10. 15:00
HBC Strakonice - HK Baník Most 19.10. 15:00
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice 20.10. 13:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Dukla B - ElektroPraga Jablonec 2.11. 00:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - 1.HC Pardubice 2.11. 09:30
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 2.11. 14:00
Náchod - TJ Loko Č.Budějovice 2.11. 15:00
Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice 2.11. 16:00
HK Baník Most - Sokol Vršovice 3.11. 16:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

ElektroPraga Jablonec - HK Baník Most 27.10. 15:00
Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 9.11. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - Dukla B 9.11. 15:00
HBC Strakonice - C.S.Cargo HBC Jičín B 9.11. 15:00
Lokomotiva Vršovice - Náchod 10.11. 13:00
1.HC Pardubice - Házená Mělník 10.11. 15:30

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Dukla B - Lokomotiva Vršovice 16.11. 00:00
Náchod - 1.HC Pardubice 16.11. 15:00
HBC Strakonice - Sokol Vršovice 16.11. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - Házená Mělník 16.11. 15:30
TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec 17.11. 14:00
HK Baník Most - TJ Loko Č.Budějovice 17.11. 16:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín B 23.11. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly 23.11. 15:00
Házená Mělník - Náchod 23.11. 16:00
Lokomotiva Vršovice - HK Baník Most 24.11. 13:00
ElektroPraga Jablonec - HBC Strakonice 24.11. 15:00
1.HC Pardubice - Dukla B 24.11. 15:30

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Dukla B - Házená Mělník 30.11. 00:00
Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec 30.11. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice 30.11. 14:00
HBC Strakonice - TJ Loko Č.Budějovice 30.11. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - Náchod 1.12. 15:00
HK Baník Most - 1.HC Pardubice 1.12. 16:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice 6.12. 17:00
Náchod - Dukla B 7.12. 13:00
TJ Loko Č.Budějovice - Sokol Vršovice 7.12. 15:00
Házená Mělník - HK Baník Most 7.12. 16:00
ElektroPraga Jablonec - C.S.Cargo HBC Jičín B 7.12. 16:30
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 8.12. 15:30

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Náchod - HK Baník Most 22.2. 13:00
TJ Loko Č.Budějovice - ElektroPraga Jablonec 22.2. 13:00
Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly 22.2. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - Dukla B 23.2. 11:00
Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice 23.2. 13:00
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 23.2. 15:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

TJ Loko Č.Budějovice - C.S.Cargo HBC Jičín B 29.2. 13:00
Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice 29.2. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Náchod 29.2. 14:00
ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice 29.2. 15:00
HBC Strakonice - Házená Mělník 29.2. 15:00
HK Baník Most - Dukla B 1.3. 16:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Dukla B - TJ Sokol Úvaly 7.3. 00:00
Náchod - HBC Strakonice 7.3. 13:00
Házená Mělník - Sokol Vršovice 7.3. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - HK Baník Most 8.3. 13:00
Lokomotiva Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice 8.3. 13:00
1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec 8.3. 15:30

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - Náchod 14.3. 14:00
TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most 14.3. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice 14.3. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník 14.3. 15:00
HBC Strakonice - Dukla B 14.3. 15:00
Lokomotiva Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín B 15.3. 13:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Dukla B - Sokol Vršovice 21.3. 00:00
Náchod - ElektroPraga Jablonec 21.3. 13:00
Házená Mělník - TJ Loko Č.Budějovice 21.3. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - TJ Sokol Úvaly 22.3. 11:00
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice 22.3. 15:30
HK Baník Most - HBC Strakonice 22.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - HK Baník Most 28.3. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - Náchod 28.3. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Dukla B 28.3. 15:00
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly 28.3. 15:00
Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník 29.3. 13:00
1.HC Pardubice - C.S.Cargo HBC Jičín B 29.3. 15:30

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Dukla B - TJ Loko Č.Budějovice 4.4. 00:00
Náchod - Lokomotiva Vršovice 4.4. 13:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice 4.4. 14:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - HBC Strakonice 4.4. 15:00
Házená Mělník - 1.HC Pardubice 4.4. 16:00
HK Baník Most - ElektroPraga Jablonec 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - HBC Strakonice 25.4. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - HK Baník Most 25.4. 15:00
ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Úvaly 25.4. 15:00
Házená Mělník - C.S.Cargo HBC Jičín B 25.4. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Dukla B 26.4. 13:00
1.HC Pardubice - Náchod 26.4. 15:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Dukla B - 1.HC Pardubice 2.5. 00:00
Náchod - Házená Mělník 2.5. 13:00
TJ Sokol Úvaly - TJ Loko Č.Budějovice 2.5. 14:00
HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec 2.5. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - Sokol Vršovice 3.5. 15:00
HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice 3.5. 16:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Náchod - C.S.Cargo HBC Jičín B 9.5. 13:00
TJ Loko Č.Budějovice - HBC Strakonice 9.5. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Sokol Vršovice 9.5. 15:00
Házená Mělník - Dukla B 9.5. 16:00
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly 10.5. 13:00
1.HC Pardubice - HK Baník Most 10.5. 15:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Dukla B - Náchod 16.5. 00:00
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice 16.5. 14:00
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 16.5. 14:00
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice 16.5. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec 17.5. 15:00
HK Baník Most - Házená Mělník 17.5. 16:00