TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č

Podzim 2018 - 1. kolo - rozpis

HBC Strakonice - Házená Mělník 22.9. 14:00
Sokol Šťáhlavy - ElektroPraga Jablonec 22.9. 15:00
Dukla B - HK Baník Most 22.9. 16:00
Třeboň - Loko Louny 22.9. 16:00
Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 23.9. 17:30
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice 21.10. 13:00

Podzim 2018 - 2. kolo - rozpis

Loko Louny - Sokol Šťáhlavy 29.9. 12:00
HBC Strakonice - Dukla B 29.9. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice 29.9. 14:00
HK Baník Most - Sokol Vršovice 29.9. 14:30
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec 29.9. 16:00
1.HC Pardubice - Třeboň 30.9. 15:30

Podzim 2018 - 3. kolo - rozpis

ElektroPraga Jablonec - Loko Louny 6.10. 15:00
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice 6.10. 15:00
Dukla B - Házená Mělník 6.10. 16:00
Třeboň - TJ Sokol Úvaly 6.10. 16:00
Lokomotiva Vršovice - HK Baník Most 7.10. 13:00
Sokol Vršovice - HBC Strakonice 7.10. 17:30

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice 13.10. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Šťáhlavy 13.10. 14:00
Dukla B - Sokol Vršovice 13.10. 16:00
Házená Mělník - Loko Louny 13.10. 16:00
HK Baník Most - Třeboň 14.10. 10:00
1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec 14.10. 15:30

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Úvaly 27.10. 15:00
Sokol Šťáhlavy - HK Baník Most 27.10. 15:00
Třeboň - HBC Strakonice 27.10. 16:00
Loko Louny - 1.HC Pardubice 28.10. 12:00
Lokomotiva Vršovice - Dukla B 28.10. 13:00
Sokol Vršovice - Házená Mělník 28.10. 17:30

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

HK Baník Most - ElektroPraga Jablonec 23.9. 10:00
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy 3.11. 14:00
Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice 3.11. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 3.11. 14:00
Dukla B - Třeboň 3.11. 16:00
Házená Mělník - 1.HC Pardubice 3.11. 16:00

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

ElektroPraga Jablonec - HBC Strakonice 10.11. 15:00
Sokol Šťáhlavy - Dukla B 10.11. 15:00
Třeboň - Sokol Vršovice 10.11. 16:00
Loko Louny - HK Baník Most 11.11. 12:00
Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník 11.11. 13:00
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 11.11. 15:30

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

HBC Strakonice - Loko Louny 17.11. 14:00
Dukla B - ElektroPraga Jablonec 17.11. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Třeboň 18.11. 13:00
HK Baník Most - 1.HC Pardubice 18.11. 14:00
Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly 18.11. 16:00
Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy 18.11. 17:30

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Loko Louny - Dukla B 20.10. 12:00
TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most 24.11. 14:00
ElektroPraga Jablonec - Sokol Vršovice 24.11. 15:00
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice 24.11. 15:00
Třeboň - Házená Mělník 24.11. 16:00
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 25.11. 15:30

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly 1.12. 14:00
Dukla B - 1.HC Pardubice 1.12. 16:00
Třeboň - Sokol Šťáhlavy 1.12. 16:00
Házená Mělník - HK Baník Most 1.12. 16:00
Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec 2.12. 13:00
Sokol Vršovice - Loko Louny 2.12. 17:30

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - Dukla B 8.12. 14:00
ElektroPraga Jablonec - Třeboň 8.12. 15:00
Sokol Šťáhlavy - Házená Mělník 8.12. 15:00
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice 9.12. 12:00
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 9.12. 15:30
HK Baník Most - HBC Strakonice 9.12. 16:00

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

Loko Louny - Třeboň 23.2. 12:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice 23.2. 14:00
HK Baník Most - Dukla B 23.2. 14:30
Házená Mělník - HBC Strakonice 23.2. 16:00
ElektroPraga Jablonec - Sokol Šťáhlavy 23.2. 17:00
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice 24.2. 15:30

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

Sokol Šťáhlavy - Loko Louny 2.3. 15:00
Dukla B - HBC Strakonice 2.3. 16:00
Třeboň - 1.HC Pardubice 2.3. 16:00
ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník 2.3. 17:00
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly 3.3. 13:00
Sokol Vršovice - HK Baník Most 3.3. 17:30

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Loko Louny - ElektroPraga Jablonec 9.3. 12:00
HBC Strakonice - Sokol Vršovice 9.3. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Třeboň 9.3. 14:00
HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice 9.3. 14:30
Házená Mělník - Dukla B 9.3. 16:00
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy 10.3. 15:30

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Loko Louny - Házená Mělník 16.3. 12:00
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly 16.3. 15:00
Třeboň - HK Baník Most 16.3. 16:00
ElektroPraga Jablonec - 1.HC Pardubice 16.3. 17:00
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice 17.3. 13:00
Sokol Vršovice - Dukla B 17.3. 17:30

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

HBC Strakonice - Třeboň 23.3. 14:00
TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec 23.3. 14:00
HK Baník Most - Sokol Šťáhlavy 23.3. 14:30
Dukla B - Lokomotiva Vršovice 23.3. 16:00
Házená Mělník - Sokol Vršovice 23.3. 16:00
1.HC Pardubice - Loko Louny 24.3. 15:30

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 30.3. 12:00
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice 30.3. 15:00
Třeboň - Dukla B 30.3. 16:00
ElektroPraga Jablonec - HK Baník Most 30.3. 17:00
Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice 31.3. 13:00
1.HC Pardubice - Házená Mělník 31.3. 15:30

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec 6.4. 14:00
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 6.4. 14:00
HK Baník Most - Loko Louny 6.4. 14:30
Dukla B - Sokol Šťáhlavy 6.4. 16:00
Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice 6.4. 16:00
Sokol Vršovice - Třeboň 7.4. 17:30

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Loko Louny - HBC Strakonice 27.4. 12:00
TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 27.4. 14:00
Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice 27.4. 15:00
Třeboň - Lokomotiva Vršovice 27.4. 16:00
ElektroPraga Jablonec - Dukla B 27.4. 17:00
1.HC Pardubice - HK Baník Most 28.4. 15:30

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

HBC Strakonice - 1.HC Pardubice 4.5. 14:00
HK Baník Most - TJ Sokol Úvaly 4.5. 14:30
Dukla B - Loko Louny 4.5. 16:00
Házená Mělník - Třeboň 4.5. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy 5.5. 13:00
Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec 5.5. 17:30

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Loko Louny - Sokol Vršovice 11.5. 12:00
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 11.5. 14:00
HK Baník Most - Házená Mělník 11.5. 14:30
Sokol Šťáhlavy - Třeboň 11.5. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice 11.5. 17:00
1.HC Pardubice - Dukla B 12.5. 15:30

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

HBC Strakonice - HK Baník Most 18.5. 14:00
Dukla B - TJ Sokol Úvaly 18.5. 16:00
Třeboň - ElektroPraga Jablonec 18.5. 16:00
Házená Mělník - Sokol Šťáhlavy 18.5. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny 19.5. 13:00
Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice 19.5. 17:30