Házená v TV

20. 02. 2019 20:15 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice
28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - Sokol Šťáhlavy 25 : 30
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice 29 : 20
Házená Mělník - Loko Louny 44 : 40
Sokol Vršovice - Dukla B 20 : 42
HK Baník Most - Třeboň 30 : 26
1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec 14.10. 15:30

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Sokol Šťáhlavy - HK Baník Most 30 : 15
ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Úvaly 29 : 30
Třeboň - HBC Strakonice 19 : 18
Loko Louny - 1.HC Pardubice 28.10. 12:00
Lokomotiva Vršovice - Dukla B 32 : 32
Sokol Vršovice - Házená Mělník 20 : 31

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

HK Baník Most - ElektroPraga Jablonec 37 : 23
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy 25 : 33
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 35 : 26
Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice 26 : 31
Házená Mělník - 1.HC Pardubice 3.11. 16:00
Dukla B - Třeboň 29 : 21

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

ElektroPraga Jablonec - HBC Strakonice 19 : 29
Sokol Šťáhlavy - Dukla B 36 : 26
Třeboň - Sokol Vršovice 30 : 20
Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník 46 : 31
Loko Louny - HK Baník Most 29 : 38
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 11.11. 16:00

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

HBC Strakonice - Loko Louny 32 : 23
Lokomotiva Vršovice - Třeboň 22 : 28
HK Baník Most - 1.HC Pardubice 18.11. 15:00
Dukla B - ElektroPraga Jablonec 44 : 25
Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly 37 : 36
Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy 14 : 36

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Loko Louny - Dukla B 33 : 37
TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most 25 : 36
ElektroPraga Jablonec - Sokol Vršovice 35 : 23
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice 36 : 23
Třeboň - Házená Mělník 37 : 25
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 25.11. 15:30

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly 31 : 26
Házená Mělník - HK Baník Most 31 : 36
Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec 31 : 35
Sokol Vršovice - Loko Louny 23 : 32
Dukla B - 1.HC Pardubice 2.12. 18:00
Třeboň - Sokol Šťáhlavy 24 : 26

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - Dukla B 37 : 37
ElektroPraga Jablonec - Třeboň 34 : 26
Sokol Šťáhlavy - Házená Mělník 38 : 30
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice 34 : 27
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 9.12. 15:30
HK Baník Most - HBC Strakonice 32 : 28

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice nezadáno
Loko Louny - Třeboň 23.2. 12:00
Házená Mělník - HBC Strakonice 23.2. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice 24.2. 14:00
ElektroPraga Jablonec - Sokol Šťáhlavy 24.2. 15:00
HK Baník Most - Dukla B 24.2. 16:00

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

Třeboň - 1.HC Pardubice nezadáno
ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník 2.3. 15:00
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny 2.3. 15:00
Dukla B - HBC Strakonice 2.3. 16:00
Sokol Vršovice - HK Baník Most 2.3. 18:00
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly 3.3. 13:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy nezadáno
Házená Mělník - Dukla B 9.3. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Třeboň 9.3. 14:00
HBC Strakonice - Sokol Vršovice 9.3. 15:00
HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice 9.3. 16:00
Loko Louny - ElektroPraga Jablonec 10.3. 14:30

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

ElektroPraga Jablonec - 1.HC Pardubice nezadáno
Loko Louny - Házená Mělník 16.3. 12:00
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly 16.3. 15:00
Třeboň - HK Baník Most 16.3. 16:00
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice 17.3. 13:00
Dukla B - Sokol Vršovice 17.3. 16:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

1.HC Pardubice - Loko Louny nezadáno
HK Baník Most - Sokol Šťáhlavy 22.3. 18:00
TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec 23.3. 14:00
HBC Strakonice - Třeboň 23.3. 15:00
Házená Mělník - Sokol Vršovice 23.3. 16:00
Dukla B - Lokomotiva Vršovice 24.3. 16:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

1.HC Pardubice - Házená Mělník nezadáno
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice 30.3. 15:00
Třeboň - Dukla B 30.3. 16:00
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 31.3. 12:00
Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice 31.3. 13:00
ElektroPraga Jablonec - HK Baník Most 13.4. 15:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice nezadáno
HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec 6.4. 15:00
Dukla B - Sokol Šťáhlavy 6.4. 16:00
HK Baník Most - Loko Louny 6.4. 16:00
Sokol Vršovice - Třeboň 7.4. 14:00
Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice 7.4. 16:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

1.HC Pardubice - HK Baník Most nezadáno
ElektroPraga Jablonec - Dukla B 27.4. 15:00
Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice 27.4. 15:00
Třeboň - Lokomotiva Vršovice 27.4. 16:00
Loko Louny - HBC Strakonice 28.4. 12:00
TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 28.4. 14:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

HBC Strakonice - 1.HC Pardubice nezadáno
Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec 1.5. 17:30
HK Baník Most - TJ Sokol Úvaly 4.5. 13:00
Házená Mělník - Třeboň 4.5. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy 5.5. 13:00
Dukla B - Loko Louny 5.5. 16:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

1.HC Pardubice - Dukla B nezadáno
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 11.5. 14:00
Sokol Šťáhlavy - Třeboň 11.5. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice 11.5. 15:00
Loko Louny - Sokol Vršovice 12.5. 12:00
HK Baník Most - Házená Mělník 12.5. 13:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice nezadáno
HBC Strakonice - HK Baník Most 18.5. 15:00
Třeboň - ElektroPraga Jablonec 18.5. 16:00
Házená Mělník - Sokol Šťáhlavy 18.5. 16:00
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny 19.5. 13:00
Dukla B - TJ Sokol Úvaly 19.5. 16:00