TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Mojmír Valášek
Mateřský klub TJ Cement Hranice
Rok narození 1977
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.8.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.4. 17:00 AA139 HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice 30 : 25
30.3. 18:00 AA128 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří 24 : 29
18.3. 10:30 AA118 M.A.T. Plzeň - HBC Strakonice 1921 31 : 21
17.2. 19:00 AA093 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 28
4.2. 10:30 AA079 M.A.T. Plzeň - Kopřivnice 28 : 26
16.12. 20:10 AA076 SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice 32 : 29
11.11. 17:00 AA045 Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24 : 27
7.10. 18:00 AA029 HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno 29 : 23
1.liga muži
14.4. 17:00 AB103 Tatran Litovel - Házená L.Hustopeče 31 : 27
26.11. 17:30 AB065 Velká Bystřice - Náchod 33 : 23
18.11. 17:00 AB055 Tatran Litovel - Dvůr Králové 26 : 18
2.liga muži JM
7.4. 17:00 AE102 Ivančice - Juliánov 39 : 17
3.3. 16:30 AE084 Telnice - SKKP Brno B 29 : 30
25.11. 19:00 AE062 SKKP Brno B - Maloměřice 22 : 36
19.11. 17:00 AE058 Juliánov - Telnice 23 : 30
12.11. 17:00 AE050 Bohunice - Ivančice 16 : 28
15.10. 11:00 AE031 Napajedla - Sokol Kostelec na Hané 24 : 29
8.10. 17:00 AE030 Telnice - Sokol Kostelec na Hané 34 : 25
2.liga muži SM
10.3. 20:00 AF070 Luhačovice - Uničov A 36 : 27
28.10. 15:00 AF037 Uničov A - Rožnov p.R. 38 : 34
1.liga starší dorostenci
26.11. 15:30 AG065 Velká Bystřice - Talent Plzeň 24 : 26
2.liga starší dorostenci - M
14.4. 15:00 AI173 Litovel - HBC Olomouc 42 : 30
3.3. 18:30 AI144 Sokol Telnice - Sokol Sokolnice 43 : 25
9.12. 13:00 AI098 HBC Olomouc - Bohunice 39 : 27
19.11. 15:00 AI078 Sokol Juliánov - HBC Olomouc 34 : 33
18.11. 15:00 AI075 Litovel - TJ Sokol Centrum Haná 30 : 24
8.10. 15:00 AI040 Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná 37 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
7.4. 15:00 ALA102 HK Ivančice - Sokol Juliánov 38 : 27
19.11. 13:00 ALA058 Sokol Juliánov - Nové Bránice 25 : 29
12.11. 13:00 ALA050 Bohunice - HK Ivančice 43 : 36
Další
Kalendář
21.4. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB097 Luhačovice - Rožnov p.R.
21.4. 10:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB110 TJ Sokol Luhačovice - Žeravice
21.4. 12:30 2.liga muži SM AF110 Luhačovice - Žeravice
21.4. 18:00 MOL liga žen AW178 Zora Olomouc - HC Zlín
22.4. 17:00 Extraliga muži AA145 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
28.4. 14:00 LOLK Mladší žactvo II. OD044 Žeravice - DHK Litovel
28.4. 15:30 LOLK Starší žačky OA065 Žeravice - DHK Zora Olomouc A
29.4. 14:30 MSL Muži sk. II. NAB008 Dřevohostice - Paskov
5.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB126 HBC Olomouc - Zlín
5.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI198 HBC Olomouc - Sokol Juliánov
5.5. 17:00 2.liga muži SM AF126 HBC Olomouc - Pepino SKP F-M B
20.5. 13:00 LOLK Mladší žactvo II. OD056 Hranice - Sokol Kostelec na Hané