TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Filip Barták
Mateřský klub Jiskra Třeboň
Rok narození 1978
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.3. 17:00 AB087 Jičín B - Velká Bystřice 29 : 19
4.3. 16:30 AB083 Chodov - Jičín B 22 : 24
12.11. 17:00 AB050 Jičín B - Házená L.Hustopeče 20 : 20
5.11. 11:00 AB048 Házená L.Hustopeče - HC Zlín 23 : 22
16.9. 16:00 AB012 S.Vršovice - Náchod 22 : 25
2 liga muži JZČ
15.4. 11:00 AC108 Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň 26 : 35
7.10. 18:00 AC027 Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň 34 : 21
10.9. 11:00 AC006 Zruč n.S. - Košutka 23 : 33
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00 AG087 Jičín - Velká Bystřice 38 : 17
12.11. 15:00 AG050 Jičín - HK Lovosice 24 : 32
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 09:00 AH176 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov 25 : 25
4.3. 14:15 AH143 Chodov - 1.HC Pardubice 30 : 33
17.2. 15:30 AH128 HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice 30 : 35
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00 AJ087 Jičín - HK Baník Most 32 : 29
12.11. 13:00 AJ050 Jičín - HK Lovosice 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00 AK012 Sokol Vršovice - Náchod 41 : 31
Český pohár mužů
16.11. 19:00 AM072 Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň 28 : 42
22.10. 14:00 AM064 Č.Budějovice - Chodov 34 : 33
Žákovská liga starších žaček
13.1. 15:00 AP058 Strakonice - Hvězda Cheb 16 : 11
13.1. 14:00 AP057 Otrokovice - Slavia 11 : 17
13.1. 11:30 AP055 Slavia - Strakonice 15 : 16
13.1. 09:00 AP053 Strakonice - Otrokovice 14 : 13
1.liga ženy
25.3. 15:30 AR130 HK Ivančice - DHC Plzeň 20 : 31
25.2. 11:30 AR076 HC Plzeň - Kobylisy 30 : 25
10.2. 12:00 AR068 H.Brod - Otrokovice 26 : 28
18.11. 16:00 AR053 DHC Plzeň - Sokol V. Meziříčí 36 : 28
29.10. 17:00 AR033 H.Brod - Kunovice 28 : 22
24.9. 16:00 AR009 DHC Plzeň - Zlín B 25 : 24
2.liga ženy - západ
3.3. 15:00 AS081 Č.Budějovice - J.Hradec 22 : 28
17.9. 17:00 AS004 J.Hradec - FK Hvězda Cheb 48 : 17
Další
Kalendář
28.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA080 TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
28.4. 17:00 2.liga muži JM AE119 TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
29.4. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV110 DHC Plzeň - Olomouc
29.4. 16:00 1.liga ženy AR110 DHC Plzeň - H.Brod
5.5. 15:00 2.liga ženy - západ AS120 Č.Budějovice - Kobylisy B