TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Filip Barták
Mateřský klub Jiskra Třeboň
Rok narození 1978
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.3. 17:00 AB087 Jičín B - Velká Bystřice 29 : 19
4.3. 16:30 AB083 Chodov - Jičín B 22 : 24
12.11. 17:00 AB050 Jičín B - Házená L.Hustopeče 20 : 20
5.11. 11:00 AB048 Házená L.Hustopeče - HC Zlín 23 : 22
16.9. 16:00 AB012 S.Vršovice - Náchod 22 : 25
2 liga muži JZČ
15.4. 11:00 AC108 Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň 26 : 35
7.10. 18:00 AC027 Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň 34 : 21
10.9. 11:00 AC006 Zruč n.S. - Košutka 23 : 33
2.liga muži JM
28.4. 17:00 AE119 TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané 20 : 26
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00 AG087 Jičín - Velká Bystřice 38 : 17
12.11. 15:00 AG050 Jičín - HK Lovosice 24 : 32
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 09:00 AH176 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov 25 : 25
4.3. 14:15 AH143 Chodov - 1.HC Pardubice 30 : 33
17.2. 15:30 AH128 HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice 30 : 35
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00 AJ087 Jičín - HK Baník Most 32 : 29
12.11. 13:00 AJ050 Jičín - HK Lovosice 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00 AK012 Sokol Vršovice - Náchod 41 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
28.4. 15:00 ALA080 TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov 37 : 16
Český pohár mužů
16.11. 19:00 AM072 Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň 28 : 42
22.10. 14:00 AM064 Č.Budějovice - Chodov 34 : 33
Žákovská liga starších žáků
19.5. 17:15 AO260 TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň 21 : 21
19.5. 16:20 AO259 Dukla A - Házená Velká Bystřice 28 : 21
19.5. 13:35 AO256 Házená Velká Bystřice - HCB Karviná 22 : 27
19.5. 12:40 AO255 Dukla A - TJ Sokol Nové Veselí 28 : 26
19.5. 09:55 AO252 HCB Karviná - Dukla A 18 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00 AP238 Bohunice - HC Zlín 15 : 26
12.5. 14:00 AP236 DHK Most - Bohunice 23 : 16
12.5. 13:00 AP235 Slavia - HC Zlín 19 : 22
12.5. 10:00 AP232 Bohunice - Slavia 11 : 17
12.5. 09:00 AP231 DHK Most - Slavoj Žirovnice 17 : 18
Další
Kalendář