TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Pešek
Mateřský klub TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození 1960
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
18.3. 17:00 AC090 Libčice n. Vlt. - Praha 4 30 : 25
29.10. 16:00 AC042 VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí 26 : 24
1.10. 16:00 AC020 VŠ Plzeň - Košutka 26 : 37
2.liga muži SVČ
8.4. 16:00 AD102 HK Lovosice B - Loko Louny 31 : 25
17.3. 18:00 AD088 Sokol Úvaly - Ml. Boleslav 23 : 31
3.12. 17:00 AD047 Loko Louny - 1.HC Pardubice 37 : 31
25.11. 17:00 AD063 Liberec - HK Lovosice B 29 : 31
19.11. 17:00 AD058 Loko Louny - Liberec 34 : 27
12.11. 17:00 AD052 Liberec - Náchod B 28 : 28
15.10. 17:00 AD036 Loko Louny - HK Lovosice B 30 : 27
16.9. 10:00 AD009 Dukla B - Sokol Úvaly 41 : 18
1.liga starší dorostenci
16.9. 14:00 AG009 Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 27
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 14:30 AH093 Loko Louny - Liberec 37 : 28
25.11. 15:00 AH085 Liberec - Náchod 53 : 21
19.11. 11:30 AH078 Loko Louny - 1.HC Pardubice 39 : 39
15.10. 14:30 AH048 Loko Louny - L.Vršovice 44 : 23
23.9. 15:00 AH022 TJ Sokol Bělá - Sp.MAS Sezimovo Ústí 31 : 30
1.liga mladší dorostenci
25.3. 12:15 AJ095 HK Baník Most - Zubří 15 : 39
25.11. 13:00 AJ063 Liberec - HK Lovosice 30 : 49
12.11. 15:00 AJ052 Liberec - Talent Plzeň A 27 : 30
16.9. 12:00 AJ009 Dukla - Pepino SKP F-M 29 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
17.3. 16:00 AK088 TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 46 : 30
3.3. 16:00 AK081 Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice 25 : 35
3.12. 12:00 AK025 Loko Louny - Jiskra Havlíčkův Brod 34 : 32
19.11. 14:30 AK058 Loko Louny - Třeboň 35 : 30
15.10. 12:00 AK036 Loko Louny - Lokomotiva Vršovice 27 : 30
28.9. 14:30 AK047 Loko Louny - 1.HC Pardubice 43 : 35
Český pohár mužů
21.10. 17:00 AM063 Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí 20 : 22
2.liga ženy - západ
24.2. 17:00 AS077 Ústí n.L. - Č.Budějovice 19 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
4.2. 14:00 AUA132 DHK Baník Most - H.Brod 35 : 23
Další
Kalendář
22.4. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA105 Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice
22.4. 16:00 2 liga muži JZČ AC110 VŠ Plzeň - Sokol Žďár n. S.
29.4. 17:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA111 DHK Baník Most - Písek
5.5. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ124 Liberec - Karviná
5.5. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH196 Liberec - ELP Jablonec
5.5. 17:00 2.liga muži SVČ AD124 Liberec - Loko Louny
6.5. 13:30 2.liga starší dorostenci Č AH198 1.HC Pardubice - Loko Louny
6.5. 15:30 2.liga mladší dorostenci - Č AK126 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
6.5. 17:30 2.liga muži SVČ AD126 1.HC Pardubice - Sokol Úvaly