Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Pešek
Mateřský klub TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození 1960
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.10. 16:00 AC042 VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí 26 : 24
1.10. 16:00 AC020 VŠ Plzeň - Košutka 26 : 37
2.liga muži SVČ
3.12. 17:00 AD047 Loko Louny - 1.HC Pardubice 37 : 31
25.11. 17:00 AD063 Liberec - HK Lovosice B 29 : 31
19.11. 17:00 AD058 Loko Louny - Liberec 34 : 27
12.11. 17:00 AD052 Liberec - Náchod B 28 : 28
15.10. 17:00 AD036 Loko Louny - HK Lovosice B 30 : 27
16.9. 10:00 AD009 Dukla B - Sokol Úvaly 41 : 18
1.liga starší dorostenci
16.9. 14:00 AG009 Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 27
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 14:30 AH093 Loko Louny - Liberec 37 : 28
25.11. 15:00 AH085 Liberec - Náchod 53 : 21
19.11. 11:30 AH078 Loko Louny - 1.HC Pardubice 39 : 39
15.10. 14:30 AH048 Loko Louny - L.Vršovice 44 : 23
23.9. 15:00 AH022 TJ Sokol Bělá - Sp.MAS Sezimovo Ústí 31 : 30
2.9. 14:30 AH063 Loko Louny - TJ Kutná Hora 48 : 26
1.liga mladší dorostenci
25.11. 13:00 AJ063 Liberec - HK Lovosice 30 : 49
12.11. 15:00 AJ052 Liberec - Talent Plzeň A 27 : 30
16.9. 12:00 AJ009 Dukla - Pepino SKP F-M 29 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
3.12. 12:00 AK025 Loko Louny - Jiskra Havlíčkův Brod 34 : 32
19.11. 14:30 AK058 Loko Louny - Třeboň 35 : 30
15.10. 12:00 AK036 Loko Louny - Lokomotiva Vršovice 27 : 30
28.9. 14:30 AK047 Loko Louny - 1.HC Pardubice 43 : 35
Český pohár mužů
21.10. 17:00 AM063 Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí 20 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
5.11. 20:00 AUA040 Slavia - DHK Baník Most 18 : 32
1.liga mladší dorostenky
5.11. 18:00 AV040 Slavia - DHK Baník Most 27 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
23.9. 13:00 AVA007 TJ Sokol Bělá - Házená Mělník 28 : 29
muži
6.5. 00:00 A045 VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B 22 : 27
Liga ÚK/STŽákyně
4.11. 12:40 SD-302 DHK Most - Lázně Kynžvart 20 : 16
4.11. 10:45 SD-301 Ústí n.L. - DHK Most 9 : 14
30.9. 13:35 SD-103 DHK Most - Lázně Kynžvart 21 : 16
Další
Kalendář