TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Kozler
Mateřský klub Házená Rokycany
Rok narození 1980
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.7.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 19:00 AA190 Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 28 : 22
5.5. 18:00 AA159 HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice 33 : 38
14.4. 10:30 AA153 Cement Hranice - HBC Strakonice 1921 34 : 27
28.3. 18:00 AA129 HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921 38 : 31
4.3. 10:30 AA105 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 23 : 22
3.2. 18:00 AA084 HBC Strakonice 1921 - HC ROBE Zubří 29 : 26
9.12. 16:00 AA071 HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek 29 : 23
4.11. 18:00 AA040 HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí 27 : 25
11.10. 18:00 AA035 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 31 : 20
7.10. 18:00 AA028 HBC Ronal Jičín - Cement Hranice 27 : 17
30.9. 17:00 AA023 Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice 25 : 17
23.9. 18:00 AA013 Kopřivnice - M.A.T. Plzeň 28 : 26
1.liga muži
6.5. 17:00 AB126 Jičín B - HC Zlín 27 : 24
2.liga muži SVČ
25.11. 10:00 AD064 Dukla B - Loko Louny 34 : 26
1.liga starší dorostenci
6.5. 15:00 AG126 Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 24 : 29
25.11. 14:00 AG064 Dukla - HCB Karviná 24 : 23
1.liga mladší dorostenci
6.5. 13:00 AJ126 Jičín - Pepino SKP F-M 25 : 28
25.11. 12:00 AJ064 Dukla - Karviná 32 : 15
2.liga mladší dorostenci - Č
12.11. 15:00 AK053 Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice 29 : 31
8.9. 19:30 AK004 Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice 38 : 22
Český pohár mužů
21.12. 18:10 AM083 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 29 : 21
6.12. 17:00 AM080 HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice 30 : 27
15.11. 19:00 AM069 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 27 : 21
20.10. 20:00 AM065 S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice 26 : 36
1.9. 18:30 AM006 Košutka - TJ Lokomotiva Plzeň 28 : 33
Český pohár žen
17.12. 18:00 AN027 Baník Most - HC Zlín 28 : 22
Žákovská liga starších žaček
13.1. 16:45 AP074 Bohunice - DHC Plzeň 14 : 21
13.1. 15:50 AP073 Sokol Písek - Karviná 20 : 16
13.1. 13:05 AP070 Karviná - J.Hradec 21 : 21
13.1. 11:25 AP068 DHC Plzeň - J.Hradec 21 : 12
Další
Kalendář