TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Stanislav Chalupa
Mateřský klub TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.4. 17:00 AB120 Dvůr Králové - Velká Bystřice 25 : 23
24.3. 16:00 AB092 Náchod - Házená L.Hustopeče 33 : 26
25.11. 17:00 AB066 Dvůr Králové - S.Vršovice 20 : 21
4.11. 16:00 AB046 Náchod - HK Bystřice p.H. 25 : 26
30.9. 18:00 AB022 Dvůr Králové - HC Zlín 24 : 21
2.liga muži SVČ
24.3. 18:00 AD092 Náchod B - HK Lovosice B 28 : 39
4.11. 18:00 AD046 Náchod B - Slavia 27 : 33
2.liga starší dorostenci Č
28.4. 15:00 AH192 1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí 23 : 14
25.11. 15:00 AH088 1.HK Dvůr Králové - ZJ Kovofiniš Ledeč 35 : 29
4.11. 13:00 AH062 Náchod - TJ Sokol Bělá 28 : 17
30.9. 16:00 AH028 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá 21 : 17
2.liga mladší dorostenci - Č
3.3. 13:00 AK079 Jiskra Havlíčkův Brod - Náchod 29 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
22.4. 17:30 ALA112 SKKP Handball Brno A - Újezd u Brna 32 : 45
Český pohár mužů
28.9. 12:00 AM034 H.Brod - Ml. Boleslav 29 : 30
3.9. 16:30 AM007 Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice 34 : 37
Žákovská liga starších žáků
9.12. 14:25 AO018 Zubří - Nový Jičín 24 : 14
9.12. 12:35 AO016 Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 22 : 23
9.12. 11:40 AO015 TJ Cement Hranice - Nový Jičín 25 : 19
9.12. 09:50 AO013 Nový Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 20 : 26
9.12. 08:55 AO012 Zubří - TJ Cement Hranice 21 : 19
1.liga ženy
5.5. 12:00 AR120 H.Brod - Kobylisy 23 : 26
3.3. 11:00 AR081 H.Brod - HC Plzeň 19 : 35
10.12. 12:00 AR066 H.Brod - Sokol V. Meziříčí 28 : 23
22.10. 15:00 AR027 Zlín B - Sokol V. Meziříčí 38 : 24
1.liga starší dorostenky - západ
5.5. 14:00 AUA120 H.Brod - Kobylisy 41 : 20
10.12. 14:00 AUA066 H.Brod - DHK Baník Most 18 : 34
1.liga starší dorostenky - východ
9.12. 17:00 AUB036 HK Ivančice - Poruba 24 : 19
22.10. 11:00 AUB027 Zlín - Sokol V. Meziříčí 35 : 17
1.liga mladší dorostenky
22.10. 13:00 AV027 Zlín - DHK Baník Most 35 : 27
2.liga mladší dorostenky - západ
5.5. 10:00 AVA120 H.Brod - Kobylisy 37 : 28
Další
Kalendář