Házená v TV

20. 02. 2019 20:15 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice
28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Stanislav Chalupa
Mateřský klub TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
17.11. 11:00 AB046 Maloměřice - Házená L.Hustopeče 25 : 31
11.11. 16:00 AB041 HC Zlín - Velká Bystřice 21 : 24
27.10. 17:00 AB028 Náchod - Velká Bystřice 22 : 28
22.9. 18:00 AB001 HBC Strakonice 1921 - Chodov 24 : 35
2 liga muži JVČ
30.9. 17:30 AC009 1.HC Pardubice - Třeboň 29 : 26
22.9. 16:00 AC001 HBC Strakonice B - Chodov B 26 : 31
2.liga muži JM
17.11. 13:00 AE046 SHC Maloměřice B - Bohunice 25 : 34
1.liga starší dorostenci
11.11. 18:00 AG041 Zlín - Kopřivnice 27 : 35
2.liga starší dorostenci Z
30.9. 13:00 AH009 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové 19 : 18
1.liga mladší dorostenci
27.10. 15:00 AJ028 Náchod - Velká Bystřice 37 : 41
2.liga mladší dorostenci - Č
22.9. 14:00 AK001 HBC Strakonice - Házená Mělník 35 : 22
2.liga mladší dorostenci - JM
17.11. 09:00 ALA046 Maloměřice - Bohunice 31 : 40
2.liga mladší dorostenci - SM
11.11. 14:00 ALB041 Zlín - Kopřivnice 29 : 27
Český pohár mužů
21.10. 17:00 AM060 Bohunice - Náchod 19 : 17
16.9. 13:00 AM038 1.HC Pardubice - Dvůr Králové 26 : 28
1.liga ženy
1.12. 13:00 AR057 Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice A 32 : 27
4.11. 15:00 AR041 Otrokovice - HK Hodonín 24 : 29
28.10. 15:30 AR031 HK Ivančice - S.Vršovice A 28 : 25
13.10. 17:00 AR023 Bohunice - Kobylisy 31 : 29
2.liga ženy - západ
16.9. 17:00 AS003 DHK Pardubice - Ústí n.L. 37 : 18
1.liga starších dorostenek
4.11. 13:00 AUA041 TJ Jiskra Otrokovice - Písek 28 : 28
28.10. 13:30 AUA031 HK Ivančice - SHK Veselí n.M. 26 : 15
2.liga starších dorostenek
1.12. 11:00 AUB057 Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice 24 : 23
6.10. 15:00 AUB017 Slavoj Žirovnice - S.Vršovice 22 : 22
1.liga mladší dorostenky
4.11. 11:00 AV041 TJ Jiskra Otrokovice - Háje 29 : 15
2.liga mladší dorostenky - západ
16.9. 15:00 AVA003 DHK Pardubice - Háje B 27 : 24
2.liga mladší dorostenky - východ
13.10. 15:00 AVB023 Bohunice - 1.SC Bohumín 24 : 18
Jihomoravská liga st. žákyní
28.10. 11:30 LG016 Ivančice - Bohunice 25 : 12
13.10. 13:00 LG011 Bohunice - Měnín 22 : 9
Jihomoravská liga ml. žákyní
13.10. 11:30 LJ019 Bohunice - Velká n.V. B 9 : 7
Další
Kalendář
24.2. 11:00 1.liga muži AB072 Házená L.Hustopeče - Náchod
24.2. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF070 Házená L.Hustopeče - Ivančice
2.3. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF076 Ivančice - Telnice
2.3. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB074 Slavoj Žirovnice - Ostrava Zábřeh
2.3. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA076 HK Ivančice - Újezd u Brna
2.3. 17:00 2.liga muži JM AE076 Ivančice - Telnice
3.3. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA077 DHK Pardubice - Písek
3.3. 17:00 2.liga ženy - západ AS077 DHK Pardubice - Sokol Písek B
9.3. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH081 Jiskra Havlíčkův Brod - L.Vršovice
9.3. 18:00 2 liga muži JVČ AC081 H.Brod - L.Vršovice
30.3. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH101 1.HK Dvůr Králové - BHS Starý Plzenec
30.3. 17:00 1.liga muži AB101 Dvůr Králové - Maloměřice
6.4. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA100 Házená J.Hradec - Olomouc
6.4. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV100 J.Hradec - Olomouc
6.4. 18:00 1.liga ženy AR100 J.Hradec - Bohunice
13.4. 16:00 1.liga ženy AR104 Kunovice - H.Brod
27.4. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ113 Náchod - HK Lovosice
27.4. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH113 Náchod - Sokol Vršovice
27.4. 17:00 1.liga muži AB113 Náchod - S.Vršovice
4.5. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH120 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly
4.5. 18:00 2 liga muži JVČ AC120 H.Brod - Sokol Úvaly
12.5. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV124 TJ Jiskra Otrokovice - Kunovice
12.5. 15:00 1.liga ženy AR124 Otrokovice - Kunovice
19.5. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA130 DHK Pardubice - Slavia VŠ Plzeň
19.5. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB130 DHK Pardubice - S.Vršovice
19.5. 17:00 2.liga ženy - západ AS130 DHK Pardubice - S.Vršovice B