Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Stanislav Chalupa
Mateřský klub TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.3. 11:30 AB083 Házená L.Hustopeče - HC Zlín 29 : 22
22.2. 17:00 AB068 Náchod - Vsetín 30 : 26
8.12. 16:15 AB064 Házená L.Hustopeče - Chodov 36 : 25
19.10. 17:00 AB029 Dvůr Králové - HK Bystřice p.H. 33 : 20
28.9. 17:00 AB011 Náchod - Chodov 35 : 26
21.9. 17:00 AB001 TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín "B" 29 : 19
2 liga muži JVČ
7.3. 17:00 AC082 TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí 23 : 31
29.2. 14:00 AC078 H.Brod - Kutná Hora 24 : 27
22.9. 12:00 AC002 H.Brod - Slavia 25 : 25
2.liga starší dorostenci Z
7.3. 15:00 AH082 TJ D.Cerekev - Sokol Vršovice 18 : 36
19.10. 15:00 AH029 1.HK Dvůr Králové - TJ D.Cerekev 44 : 18
22.9. 10:00 AH002 Jiskra Havlíčkův Brod - Liberec 14 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
22.2. 15:00 AK068 Náchod - HK Baník Most 23 : 44
28.9. 15:00 AK011 Náchod - TJ Sokol Úvaly 17 : 49
2.liga mladší dorostenci - SM
21.9. 15:00 ALB001 TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava 28 : 28
Český pohár mužů
16.10. 19:00 AM053 1.HC Pardubice - SHC Maloměřice Brno 29 : 30
Český pohár žen
11.9. 18:00 AN012 Sokol V. Meziříčí - J.Hradec 22 : 26
1.liga ženy
8.2. 17:00 AR069 Bohunice - Otrokovice 26 : 25
7.12. 18:00 AR064 J.Hradec - Otrokovice 30 : 24
16.11. 17:00 AR054 Bohunice - Lázně Kynžvart 19 : 21
5.10. 17:00 AR017 S.Vršovice A - J.Hradec 25 : 27
2.liga ženy - západ
29.2. 12:00 AS089 H. Brod B - Lions Hostivice - Břve 15 : 44
1.12. 11:00 AS055 Sokol Písek B - Slavoj Tachov 39 : 30
5.10. 19:00 AS017 S.Vršovice B - Astra 21 : 22
1.liga starších dorostenek
1.12. 13:00 AUA055 Písek - DHK Baník Most 16 : 30
1.liga mladší dorostenky
7.12. 16:00 AV064 J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice 29 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
29.2. 10:00 AVA089 H.Brod - Házená Mělník 33 : 23
2.liga mladší dorostenky - východ
8.2. 15:00 AVB069 Bohunice - TJ Holešov 24 : 16
Společná regionální liga mužů
30.11. 19:00 CR521 Sokol N. Veselí B - Sokol Chrudim 42 : 22
Liga Vysočiny - starší žáci
29.9. 13:40 JB018 TJ D. Cerekev - Ledeč n. S. 11 : 13
Další
Kalendář
4.4. 15:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB108 Bohunice - HC Nový Jičín
4.4. 17:00 1.liga ženy AR108 Bohunice - J.Hradec
26.4. 11:30 1.liga muži AB110 Házená L.Hustopeče - Náchod
26.4. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF110 Házená L.Hustopeče - Handball Brno B
26.4. 15:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH110 Házená L.Hustopeče - SHC Maloměřice
3.5. 12:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ048 Ivančice - Hodonín
3.5. 13:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG048 Ivančice - Hodonín
3.5. 15:30 1.liga ženy AR124 HK Ivančice - Otrokovice
9.5. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB127 Slavoj Žirovnice - TJ Turnov