TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Novotný
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1983
Typ licence Licence A
Platnost licence 18.5.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.4. 19:00 AA156 Cement Hranice - Sokol Nové Veselí 26 : 20
10.3. 16:30 AA110 Dukla Praha - Cement Hranice 30 : 20
24.2. 17:00 AA098 SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921 33 : 32
26.11. 16:00 AA056 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30 : 29
18.11. 18:00 AA050 HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice 20 : 29
30.9. 18:00 AA019 Kopřivnice - HBC Strakonice 1921 30 : 21
1.liga muži
6.5. 11:00 AB125 HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče 25 : 23
15.4. 10:30 AB108 Velká Bystřice - Chodov 25 : 32
17.2. 17:00 AB067 Tatran Litovel - S.Vršovice 37 : 27
29.10. 11:00 AB037 Házená L.Hustopeče - Tatran Litovel 24 : 32
16.9. 17:00 AB007 Tatran Litovel - HK Bystřice p.H. 30 : 24
2.liga muži JM
21.4. 16:00 AE109 Sokol II.Prostějov - Napajedla 23 : 27
7.4. 17:00 AE099 SK Kuřim - SKKP Brno B 30 : 37
1.liga starší dorostenci
15.4. 12:30 AG108 Velká Bystřice - Dukla 19 : 21
2.liga starší dorostenci - M
29.4. 15:00 AI191 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná 25 : 38
17.2. 15:00 AI122 Litovel - Sokol V. Meziříčí 42 : 22
16.9. 15:00 AI015 Litovel - Sokol Juliánov 33 : 13
Český pohár mužů
15.11. 18:30 AM075 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 24 : 32
1.liga ženy
22.4. 15:30 AR104 HK Ivančice - Zlín B 30 : 26
11.3. 13:00 AR088 Zlín B - H.Brod 28 : 23
8.10. 13:00 AR013 Otrokovice - S.Vršovice 33 : 32
2.liga ženy - východ
13.5. 17:00 AT060 Olomouc - Házená Velká Bystřice 31 : 29
18.3. 17:00 AT036 Olomouc - Karviná 38 : 24
15.10. 17:00 AT011 Olomouc - Poruba B 39 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
22.4. 13:30 AUB104 HK Ivančice - Zlín 25 : 33
1.liga mladší dorostenky
13.5. 14:00 AV121 Olomouc - S.Vršovice 28 : 22
8.10. 15:00 AV013 TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice 31 : 30
MOL liga žen
12.5. 17:00 AW208 HC Zlín - Sokol Poruba 19 : 14
28.4. 18:00 AW199 Sokol Poruba - HK Hodonín 24 : 21
14.4. 18:00 AW170 HK Hodonín - Sokol Písek 31 : 31
Další
Kalendář