Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Novotný
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1983
Typ licence Licence A
Platnost licence 18.5.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
24.2. 17:00 AA098 SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921 33 : 32
26.11. 16:00 AA056 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30 : 29
18.11. 18:00 AA050 HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice 20 : 29
30.9. 18:00 AA019 Kopřivnice - HBC Strakonice 1921 30 : 21
1.liga muži
17.2. 17:00 AB067 Tatran Litovel - S.Vršovice 37 : 27
29.10. 11:00 AB037 Házená L.Hustopeče - Tatran Litovel 24 : 32
16.9. 17:00 AB007 Tatran Litovel - HK Bystřice p.H. 30 : 24
2.liga starší dorostenci - M
17.2. 15:00 AI122 Litovel - Sokol V. Meziříčí 42 : 22
16.9. 15:00 AI015 Litovel - Sokol Juliánov 33 : 13
Český pohár mužů
15.11. 18:30 AM075 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 24 : 32
1.liga ženy
8.10. 13:00 AR013 Otrokovice - S.Vršovice 33 : 32
2.liga ženy - východ
15.10. 17:00 AT011 Olomouc - Poruba B 39 : 31
1.liga mladší dorostenky
8.10. 15:00 AV013 TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice 31 : 30
LOLK Starší žačky
8.10. 10:00 OA022 DHK Zora Olomouc A - Lesana Zubří 24 : 14
23.9. 10:30 OA011 DHK Zora Olomouc A - Zlín A 26 : 24
LOLK Mladší žactvo I.
9.9. 09:00 OC002 DHK Zora Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná A 22 : 16
Kalendář
25.2. 17:00 2.liga ženy - východ AT036 Olomouc - Karviná
10.3. 16:30 Extraliga muži AA110 Dukla Praha - Cement Hranice
10.3. 19:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB088 Zlín - Olomouc
11.3. 10:00 ZL mladší žactvo I ZA051 Zlín C_ch - Zlín A_d
11.3. 13:00 1.liga ženy AR088 Zlín B - H.Brod
14.4. 09:00 LOLK Mladší žactvo II. OD033 HBC Olomouc B - Senice na Hané
14.4. 10:30 LOLK Starší žáci OB033 HBC Olomouc - Horka nad Moravou
15.4. 10:30 1.liga muži AB108 Velká Bystřice - Chodov
15.4. 12:30 2.liga ženy - východ AT047 Házená Velká Bystřice - Karviná
15.4. 14:30 1.liga starší dorostenci AG108 Velká Bystřice - Dukla
21.4. 16:00 2.liga muži JM AE109 Sokol II.Prostějov - Napajedla
22.4. 12:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG031 Ivančice - Bohunice
22.4. 13:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB104 HK Ivančice - Zlín
22.4. 15:30 1.liga ženy AR104 HK Ivančice - Zlín B
6.5. 11:00 1.liga muži AB125 HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče
6.5. 13:00 ZL starší žáci ZC098 Bystřice p.H. - Napajedla
13.5. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV121 Olomouc - S.Vršovice
13.5. 17:00 2.liga ženy - východ AT060 Olomouc - Házená Velká Bystřice
9.6. 09:00 LOLK Mladší žactvo I. OC059 DHK Zora Olomouc A - HBC Olomouc A