Házená v TV

28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Petruška
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1983
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
10.2. 17:00 AA098 Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno 30 : 24
3.2. 10:30 AA094 HCB Karviná - Kopřivnice 31 : 33
26.1. 17:00 AA089 TJ Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice 28 : 27
15.12. 18:00 AA083 HC ROBE Zubří - Kopřivnice 29 : 31
17.11. 10:00 AA058 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 33
3.11. 18:00 AA046 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 29 : 20
22.9. 10:00 AA014 TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice 28 : 24
15.9. 18:00 AA009 HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí 25 : 27
1.liga muži
6.10. 11:00 AB013 Maloměřice - Chodov 30 : 27
2.liga muži JM
6.10. 13:00 AE013 SHC Maloměřice B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 26 : 27
1.liga starší dorostenci
14.10. 17:00 AG019 HCB Karviná - Zlín 34 : 21
1.liga mladší dorostenci
14.10. 15:00 AJ019 Karviná - Sokol Žďár n. S. 41 : 25
2.liga mladší dorostenci - JM
6.10. 09:00 ALA013 Maloměřice - TJ Sokol Centrum Haná 20 : 29
Český pohár mužů
5.12. 18:30 AM073 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 32 : 27
Český pohár žen
9.9. 15:00 AN007 L.Zubří - SK UP Olomouc 25 : 29
2.liga ženy - východ
14.10. 13:00 AT012 Karviná - SK Žeravice 32 : 27
7.10. 18:30 AT007 Karviná - Poruba B 19 : 31
23.9. 17:30 AT004 Poruba B - L.Zubří 32 : 22
1.liga starších dorostenek
23.9. 13:30 AUA010 Poruba A - Slavia 26 : 28
2.liga starších dorostenek
9.12. 15:30 AUB063 Ostrava Zábřeh - Bohumín 45 : 31
18.11. 17:00 AUB052 Ostrava Zábřeh - Sokol V. Meziříčí 21 : 28
1.liga mladší dorostenky
23.9. 15:30 AV010 Poruba - Slavia 15 : 43
2.liga mladší dorostenky - východ
9.12. 13:30 AVB063 Zábřeh - 1.SC Bohumín 35 : 30
20.10. 09:00 AVB029 Paskov - Sokol Poruba B 23 : 30
7.10. 16:30 AVB013 Karviná - Újezd u Brna 53 : 20
16.9. 10:00 AVB004 1.SC Bohumín - HC Nový Jičín 21 : 17
MOL liga žen
20.1. 18:00 AW067 Sokol Poruba - Zora Olomouc 20 : 19
10.11. 18:00 AW052 HC Zlín - Iuventa Michalovce 22 : 30
27.10. 17:00 AW041 HC Zlín - Duslo Šaľa 21 : 25
10.10. 19:00 AW026 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 23 : 32
Další
Kalendář
24.2. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB069 HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel
24.2. 11:00 1.liga muži AB069 HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
1.3. 18:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB076 1.SC Bohumín - Sokol Poruba B
2.3. 17:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA116 TJ Tatran Litovel - Kopřivnice
3.3. 10:30 STRABAG RAIL Extraliga muži AA120 HCB Karviná - SKKP Handball Brno
10.3. 13:30 2.liga starších dorostenek AUB084 Ostrava Zábřeh - HC Plzeň
10.3. 15:15 2.liga mladší dorostenky - východ AVB084 Zábřeh - Paskov
14.4. 11:00 MSL Muži I. A1048 Hlučín - Klimkovice
28.4. 11:00 1.liga muži AB112 Házená L.Hustopeče - Maloměřice
28.4. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF110 Házená L.Hustopeče - Handball Brno A
28.4. 15:15 Jihomoravská liga ml. žáků LH110 Házená L.Hustopeče - Handball Brno B
4.5. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV118 Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
4.5. 18:00 1.liga starších dorostenek AUA118 Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
10.5. 17:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB125 Paskov - 1.SC Bohumín
12.5. 12:00 MSL Starší žačky J068 Ostrava-Zábřeh - SC Bohumín
12.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA125 Bohunice - HK Ivančice
12.5. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI125 Bohunice - Sokol Sokolnice
12.5. 15:15 2.liga starších dorostenek AUB124 Ostrava Zábřeh - DHK Pardubice
12.5. 17:00 2.liga muži JM AE125 Bohunice - Ivančice