TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Karel Hladký
Mateřský klub Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 30.3.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
5.11. 11:00 AB048 Házená L.Hustopeče - HC Zlín 23 : 22
16.9. 16:00 AB012 S.Vršovice - Náchod 22 : 25
2 liga muži JZČ
7.4. 17:00 AC101 Č.Budějovice - Praha 4 25 : 24
7.10. 18:00 AC027 Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň 34 : 21
2.liga starší dorostenci Č
17.2. 15:30 AH128 HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice 30 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00 AK012 Sokol Vršovice - Náchod 41 : 31
Český pohár mužů
16.11. 19:00 AM072 Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň 28 : 42
22.10. 14:00 AM064 Č.Budějovice - Chodov 34 : 33
Žákovská liga starších žaček
11.2. 13:30 AP113 DHK Most - DHK Zora Olomouc 15 : 21
11.2. 12:35 AP112 J.Hradec - SC Bohumín 28 : 13
11.2. 11:40 AP111 DHK Zora Olomouc - Otrokovice 18 : 11
11.2. 08:55 AP108 SC Bohumín - DHK Zora Olomouc 6 : 23
11.2. 08:00 AP107 J.Hradec - DHK Most 16 : 18
3.12. 16:00 AP024 Sokol Kobylisy II - Karviná 19 : 22
3.12. 14:00 AP022 Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II 22 : 18
3.12. 13:00 AP021 Otrokovice - Karviná 27 : 19
3.12. 10:00 AP018 Sokol Kobylisy II - Otrokovice 14 : 20
3.12. 09:00 AP017 Slavoj Žirovnice - S.Vršovice 26 : 20
1.liga ženy
25.3. 15:30 AR130 HK Ivančice - DHC Plzeň 20 : 31
10.2. 12:00 AR068 H.Brod - Otrokovice 26 : 28
18.11. 16:00 AR053 DHC Plzeň - Sokol V. Meziříčí 36 : 28
29.10. 17:00 AR033 H.Brod - Kunovice 28 : 22
24.9. 16:00 AR009 DHC Plzeň - Zlín B 25 : 24
2.liga ženy - západ
15.4. 14:00 AS102 J.Hradec - Ústí n.L. 31 : 12
7.4. 15:00 AS094 Č.Budějovice - DHK Pardubice 27 : 22
13.10. 19:00 AS022 Č.Budějovice - S.Vršovice B 22 : 23
1.liga starší dorostenky - západ
10.2. 14:00 AUA068 H.Brod - Astra Praha 26 : 21
29.10. 13:00 AUA033 H.Brod - Slavia 23 : 30
1.liga mladší dorostenky
18.11. 14:00 AV053 DHC Plzeň - DHK Baník Most 26 : 17
24.9. 14:00 AV009 DHC Plzeň - Zlín 31 : 29
Další
Kalendář
28.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA080 TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
28.4. 17:00 2.liga muži JM AE119 TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
29.4. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV110 DHC Plzeň - Olomouc
29.4. 16:00 1.liga ženy AR110 DHC Plzeň - H.Brod