TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Vladimír Vaník
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1965
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.6.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 16:30 AB097 Chodov - Tatran Litovel 31 : 23
12.11. 16:30 AB053 Chodov - S.Vršovice 33 : 26
14.10. 18:00 AB033 Dvůr Králové - HK Bystřice p.H. 28 : 30
10.9. 16:00 AB001 S.Vršovice - Tatran Litovel 22 : 29
2 liga muži JZČ
15.4. 18:30 AC106 TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka 26 : 28
7.4. 17:00 AC099 Košutka - Sokol Žďár n. S. 28 : 22
17.2. 17:00 AC072 Košutka - Zruč n.S. 29 : 20
7.10. 17:00 AC029 Košutka - Sezimovo Ústí 37 : 21
1.liga starší dorostenci
5.11. 15:30 AG046 Talent Plzeň - Zubří 23 : 34
16.9. 16:00 AG011 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná 25 : 27
2.liga starší dorostenci Č
12.11. 14:15 AH071 Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč 31 : 24
14.10. 16:00 AH043 1.HK Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921 37 : 23
1.liga mladší dorostenci
5.11. 13:30 AJ046 Talent Plzeň A - Zubří 22 : 42
2.liga mladší dorostenci - Č
10.3. 15:00 AK097 Sokol Šťáhlavy - Jiskra Havlíčkův Brod 30 : 24
16.9. 14:00 AK009 Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly 31 : 24
10.9. 18:00 AK001 Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod 39 : 27
Český pohár žen
28.9. 11:00 AN010 Slavoj Tachov - DHC Plzeň 24 : 32
1.liga ženy
3.3. 14:30 AR082 Kobylisy - Zlín B 30 : 24
11.2. 15:00 AR070 DHC Plzeň - HC Plzeň 20 : 19
22.10. 15:30 AR026 HC Plzeň - Otrokovice 31 : 25
8.10. 11:30 AR015 HC Plzeň - H.Brod 26 : 18
2.liga ženy - západ
17.3. 12:30 AS097 FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov 18 : 20
3.3. 16:30 AS082 Kobylisy B - S.Vršovice B 14 : 32
15.10. 14:00 AS019 Slavoj Tachov - Sokol Písek B 24 : 21
1.liga starší dorostenky - západ
7.4. 15:00 AUA096 DHC Plzeň - Písek 39 : 21
19.11. 15:00 AUA053 DHC Plzeň - DHK Baník Most 15 : 13
2.liga mladší dorostenky - západ
17.3. 10:30 AVA097 FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá 30 : 14
22.10. 17:30 AVA026 HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň 27 : 22
8.10. 09:30 AVA015 HC Plzeň - H.Brod 22 : 24
muži
28.9. 16:00 A011 Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B 30 : 30
Další
Kalendář
21.4. 15:00 2.liga ženy - západ AS107 Č.Budějovice - Sokol Písek B
21.4. 17:00 2 liga muži JZČ AC114 Č.Budějovice - L.Vršovice
22.4. 18:45 muži A038 - Loko 1 TJ Lokomotiva Plzeň B - Házená Rokycany
28.4. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK119 Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy
28.4. 14:00 1.liga starší dorostenci AG131 Talent Plzeň - Velká Bystřice
28.4. 16:00 1.liga muži AB119 S.Vršovice - Chodov
28.4. 18:00 2.liga ženy - západ AS114 S.Vršovice B - J.Hradec
6.5. 14:00 2.liga ženy - západ AS115 Slavoj Tachov - S.Vršovice B
13.5. 16:30 1.liga mladší dorostenci AJ131 Talent Plzeň A - HK Baník Most
13.5. 17:00 2 liga muži JZČ AC132 TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
20.5. 17:00 muži A054 Košutka B - VŠ Plzeň "B"
14.6. 19:00 Přebor Prahy žen BB088 Slavia VŠ Plzeň - Střešovice S