TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Libor Skružný
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
24.3. 18:00 AB094 Dvůr Králové - Jičín B 22 : 25
3.3. 17:00 AB081 Dvůr Králové - Házená L.Hustopeče 19 : 26
26.11. 18:00 AB061 Jičín B - Tatran Litovel 29 : 20
4.11. 18:00 AB044 Dvůr Králové - Chodov 22 : 25
14.10. 16:00 AB034 S.Vršovice - Jičín B 24 : 22
9.9. 16:00 AB002 Náchod - Dvůr Králové 27 : 19
2 liga muži JZČ
24.2. 17:00 AC077 Libčice n. Vlt. - Sokol Žďár n. S. 17 : 25
15.10. 17:00 AC036 Libčice n. Vlt. - L.Vršovice 36 : 24
2.liga muži SVČ
18.3. 17:00 AD086 Slavia - Dukla B 33 : 25
19.11. 16:00 AD059 HK Lovosice B - Slavia 29 : 35
28.10. 17:00 AD041 Liberec - Ml. Boleslav 24 : 23
8.10. 17:30 AD028 1.HC Pardubice - Ml. Boleslav 24 : 25
9.9. 18:00 AD002 Náchod B - Ml. Boleslav 29 : 28
1.liga starší dorostenci
26.11. 16:00 AG061 Jičín - Kopřivnice 31 : 24
19.11. 14:00 AG059 HK Lovosice - Zubří 22 : 31
2.liga starší dorostenci Č
4.11. 16:00 AH058 1.HK Dvůr Králové - Chodov 27 : 25
28.10. 15:00 AH055 Liberec - 1.HK Dvůr Králové 35 : 17
8.10. 13:30 AH038 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové 35 : 21
1.liga mladší dorostenci
26.11. 14:00 AJ061 Jičín - Kopřivnice 27 : 24
19.11. 12:00 AJ059 HK Lovosice - Zubří 31 : 37
28.10. 13:00 AJ041 Liberec - Sokol Žďár n. S. 20 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
8.10. 15:30 AK028 1.HC Pardubice - Házená Mělník 26 : 13
9.9. 13:00 AK002 Náchod - Házená Mělník 34 : 14
Český pohár mužů
17.11. 19:00 AM070 Ml. Boleslav - Sokol Nové Veselí 24 : 27
22.10. 18:00 AM060 Ml. Boleslav - Náchod 20 : 17
26.9. 20:00 AM038 Sokol Úvaly - Slavia 26 : 32
1.liga ženy
15.4. 11:00 AR102 HC Plzeň - HK Ivančice 23 : 19
3.12. 16:00 AR055 S.Vršovice - H.Brod 23 : 24
24.9. 16:00 AR007 S.Vršovice - Kunovice 30 : 26
2.liga ženy - západ
8.3. 20:00 AS088 S.Vršovice B - Č.Budějovice 25 : 32
Další
Kalendář
29.4. 13:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK116 Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
29.4. 15:00 2 liga muži JZČ AC116 L.Vršovice - Zruč n.S.
5.5. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA112 Házená Mělník - Slavia VŠ Plzeň
5.5. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK121 Házená Mělník - Jiskra Havlíčkův Brod
12.5. 16:00 1.liga muži AB131 Náchod - Velká Bystřice
12.5. 18:00 2.liga muži SVČ AD131 Náchod B - Ústí n.L.
13.5. 15:00 1.liga ženy AR122 Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
13.5. 17:00 2.liga ženy - západ AS122 Kobylisy B - Turnov