TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Větrovský
Mateřský klub TJ Loko České Budějovice
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
4.3. 16:30 AB083 Chodov - Jičín B 22 : 24
19.11. 16:00 AB056 S.Vršovice - Velká Bystřice 29 : 27
12.11. 17:00 AB050 Jičín B - Házená L.Hustopeče 20 : 20
17.9. 16:30 AB009 Chodov - HC Zlín 34 : 30
2 liga muži JZČ
3.3. 19:00 AC081 Sokol Žďár n. S. - L.Vršovice 42 : 15
7.10. 18:00 AC030 Třeboň - VŠ Plzeň 24 : 21
16.9. 18:00 AC008 Zruč n.S. - Třeboň 33 : 32
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:00 AG050 Jičín - HK Lovosice 24 : 32
2.liga starší dorostenci Č
17.3. 15:30 AH146 HBC Strakonice 1921 - Chodov 26 : 24
4.3. 14:15 AH143 Chodov - 1.HC Pardubice 30 : 33
10.12. 09:00 AH102 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod 30 : 24
9.12. 13:30 AH099 HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly 23 : 23
25.11. 15:30 AH084 HBC Strakonice 1921 - Loko Louny 31 : 30
28.10. 15:30 AH054 HBC Strakonice 1921 - ZJ Kovofiniš Ledeč 60 : 13
23.9. 15:30 AH024 HBC Strakonice 1921 - Liberec 22 : 38
17.9. 14:15 AH011 Chodov - TJ Sokol Bělá 31 : 24
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:00 AJ050 Jičín - HK Lovosice 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
19.11. 14:00 AK056 Sokol Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L. 38 : 28
7.10. 16:00 AK030 Třeboň - Sokol Šťáhlavy 26 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN022 J.Hradec - HC Zlín 17 : 38
28.9. 17:00 AN012 J.Hradec - Sokol V. Meziříčí 26 : 19
Žákovská liga starších žaček
8.4. 16:20 AP190 J.Hradec - Lázně Kynžvart 19 : 19
8.4. 15:20 AP189 Slavoj Žirovnice - Jiskra Havlíčkův Brod 18 : 17
8.4. 13:40 AP188 Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice 16 : 19
8.4. 12:40 AP187 Jiskra Havlíčkův Brod - J.Hradec 13 : 14
11.3. 16:20 AP138 J.Hradec - Sokol Kobylisy II 28 : 13
11.3. 13:40 AP136 Sokol Kobylisy II - Slavia 9 : 26
11.3. 10:00 AP133 J.Hradec - Slavia 12 : 16
11.2. 15:20 AP115 DHK Zora Olomouc - J.Hradec 21 : 16
11.2. 12:35 AP112 J.Hradec - SC Bohumín 28 : 13
Další
Kalendář
21.4. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK111 Třeboň - Sokol Vršovice
21.4. 18:00 2 liga muži JZČ AC111 Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
5.5. 15:30 2.liga starší dorostenci Č AH197 HBC Strakonice 1921 - Náchod
8.5. 17:00 2 liga muži JZČ AC084 Třeboň - Košutka
12.5. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK132 Sokol Vršovice - Házená Mělník
12.5. 16:00 1.liga muži AB132 S.Vršovice - Dvůr Králové
20.5. 09:00 2.liga starší dorostenci Č AH211 Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec