Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Větrovský
Mateřský klub TJ Loko České Budějovice
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.3. 16:00 AB077 Chodov - Náchod 34 : 21
16.11. 17:00 AB048 HBC Strakonice 1921 - S.Vršovice 30 : 20
20.10. 16:00 AB025 Chodov - HBC Ronal Jičín "B" 32 : 21
2 liga muži JVČ
22.2. 18:00 AC067 Třeboň - Kutná Hora 34 : 30
16.11. 19:00 AC048 HBC Strakonice B - Sezimovo Ústí 25 : 28
12.10. 18:00 AC024 H.Brod - Sokol Úvaly 22 : 27
6.10. 18:00 AC014 Sokol Úvaly - Kutná Hora 31 : 22
21.9. 18:00 AC003 Sokol Úvaly - TJ D.Cerekev 26 : 24
2.liga muži SZČ
7.12. 17:00 AD065 Šťáhlavy - HK B Most 16 : 23
1.liga starší dorostenci
7.12. 15:00 AG065 TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 16 : 34
1.12. 15:00 AG059 Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná 30 : 24
6.10. 16:00 AG014 TJ Sokol Úvaly - Dukla 15 : 43
21.9. 16:00 AG003 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy 26 : 23
2.liga starší dorostenci Z
1.3. 14:00 AH077 Chodov - Liberec 23 : 40
22.2. 16:00 AH067 Třeboň - BHS Starý Plzenec 40 : 13
20.10. 14:00 AH025 Chodov - Třeboň 31 : 23
12.10. 16:00 AH024 Jiskra Havlíčkův Brod - Chodov 27 : 30
1.liga mladší dorostenci
7.12. 13:00 AJ065 Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 23 : 38
1.12. 13:00 AJ059 Talent Škoda JS Plzeň A - Karviná 22 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
6.10. 14:00 AK014 TJ Sokol Úvaly - Dukla B 28 : 24
21.9. 14:00 AK003 TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 26 : 23
Český pohár mužů
16.10. 19:00 AM055 Třeboň - Sokol Nové Veselí 23 : 27
15.9. 16:00 AM038 H.Brod - Třeboň 26 : 28
31.8. 17:00 AM004 Loko Louny - L.Vršovice 22 : 16
Český pohár žen
23.10. 18:00 AN025 J.Hradec - HK Hodonín 24 : 38
Žákovská liga starších žaček
8.3. 16:30 AP180 SC Bohumín - MIlevsko 22 : 16
8.3. 13:10 AP176 Jiskra Třeboň - J.Hradec 15 : 17
8.3. 11:30 AP174 MIlevsko - J.Hradec 8 : 29
8.3. 10:40 AP173 SC Bohumín - Jiskra Třeboň 20 : 21
11.1. 15:30 AP058 SHK Kunovice - Jiskra Třeboň 22 : 25
Další
Kalendář
3.4. 18:30 KP ženy HZ011 Č.Budejovice B - Milevsko
4.4. 10:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK106 Dukla B - TJ Loko Č.Budějovice
4.4. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ106 Dukla - Karviná
18.4. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA114 TJ Jiskra Třeboň - H.Brod
25.4. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK114 Sokol Vršovice - HBC Strakonice
25.4. 16:00 1.liga muži AB114 S.Vršovice - HBC Strakonice 1921
25.4. 18:00 2.liga starší dorostenci Z AH114 Sokol Vršovice - Loko Louny
2.5. 14:00 1.liga starší dorostenci AG117 TJ Sokol Úvaly - HCB Karviná
2.5. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK117 TJ Sokol Úvaly - TJ Loko Č.Budějovice
2.5. 18:00 2 liga muži JVČ AC117 Sokol Úvaly - Č.Budějovice
9.5. 13:00 2.liga starší dorostenci Z AH126 Náchod - Sokol Vršovice
9.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK121 Náchod - C.S.Cargo HBC Jičín B
9.5. 17:00 1.liga muži AB121 Náchod - HBC Ronal Jičín "B"
17.5. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ129 Talent Škoda JS Plzeň A - Velká Bystřice
17.5. 15:00 1.liga starší dorostenci AG129 Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice