TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Rutta
Mateřský klub Sokol Písek
Rok narození 1966
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.1.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
16.9. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV004 Slavia - S.Vršovice
16.9. 15:00 1.liga starších dorostenek AUA004 Slavia - SHK Veselí n.M.
16.9. 17:00 1.liga ženy AR004 Kobylisy - S.Vršovice A
22.9. 09:00 1.liga mladší dorostenky AV007 Kobylisy - DHC Plzeň
22.9. 11:00 2.liga starších dorostenek AUB007 Kobylisy - HC Plzeň
22.9. 13:00 2.liga ženy - západ AS007 Kobylisy B - Slavoj Tachov
30.9. 14:00 2 liga muži JVČ AC007 Chodov B - Sezimovo Ústí
30.9. 16:00 1.liga muži AB007 Chodov - Házená L.Hustopeče
6.10. 13:30 2.liga starších dorostenek AUB018 HC Plzeň - Ostrava Zábřeh
6.10. 15:30 1.liga ženy AR018 HC Plzeň - Otrokovice
6.10. 17:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA018 HC Plzeň - TJ Turnov
7.10. 15:00 1.liga starší dorostenci AG017 TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří
13.10. 14:00 1.liga starší dorostenci AG024 Dukla - HK Lovosice
13.10. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK024 Dukla B - Sokol Vršovice
3.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK036 Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
3.11. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV042 S.Vršovice - Poruba
3.11. 18:00 2.liga starší dorostenci Z AH036 Sokol Vršovice - L.Vršovice
4.11. 15:30 1.liga muži AB036 S.Vršovice - Jičín B
10.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK039 Sokol Šťáhlavy - Dukla B
10.11. 17:00 2.liga muži SZČ AD039 Šťáhlavy - Dukla B
18.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ045 Talent Plzeň A - Sokol Žďár n. S.
18.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG045 Talent Plzeň - Zlín
24.11. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA050 Házená J.Hradec - Slavia
24.11. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV050 J.Hradec - Slavia
24.11. 18:00 1.liga ženy AR050 J.Hradec - Kobylisy
2.12. 12:00 2.liga starší dorostenci Z AH055 Chodov - Jiskra Havlíčkův Brod
2.12. 14:00 2 liga muži JVČ AC055 Chodov B - H.Brod
2.12. 16:00 1.liga muži AB055 Chodov - Velká Bystřice
9.12. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV062 DHC Plzeň - DHK Baník Most
9.12. 17:00 1.liga starších dorostenek AUA062 DHC Plzeň - DHK Baník Most
Další