Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Rutta
Mateřský klub Sokol Písek
Rok narození 1966
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.1.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.11. 16:00 AB056 S.Vršovice - Velká Bystřice 29 : 27
17.9. 16:30 AB009 Chodov - HC Zlín 34 : 30
2 liga muži JZČ
7.10. 18:00 AC030 Třeboň - VŠ Plzeň 24 : 21
2.liga starší dorostenci Č
10.12. 09:00 AH102 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod 30 : 24
9.12. 13:30 AH099 HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly 23 : 23
25.11. 15:30 AH084 HBC Strakonice 1921 - Loko Louny 31 : 30
28.10. 15:30 AH054 HBC Strakonice 1921 - ZJ Kovofiniš Ledeč 60 : 13
23.9. 15:30 AH024 HBC Strakonice 1921 - Liberec 22 : 38
17.9. 14:15 AH011 Chodov - TJ Sokol Bělá 31 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
19.11. 14:00 AK056 Sokol Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L. 38 : 28
7.10. 16:00 AK030 Třeboň - Sokol Šťáhlavy 26 : 27
Český pohár mužů
28.9. 11:00 AM041 Č.Budějovice - Třeboň 32 : 16
Český pohár žen
25.10. 18:30 AN017 Č.Budějovice - Slavia Praha 20 : 45
Žákovská liga starších žaček
13.1. 15:00 AP058 Strakonice - Hvězda Cheb 16 : 11
13.1. 14:00 AP057 Otrokovice - Slavia 11 : 17
13.1. 12:30 AP056 Hvězda Cheb - Otrokovice 7 : 20
13.1. 10:00 AP054 Slavia - Hvězda Cheb 14 : 11
1.liga ženy
10.12. 16:00 AR064 DHC Plzeň - HK Ivančice 31 : 19
5.11. 11:30 AR037 HC Plzeň - S.Vršovice 33 : 28
29.10. 16:00 AR031 S.Vršovice - DHC Plzeň 24 : 23
2.liga ženy - západ
19.11. 18:00 AS049 S.Vršovice B - Slavoj Tachov 27 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
29.10. 18:00 AUA031 S.Vršovice - DHC Plzeň 21 : 23
15.10. 11:00 AUA022 H.Brod - Slavoj Žirovnice 30 : 30
1.liga mladší dorostenky
10.12. 14:00 AV064 DHC Plzeň - HK Ivančice 26 : 15
29.10. 14:00 AV031 S.Vršovice - DHC Plzeň 27 : 27
2.liga mladší dorostenky - západ
5.11. 09:30 AVA037 HC Plzeň - TJ Sokol Bělá 28 : 22
15.10. 09:00 AVA022 H.Brod - Slavoj Žirovnice 27 : 18
KP mladší žákyně
2.11. 17:30 HE027 Písek A - J.Hradec 16 : 23
2.11. 16:30 HE003 Písek B - J.Hradec 23 : 22
13.9. 17:00 HE016 Písek A - Písek B 12 : 10
Další
Kalendář