TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Martin Polák
Mateřský klub Baník Most
Rok narození 1980
Typ licence Licence B
Platnost licence 4.6.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.9. 19:00 AC001 TJ Lokomotiva Plzeň - H.Brod 31 : 21
2.liga muži SVČ
17.2. 10:00 AD070 Dukla B - HK Lovosice B 26 : 24
29.10. 17:00 AD040 Slavia - Jablonec 32 : 29
14.10. 18:00 AD032 Ústí n.L. - Liberec 30 : 18
8.10. 15:00 AD029 Slavia - Ústí n.L. 28 : 23
24.9. 16:00 AD015 HK Lovosice B - Ml. Boleslav 26 : 24
1.liga starší dorostenci
17.2. 14:00 AG070 Dukla - HK Lovosice 23 : 20
25.11. 16:00 AG066 TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 28 : 22
24.9. 14:00 AG015 HK Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy 28 : 28
10.9. 16:30 AG002 Talent Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy 29 : 26
2.liga starší dorostenci Č
19.11. 17:00 AH076 ELP Jablonec - Liberec 21 : 50
1.liga mladší dorostenci
17.2. 12:00 AJ070 Dukla - HK Lovosice 36 : 31
24.9. 12:00 AJ015 HK Lovosice - Sokol Žďár n. S. 38 : 26
10.9. 14:30 AJ002 Talent Plzeň A - Sokol Žďár n. S. 23 : 20
2.liga mladší dorostenci - Č
25.11. 14:00 AK064 Sokol Šťáhlavy - Loko Louny 34 : 19
15.10. 18:00 AK034 Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice 42 : 18
14.10. 16:00 AK032 HSK Tygři Ústí n.L. - Třeboň 24 : 31
Český pohár mužů
28.9. 19:00 AM040 Libčice n. Vlt. - Chodov 26 : 29
2.liga ženy - západ
28.10. 17:00 AS036 Ústí n.L. - J.Hradec 19 : 26
15.10. 14:00 AS024 Astra - Ústí n.L. 24 : 15
1.liga starší dorostenky - západ
31.10. 17:30 AUA034 DHK Baník Most - DHK Pardubice 39 : 11
15.10. 16:00 AUA019 S.Vršovice - Písek 30 : 28
8.10. 13:00 AUA018 Slavia - Písek 30 : 23
Přebor Prahy starších žákyň
14.10. 15:00 BE050 Kobylisy II B - TJ Turnov 6 : 5
14.10. 14:20 BE049 DHK Loko Liberec - Háje B 3 : 20
14.10. 13:00 BE047 Háje B - TJ Turnov 11 : 12
14.10. 12:20 BE046 Slavia B - DHK Loko Liberec 18 : 4
14.10. 11:00 BE044 TJ Turnov - Slavia B 8 : 13
14.10. 10:20 BE043 Kobylisy II B - DHK Loko Liberec 13 : 2
14.10. 09:00 BE041 DHK Loko Liberec - TJ Turnov 2 : 11
Další
Kalendář
29.4. 17:30 2 liga muži JZČ AC118 Praha 4 - Třeboň
12.5. 17:00 2 liga muži JZČ AC130 Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
13.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK129 Lokomotiva Vršovice - Třeboň
13.5. 15:00 2 liga muži JZČ AC129 L.Vršovice - Třeboň
13.5. 17:00 2.liga starší dorostenci Č AH203 L.Vršovice - 1.HC Pardubice