TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marta Sovová
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1986
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
23.9. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA009 Slavia VŠ Plzeň - H.Brod
30.9. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ012 Talent Plzeň A - Dukla
30.9. 15:00 1.liga starší dorostenci AG012 Talent Plzeň - Dukla
7.10. 10:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA016 H.Brod - Háje B
7.10. 12:00 1.liga ženy AR016 H.Brod - Olomouc
7.10. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV016 DHK Baník Most - Poruba
7.10. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA016 DHK Baník Most - Poruba A
13.10. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK023 HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
13.10. 16:00 2 liga muži JVČ AC023 HBC Strakonice B - L.Vršovice
13.10. 18:00 1.liga muži AB023 HBC Strakonice 1921 - Jičín B
14.10. 12:00 2.liga starších dorostenek AUB020 S.Vršovice - HC Plzeň
14.10. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV020 S.Vršovice - DHC Plzeň
20.10. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV028 J.Hradec - Háje
20.10. 18:00 1.liga ženy AR028 J.Hradec - HK Hodonín
3.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA037 Lázně Kynžvart - Házená Mělník
3.11. 16:00 2.liga ženy - západ AS037 Lázně Kynžvart - Kobylisy B
4.11. 10:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA040 HC Plzeň - TJ Sokol Bělá
4.11. 12:30 1.liga ženy AR040 HC Plzeň - Bohunice
11.11. 15:30 1.liga muži AB038 S.Vršovice - Dvůr Králové
11.11. 17:30 2.liga starší dorostenci Z AH038 Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
17.11. 10:00 2.liga muži SZČ AD046 Dukla B - Jablonec
17.11. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ046 Dukla - Sokol Nové Veselí
24.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ050 Náchod - HBC Jičín
24.11. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH050 Náchod - L.Vršovice
24.11. 17:00 1.liga muži AB050 Náchod - Jičín B
8.12. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA061 Házená J.Hradec - HK Ivančice
8.12. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV061 J.Hradec - Kobylisy
8.12. 18:00 1.liga ženy AR061 J.Hradec - HK Ivančice
9.12. 15:00 1.liga starší dorostenci AG061 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná