TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marta Sovová
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1986
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
13.10. 18:00 AB023 HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín "B" 29 : 20
22.9. 17:00 AB005 Dvůr Králové - HC Zlín 31 : 25
2 liga muži JVČ
13.10. 16:00 AC023 HBC Strakonice B - L.Vršovice 18 : 25
2.liga muži SZČ
6.10. 17:00 AD017 Šťáhlavy - VŠ Plzeň 27 : 19
1.liga starší dorostenci
30.9. 15:00 AG012 Talent Škoda JS Plzeň - Dukla 18 : 26
2.liga starší dorostenci Z
22.9. 15:00 AH005 1.HK Dvůr Králové - Loko Louny 23 : 28
1.liga mladší dorostenci
30.9. 13:00 AJ012 Talent Škoda JS Plzeň A - Dukla 26 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
14.10. 10:00 AK024 Sokol Vršovice - Dukla B 20 : 42
13.10. 14:00 AK023 HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice 29 : 20
Český pohár mužů
12.10. 18:00 AM050 Loko Louny - M.A.T. Plzeň 16 : 40
15.9. 17:00 AM030 Jablonec - Liberec 26 : 28
Český pohár žen
25.9. 19:00 AN012 Střešovice A - S.Vršovice A 24 : 32
1.liga ženy
7.10. 12:00 AR016 H.Brod - SK UP Olomouc 27 : 25
2.liga starších dorostenek
14.10. 12:00 AUB020 S.Vršovice - HC Plzeň 33 : 20
1.liga mladší dorostenky
19.10. 19:00 AV028 J.Hradec - Háje 29 : 24
14.10. 14:00 AV020 S.Vršovice - DHC Plzeň 18 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
7.10. 10:00 AVA016 H.Brod - Háje B 23 : 16
23.9. 14:00 AVA009 Slavia VŠ Plzeň - H.Brod 26 : 32
Přebor Prahy starších žáků
15.9. 14:30 BC010 L.Vršovice B - Dukla A 9 : 29
15.9. 13:50 BC009 Dukla B - S.Vršovice 11 : 31
15.9. 12:30 BC007 Dukla A - Dukla B 28 : 3
15.9. 11:50 BC006 S.Vršovice - L.Vršovice A 23 : 14
15.9. 11:10 BC005 Dukla B - L.Vršovice B 18 : 12
15.9. 10:30 BC004 Dukla A - L.Vršovice A 18 : 9
15.9. 09:50 BC003 L.Vršovice B - S.Vršovice 8 : 23
15.9. 08:30 BC001 S.Vršovice - Dukla A 14 : 17
Další
Kalendář
28.10. 19:30 Přebor Prahy mužů BA007 Čambavamba - Chodov C
4.11. 10:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA040 HC Plzeň - TJ Sokol Bělá
4.11. 12:30 1.liga ženy AR040 HC Plzeň - Bohunice
4.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA037 Lázně Kynžvart - Házená Mělník
4.11. 16:00 2.liga ženy - západ AS037 Lázně Kynžvart - Kobylisy B
4.11. 19:30 Přebor Prahy mužů BA021 Čambavamba - HC Aritma
11.11. 15:30 1.liga muži AB038 S.Vršovice - Dvůr Králové
11.11. 17:30 2.liga starší dorostenci Z AH038 Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
18.11. 10:00 2.liga muži SZČ AD046 Dukla B - Jablonec
18.11. 12:00 1.liga starší dorostenci AG046 Dukla - Sokol Nové Veselí
24.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ050 Náchod - C.S.Cargo HBC Jičín
24.11. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH050 Náchod - L.Vršovice
24.11. 17:00 1.liga muži AB050 Náchod - HBC Ronal Jičín "B"
8.12. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA061 Házená J.Hradec - HK Ivančice
8.12. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV061 J.Hradec - Kobylisy
8.12. 18:00 1.liga ženy AR061 J.Hradec - HK Ivančice
9.12. 15:00 1.liga starší dorostenci AG061 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná