TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Mošna
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
15.9. 14:00 A06 Házená Rokycany - Košutka B 19 : 27
1.liga muži
29.9. 18:00 AB012 HBC Strakonice 1921 - Maloměřice 27 : 24
23.9. 13:00 AB003 S.Vršovice - HK Bystřice p.H. 24 : 26
2 liga muži JVČ
6.10. 18:00 AC016 Třeboň - Sokol Úvaly 35 : 25
29.9. 16:00 AC012 HBC Strakonice B - Kutná Hora 20 : 22
2.liga starší dorostenci Z
23.9. 09:00 AH003 Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 24 : 28
2.liga mladší dorostenci - Č
6.10. 16:00 AK016 Třeboň - TJ Sokol Úvaly 25 : 19
29.9. 14:00 AK012 HBC Strakonice - Dukla B 31 : 34
Český pohár mužů
1.9. 16:00 AM007 Házená Rokycany - Sokol Úvaly 16 : 28
Český pohár žen
30.9. 14:00 AN011 Slavoj Tachov - HC Plzeň 26 : 19
2.liga ženy - západ
13.10. 12:30 AS024 FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice 15 : 33
1.liga starších dorostenek
7.10. 16:00 AUA018 DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 39 : 21
2.liga starších dorostenek
23.9. 11:00 AUB009 S.Vršovice - H.Brod 30 : 25
1.liga mladší dorostenky
7.10. 14:00 AV018 DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 26 : 15
2.liga mladší dorostenky - západ
13.10. 10:30 AVA024 FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice 24 : 28
starší žáci
15.9. 14:20 B019 Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A 10 : 15
15.9. 13:00 B017 Talent Škoda JS Plzeň B - Šťáhlavy 23 : 12
15.9. 11:00 B014 Talent Škoda JS Plzeň B - Slavia VŠ Plzeň 23 : 13
15.9. 09:40 B012 Slavia VŠ Plzeň - Šťáhlavy 12 : 17
Další
Kalendář
21.10. 15:00 1.liga ženy AR026 Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
28.10. 13:30 2.liga starší dorostenci Z AH025 Sokol Vršovice - Chodov
28.10. 15:30 1.liga muži AB025 S.Vršovice - Chodov
28.10. 17:30 2.liga mladší dorostenci - Č AK025 Sokol Vršovice - Házená Mělník
4.11. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ036 HK Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín
4.11. 16:00 1.liga starší dorostenci AG036 HK Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín
4.11. 18:00 2.liga muži SZČ AD036 HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
17.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK045 HBC Strakonice - Loko Louny
17.11. 18:00 1.liga muži AB045 HBC Strakonice 1921 - HC Zlín
25.11. 14:00 2.liga ženy - západ AS051 Slavoj Tachov - DHK Pardubice
2.12. 10:00 2.liga muži SZČ AD057 Dukla B - VŠ Plzeň
2.12. 12:00 1.liga starší dorostenci AG057 Dukla - Zubří
9.12. 16:00 1.liga ženy AR064 S.Vršovice A - Kunovice
9.12. 18:00 2.liga ženy - západ AS064 S.Vršovice B - DHK Pardubice