Házená v TV

20. 02. 2019 20:15 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice
28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Mošna
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
15.9. 14:00 A06 Házená Rokycany - Košutka B 19 : 27
1.liga muži
17.11. 18:00 AB045 HBC Strakonice 1921 - HC Zlín 33 : 24
28.10. 15:30 AB025 S.Vršovice - Chodov 18 : 22
29.9. 18:00 AB012 HBC Strakonice 1921 - Maloměřice 27 : 24
23.9. 13:00 AB003 S.Vršovice - HK Bystřice p.H. 24 : 26
2 liga muži JVČ
6.10. 18:00 AC016 Třeboň - Sokol Úvaly 35 : 25
29.9. 16:00 AC012 HBC Strakonice B - Kutná Hora 20 : 22
2.liga muži SZČ
1.12. 18:30 AD056 Košutka - Ústí n.L. 33 : 20
2.liga starší dorostenci Z
1.12. 16:00 AH057 BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice 30 : 29
28.10. 13:30 AH025 Sokol Vršovice - Chodov 24 : 21
23.9. 09:00 AH003 Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 24 : 28
2.liga mladší dorostenci - Č
17.11. 16:00 AK045 HBC Strakonice - Loko Louny 32 : 23
28.10. 17:30 AK025 Sokol Vršovice - Házená Mělník 20 : 31
6.10. 16:00 AK016 Třeboň - TJ Sokol Úvaly 25 : 19
29.9. 14:00 AK012 HBC Strakonice - Dukla B 31 : 34
Český pohár mužů
1.9. 16:00 AM007 Házená Rokycany - Sokol Úvaly 16 : 28
Český pohár žen
13.11. 18:30 AN019 Slavoj Tachov - Baník Most 17 : 35
30.9. 14:00 AN011 Slavoj Tachov - HC Plzeň 26 : 19
Žákovská liga starších žáků
16.2. 14:40 AO118 Kopřivnice - Házená Mělník 20 : 14
16.2. 13:50 AO117 Talent Škoda JS Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 12 : 19
16.2. 11:50 AO115 Pepino SKP Frýdek-Místek - Házená Mělník 24 : 18
16.2. 09:20 AO112 Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 21 : 15
16.2. 08:30 AO111 Bohunice - Talent Škoda JS Plzeň 13 : 25
Žákovská liga starších žaček
13.1. 16:30 AP080 J.Hradec - Písek B 20 : 19
13.1. 15:40 AP079 FK Hvězda Cheb - DHC Plzeň 23 : 18
13.1. 13:10 AP076 DHC Plzeň - Písek A 13 : 19
13.1. 11:30 AP074 Písek B - Písek A 14 : 19
13.1. 10:40 AP073 J.Hradec - DHC Plzeň 17 : 13
1.liga ženy
9.12. 14:00 AR064 S.Vršovice A - Kunovice 31 : 25
21.10. 15:00 AR026 Kobylisy - Sokol V. Meziříčí 34 : 31
Další
Kalendář
24.2. 16:00 1.liga ženy AR070 S.Vršovice A - Kobylisy
24.2. 18:00 2.liga ženy - západ AS070 S.Vršovice B - Lázně Kynžvart
2.3. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH078 BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Bělá
3.3. 10:30 1.liga starších dorostenek AUA073 DHC Plzeň - HK Ivančice
3.3. 12:30 1.liga mladší dorostenky AV073 DHC Plzeň - Kobylisy
9.3. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK080 HBC Strakonice - Sokol Vršovice
9.3. 17:00 1.liga muži AB080 HBC Strakonice 1921 - S.Vršovice
9.3. 19:00 2 liga muži JVČ AC080 HBC Strakonice B - Slavia
16.3. 12:30 2.liga starších dorostenek AUB086 HC Plzeň - S.Vršovice
16.3. 14:30 1.liga ženy AR086 HC Plzeň - S.Vršovice A
16.3. 16:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA086 HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
23.3. 17:00 2.liga muži SZČ AD093 Košutka - Liberec
30.3. 10:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA092 FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
30.3. 12:30 2.liga ženy - západ AS092 FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
7.4. 12:00 2.liga starší dorostenci Z AH103 Chodov - L.Vršovice
7.4. 14:00 2 liga muži JVČ AC103 Chodov B - L.Vršovice
7.4. 16:00 1.liga muži AB103 Chodov - HBC Ronal Jičín "B"
27.4. 12:30 2.liga starších dorostenek AUB112 HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
27.4. 14:30 1.liga ženy AR112 HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
27.4. 16:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA112 HC Plzeň - FK Hvězda Cheb
5.5. 10:00 2.liga muži SZČ AD118 Dukla B - Loko Louny
5.5. 12:00 1.liga starší dorostenci AG118 Dukla - Zlín
12.5. 14:00 2.liga ženy - západ AS125 Slavoj Tachov - Lázně Kynžvart
18.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK132 HBC Strakonice - HK Baník Most
18.5. 17:00 1.liga muži AB132 HBC Strakonice 1921 - Velká Bystřice
18.5. 19:00 2 liga muži JVČ AC132 HBC Strakonice B - H.Brod