TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marek Bečička
Mateřský klub TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.6.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
14.4. 18:00 AA133 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 23
24.3. 18:00 AA121 Cement Hranice - Kopřivnice 34 : 25
17.3. 10:30 AA120 Cement Hranice - SKKP Handball Brno 24 : 24
3.3. 17:00 AA106 Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří 25 : 27
24.2. 17:00 AA102 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná 25 : 25
11.2. 10:30 AA090 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 30 : 27
10.2. 18:00 AA087 HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno 30 : 25
3.2. 16:30 AA083 Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 36 : 25
9.12. 17:00 AA069 SKKP Handball Brno - HCB Karviná 30 : 27
18.11. 16:30 AA053 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 31 : 23
12.11. 10:30 AA046 M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří 33 : 23
11.11. 17:00 AA048 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 31
17.9. 10:30 AA011 Cement Hranice - HCB Karviná 33 : 28
16.9. 18:00 AA007 Kopřivnice - HC ROBE Zubří 29 : 30
10.9. 18:00 AA005 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921 34 : 23
1.liga muži
25.2. 18:00 AB075 HC Zlín - Chodov 23 : 38
2.liga muži JM
21.4. 11:00 AE114 Maloměřice - Ivančice 39 : 25
8.10. 17:00 AE028 Bohunice - SK Kuřim 35 : 31
2.liga muži SM
29.10. 13:00 AF039 HBC Olomouc - MHK Karviná 24 : 31
30.9. 18:30 AF022 Žeravice - Pepino SKP F-M B 26 : 32
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 11:00 AI053 HBC Olomouc - Litovel 27 : 31
8.10. 15:00 AI036 Bohunice - Litovel 25 : 37
2.liga mladší dorostenci - JM
21.4. 09:00 ALA114 Maloměřice - HK Ivančice 26 : 41
8.10. 13:00 ALA028 Bohunice - SKKP Handball Brno B 12 : 45
2.liga mladší dorostenci - SM
29.10. 09:00 ALB039 HBC Olomouc - TJ Nový Jičín 40 : 36
30.9. 16:30 ALB022 Žeravice - Zlín 31 : 26
Český pohár mužů
20.12. 18:00 AM081 Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 27 : 24
15.11. 18:00 AM073 HCB Karviná - HC ROBE Zubří 23 : 22
20.10. 18:30 AM058 HK Bystřice p.H. - HC ROBE Zubří 29 : 36
2.9. 13:00 AM017 Uh. Hradiště - Napajedla 18 : 26
Další
Kalendář
22.4. 10:30 1.liga muži AB109 Velká Bystřice - Tatran Litovel
20.5. 14:30 LOLK Mladší žactvo I. OC050 TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel