TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Filip Procházka
Mateřský klub Házená Tišnov
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
22.4. 17:00 AB114 HC Zlín - Házená L.Hustopeče 33 : 28
26.11. 11:00 AB062 HK Bystřice p.H. - HC Zlín 33 : 20
12.11. 17:30 AB054 Velká Bystřice - Dvůr Králové 22 : 22
8.10. 11:00 AB026 Házená L.Hustopeče - Náchod 31 : 24
24.9. 16:00 AB016 HC Zlín - Velká Bystřice 28 : 28
2.liga muži JM
13.5. 17:00 AE131 Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov 42 : 25
3.3. 17:00 AE081 SK Kuřim - Ivančice 35 : 33
17.2. 15:00 AE071 Telnice - Maloměřice 22 : 30
3.12. 17:00 AE003 Juliánov - Sokol II.Prostějov 32 : 30
30.9. 18:00 AE022 SK Kuřim - Maloměřice 25 : 25
1.liga starší dorostenci
3.11. 18:00 AG045 Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava 52 : 17
2.liga starší dorostenci - M
13.5. 15:00 AI205 Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice 28 : 47
3.12. 15:00 AI093 Sokol Juliánov - Sokol Telnice 30 : 42
25.11. 16:30 AI085 Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí 50 : 33
25.11. 14:00 AI084 Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov 29 : 25
1.liga mladší dorostenci
28.4. 12:45 AJ119 Sokol Nové Veselí - Dukla 25 : 24
28.4. 10:45 AJ120 Sokol Žďár n. S. - HK Baník Most 35 : 23
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 15:00 ALB114 Zlín - Házená Uničov 41 : 20
24.9. 14:00 ALB016 Zlín - Velká Bystřice 37 : 42
Český pohár mužů
22.10. 10:30 AM061 Maloměřice - Kopřivnice 26 : 33
1.liga ženy
6.5. 15:30 AR117 HK Ivančice - Kunovice 33 : 22
14.4. 19:00 AR101 Zlín B - Otrokovice 28 : 21
11.3. 15:30 AR090 HK Ivančice - Otrokovice 32 : 31
9.12. 15:00 AR062 Kunovice - Zlín B 21 : 27
22.10. 15:30 AR025 HK Ivančice - S.Vršovice 22 : 20
2.liga ženy - východ
12.11. 15:30 AT024 Házená Velká Bystřice - Poruba B 30 : 23
28.10. 17:00 AT016 Bohunice - Olomouc 24 : 20
1.liga starší dorostenky - východ
6.5. 13:30 AUB117 HK Ivančice - SHK Veselí n.M. 26 : 20
14.4. 15:00 AUB101 Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 35 : 25
11.3. 13:30 AUB090 HK Ivančice - TJ Jiskra Otrokovice 33 : 26
Další
Kalendář
27.5. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF143 Sokolnice - SK Kuřim B
27.5. 15:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH181 Újezd u Brna - Nové Bránice