TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marcel Horsák
Mateřský klub TJ Sokol Poruba
Rok narození 1971
Typ licence Licence A
Platnost licence 1.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
22.4. 11:00 AB112 HK Bystřice p.H. - Náchod 28 : 28
8.4. 11:00 AB099 HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové 22 : 18
7.4. 15:00 AB101 HC Zlín - Náchod 26 : 20
25.2. 11:00 AB073 HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel 31 : 36
10.9. 14:00 AB004 Házená L.Hustopeče - Chodov 27 : 31
2.liga muži JM
1.10. 11:00 AE019 Napajedla - Telnice 30 : 28
2.liga muži SM
15.4. 15:00 AF108 SKH Polanka n.O - Luhačovice 31 : 26
25.3. 15:00 AF095 L.Zubří - SKH Polanka n.O 29 : 22
10.3. 11:30 AF115 Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B 29 : 29
4.3. 16:30 AF082 SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B 30 : 26
25.11. 16:00 AF061 HBC Olomouc - Rožnov p.R. 30 : 20
11.11. 13:00 AF052 Sokol Ostrava - MHK Karviná 18 : 24
4.11. 16:30 AF046 MHK Karviná - L.Zubří 39 : 24
16.9. 16:00 AF007 Rožnov p.R. - L.Zubří 24 : 22
1.liga starší dorostenci
18.2. 17:00 AG072 Zubří - Jičín 29 : 18
16.2. 17:30 AG071 Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 30
26.11. 17:00 AG062 Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 21
16.11. 18:30 AG040 Zubří - Sokol Nové Veselí 45 : 15
11.11. 11:00 AG052 Sokol Ostrava - Talent Plzeň 19 : 33
14.10. 15:00 AG031 Kopřivnice - Dukla 35 : 31
24.9. 15:00 AG014 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 22 : 41
2.liga starší dorostenci - M
15.4. 13:00 AI176 SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná 30 : 27
7.4. 17:00 AI167 Zlín - Sokol V. Meziříčí 44 : 11
4.3. 14:30 AI142 SKH Polanka n.O. - Žeravice 28 : 21
10.12. 15:00 AI102 SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí 42 : 23
16.9. 14:00 AI009 Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice 32 : 22
1.liga mladší dorostenci
18.2. 15:00 AJ072 Zubří - Jičín 33 : 16
26.11. 15:00 AJ062 Zubří - Pepino SKP F-M 30 : 23
16.11. 16:30 AJ040 Zubří - Sokol Nové Veselí 19 : 24
14.10. 13:00 AJ031 Kopřivnice - Dukla 27 : 37
Další
Kalendář
28.4. 10:00 MSL Starší žáci sk. B N_C044 SK Opava - Klimkovice
28.4. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB116 Házená Uničov - HBC Olomouc
28.4. 15:00 2.liga muži SM AF116 Uničov A - HBC Olomouc
29.4. 13:30 MSL Mladší žačky N_K057 Nový Jičín - Paskov
29.4. 15:00 MSL Starší žačky N_J057 TJ Nový Jičín - Poruba B
29.4. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB118 TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
6.5. 09:00 1.liga starší dorostenci AG122 Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí
6.5. 11:00 1.liga muži AB122 Velká Bystřice - S.Vršovice
6.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB122 Velká Bystřice - Hranice
20.5. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV131 TJ Jiskra Otrokovice - Háje
20.5. 15:00 1.liga ženy AR131 Otrokovice - Kobylisy
28.5. 16:30 MSL Mladší žačky N_K074 Bohumín - Hlučín
28.5. 17:30 MSL Starší žačky N_J074 SC Bohumín - Sokol Krmelín