Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marcel Horsák
Mateřský klub TJ Sokol Poruba
Rok narození 1971
Typ licence Licence A
Platnost licence 1.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
10.9. 14:00 AB004 Házená L.Hustopeče - Chodov 27 : 31
2.liga muži JM
1.10. 11:00 AE019 Napajedla - Telnice 30 : 28
2.liga muži SM
25.11. 16:00 AF061 HBC Olomouc - Rožnov p.R. 30 : 20
11.11. 13:00 AF052 Sokol Ostrava - MHK Karviná 18 : 24
4.11. 16:30 AF046 MHK Karviná - L.Zubří 39 : 24
16.9. 16:00 AF007 Rožnov p.R. - L.Zubří 24 : 22
1.liga starší dorostenci
26.11. 17:00 AG062 Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 21
16.11. 18:30 AG040 Zubří - Sokol Nové Veselí 45 : 15
11.11. 11:00 AG052 Sokol Ostrava - Talent Plzeň 19 : 33
14.10. 15:00 AG031 Kopřivnice - Dukla 35 : 31
24.9. 15:00 AG014 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 22 : 41
2.liga starší dorostenci - M
10.12. 15:00 AI102 SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí 42 : 23
16.9. 14:00 AI009 Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice 32 : 22
1.liga mladší dorostenci
26.11. 15:00 AJ062 Zubří - Pepino SKP F-M 30 : 23
16.11. 16:30 AJ040 Zubří - Sokol Nové Veselí 19 : 24
14.10. 13:00 AJ031 Kopřivnice - Dukla 27 : 37
24.9. 13:00 AJ014 Karviná - Sokol Nové Veselí 21 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
1.10. 09:00 ALA019 Napajedla - Nové Bránice 35 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
25.11. 14:00 ALB061 HBC Olomouc - Rožnov p.R. 28 : 33
11.11. 09:00 ALB052 Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín 32 : 36
16.9. 12:00 ALB007 Rožnov p.R. - HC Zubří B 34 : 31
Český pohár mužů
28.9. 10:00 AM051 Rožnov p.R. - Vsetín 28 : 34
1.liga ženy
12.11. 15:00 AR046 Otrokovice - Kunovice 23 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
10.12. 17:00 AUB065 HC Hlučín - TJ Jiskra Otrokovice 23 : 39
12.11. 17:00 AUB046 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M. 20 : 25
1.liga mladší dorostenky
12.11. 13:00 AV046 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 21 : 27
2.liga mladší dorostenky - východ
22.10. 14:30 AVB030 TJ Nový Jičín - Zábřeh 16 : 43
MSL Starší žáci sk. B
22.10. 11:00 N_C021 Nový Jičín - Klimkovice 27 : 24
MSL Mladší žáci sk. B
22.10. 12:45 N_E021 Nový Jičín - Klimkovice 21 : 20
ZL mladší žactvo II
1.10. 13:00 ZB022 Napajedla_ch - Zlín B_d 17 : 9
Další
Kalendář