TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Videcký
Mateřský klub Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 11:00 AB099 HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové 22 : 18
25.2. 11:00 AB073 HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel 31 : 36
26.11. 11:00 AB062 HK Bystřice p.H. - HC Zlín 33 : 20
12.11. 17:30 AB054 Velká Bystřice - Dvůr Králové 22 : 22
8.10. 11:00 AB026 Házená L.Hustopeče - Náchod 31 : 24
2 liga muži JZČ
18.2. 17:00 AC068 Sokol Žďár n. S. - Praha 4 27 : 27
2.liga muži JM
3.3. 17:00 AE081 SK Kuřim - Ivančice 35 : 33
17.2. 15:00 AE071 Telnice - Maloměřice 22 : 30
3.12. 17:00 AE003 Juliánov - Sokol II.Prostějov 32 : 30
30.9. 18:00 AE022 SK Kuřim - Maloměřice 25 : 25
2.liga muži SM
19.11. 17:30 AF056 Vsetín - SKH Polanka n.O 30 : 24
14.10. 18:30 AF033 Žeravice - L.Zubří 23 : 20
2.liga starší dorostenci - M
3.12. 15:00 AI093 Sokol Juliánov - Sokol Telnice 30 : 42
19.11. 15:30 AI076 Vsetín - Sokol Telnice 34 : 29
1.liga mladší dorostenci
18.2. 15:00 AJ068 Sokol Žďár n. S. - Talent Plzeň A 33 : 23
2.liga mladší dorostenci - SM
21.3. 18:30 ALB075 Zlín - TJ Sokol Luhačovice 47 : 20
14.10. 16:30 ALB033 Žeravice - HC Zubří B 28 : 30
Český pohár mužů
22.10. 10:30 AM061 Maloměřice - Kopřivnice 26 : 33
1.9. 19:00 AM021 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 28 : 30
1.liga ženy
11.3. 15:30 AR090 HK Ivančice - Otrokovice 32 : 31
9.12. 15:00 AR062 Kunovice - Zlín B 21 : 27
22.10. 15:30 AR025 HK Ivančice - S.Vršovice 22 : 20
2.liga ženy - východ
12.11. 15:30 AT024 Házená Velká Bystřice - Poruba B 30 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
11.3. 13:30 AUB090 HK Ivančice - TJ Jiskra Otrokovice 33 : 26
Jihomoravská liga st. žáků
3.3. 15:00 LF108 SK Kuřim B - Ivančice 24 : 29
30.9. 16:30 LF026 SK Kuřim B - SHC Maloměřice 21 : 22
MSL Muži sk. C
7.10. 11:00 N_AC013 Val.Meziříčí - Droždín 30 : 33
LOLK Starší žačky
24.3. 17:30 OA047 Otrokovice - DHK Zora Olomouc A 25 : 25
ZL mladší žactvo I
8.4. 09:00 ZA057 Bystřice p.H. A_s - Zlín C_ch 22 : 22
25.2. 16:00 ZA043 Bystřice p.H. A_s - Vsetín_ch 26 : 30
Další
Kalendář
22.4. 13:00 LOLK Starší žačky OA056 Zlín A - DHK Zora Olomouc A
22.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB114 Zlín - Házená Uničov
22.4. 17:00 1.liga muži AB114 HC Zlín - Házená L.Hustopeče
28.4. 10:45 1.liga mladší dorostenci AJ120 Sokol Žďár n. S. - HK Baník Most
28.4. 12:45 1.liga mladší dorostenci AJ119 Sokol Nové Veselí - Dukla
29.4. 11:00 Jihomoravská liga mužů LA045 Uh. Hradiště - Újezd u Brna
5.5. 09:30 LOLK Starší žačky OA066 Zlín A - Žeravice
5.5. 11:00 ZL starší žáci ZC099 Zlín - Vsetín
6.5. 12:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ056 Ivančice - SHK Veselí n. M.
6.5. 13:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB117 HK Ivančice - SHK Veselí n.M.
6.5. 15:30 1.liga ženy AR117 HK Ivančice - Kunovice
12.5. 11:00 Jihomoravská liga mužů LA053 Uh. Hradiště - SHC Maloměřice B