TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Vlastimil Vlk
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1961
Typ licence Licence A
Platnost licence 8.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
9.12. 17:30 AC064 1.HC Pardubice - Slavia 29 : 28
17.11. 13:00 AC046 Kutná Hora - Sezimovo Ústí 19 : 20
2.liga muži SZČ
2.3. 17:00 AD075 Liberec - VŠ Plzeň 30 : 27
17.2. 17:00 AD086 Jablonec - VŠ Plzeň 25 : 17
2.12. 12:00 AD057 Dukla B - VŠ Plzeň 36 : 19
24.11. 17:00 AD051 Jablonec - HK Lovosice B 25 : 26
27.10. 17:00 AD029 Jablonec - Ústí n.L. 30 : 20
13.10. 18:00 AD021 Ústí n.L. - Šťáhlavy 34 : 30
23.9. 15:00 AD005 Liberec - Loko Louny 30 : 26
1.liga starší dorostenci
2.3. 15:00 AG075 Liberec - Zubří 22 : 43
2.12. 14:00 AG057 Dukla - Zubří 23 : 21
23.9. 13:00 AG005 Liberec - Zlín 35 : 23
2.liga starší dorostenci Z
9.12. 13:30 AH064 1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 24 : 32
3.11. 16:00 AH032 TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 38 : 24
1.liga mladší dorostenci
2.3. 13:00 AJ075 Liberec - Zubří 24 : 35
13.12. 18:00 AJ039 Náchod - Dukla 20 : 32
23.9. 11:00 AJ005 Liberec - Sokol Žďár n. S. 33 : 28
2.liga mladší dorostenci - Č
24.11. 15:00 AK051 ElektroPraga Jablonec - Sokol Vršovice 35 : 23
3.11. 14:00 AK032 TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 35 : 26
27.10. 15:00 AK029 ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Úvaly 29 : 30
Český pohár žen
28.9. 11:00 AN017 J.Hradec - H.Brod 32 : 26
8.9. 17:00 AN010 DHK Pardubice - Bohunice 25 : 23
Žákovská liga starších žaček
1.12. 16:45 AP010 Slavia - Ústí n.L. 23 : 19
1.12. 15:50 AP009 SHK Kunovice - Sokol Poruba 14 : 18
1.12. 14:55 AP008 Písek A - Slavia 9 : 14
1.12. 13:05 AP006 Sokol Poruba - Písek A 15 : 19
1.12. 12:10 AP005 SHK Kunovice - Slavia 10 : 25
1.12. 10:20 AP003 Slavia - Sokol Poruba 24 : 23
2.liga ženy - západ
9.3. 18:00 AS079 Kobylisy B - FK Hvězda Cheb 38 : 27
21.10. 17:00 AS025 DHK Pardubice - Kobylisy B 29 : 18
Další
Kalendář
6.4. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH108 TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
6.4. 18:00 2 liga muži JVČ AC108 Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
27.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK112 ElektroPraga Jablonec - Dukla B
27.4. 17:00 2.liga muži SZČ AD112 Jablonec - Dukla B
5.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK116 Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy
5.5. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH116 L.Vršovice - Náchod
5.5. 17:00 2 liga muži JVČ AC116 L.Vršovice - Č.Budějovice
18.5. 10:00 2.liga starších dorostenek AUB128 H.Brod - HC Plzeň
19.5. 18:00 2 liga muži JVČ AC131 Kutná Hora - Sokol Úvaly