TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Švidernoch
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1988
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
24.2. 18:00 AA099 HC ROBE Zubří - Cement Hranice 34 : 28
17.2. 16:30 AA096 Dukla Praha - HBC Strakonice 1921 32 : 24
2.12. 10:30 AA066 Cement Hranice - Sokol Nové Veselí 26 : 21
25.11. 18:00 AA060 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín 31 : 22
8.10. 10:30 AA025 HCB Karviná - Kopřivnice 36 : 29
2.liga muži SM
24.3. 16:30 AF092 MHK Karviná - Uničov A 36 : 30
1.liga starší dorostenci
18.11. 17:00 AG055 Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy 38 : 31
1.liga mladší dorostenci
18.11. 15:00 AJ055 Kopřivnice - Sokol Žďár n. S. 27 : 24
1.liga ženy
25.2. 11:30 AR078 Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 34 : 21
12.11. 15:00 AR046 Otrokovice - Kunovice 23 : 21
2.liga ženy - východ
28.1. 10:45 AT057 Karviná - Hodonín B 19 : 37
5.11. 10:00 AT021 Karviná - Olomouc 20 : 36
17.9. 12:30 AT002 Karviná - Házená Velká Bystřice 19 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
19.4. 17:00 AUB108 HC Hlučín - Ostrava Zábřeh 26 : 32
3.3. 17:00 AUB082 HC Hlučín - Zlín 17 : 44
25.2. 09:30 AUB078 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 30 : 17
12.11. 17:00 AUB046 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M. 20 : 25
15.10. 16:00 AUB020 Ostrava Zábřeh - SHK Veselí n.M. 28 : 37
1.liga mladší dorostenky
12.11. 13:00 AV046 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 21 : 27
2.liga mladší dorostenky - východ
15.10. 14:00 AVB020 Zábřeh - Kunovice 24 : 40
17.9. 10:30 AVB002 Karviná - SK Žeravice 36 : 27
MOL liga žen
10.3. 18:00 AW142 Sokol Poruba - HK Hodonín 18 : 18
10.2. 15:00 AW113 HC Zlín - Duslo Šaľa 25 : 29
28.10. 17:00 AW054 SHK Veselí n.M. - Bánovce n.B. 32 : 22
Další
Kalendář
6.5. 09:00 1.liga starší dorostenci AG122 Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí
6.5. 11:00 1.liga muži AB122 Velká Bystřice - S.Vršovice
6.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB122 Velká Bystřice - Hranice
6.5. 15:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB123 Ostrava Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice
12.5. 00:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB128 HC Zubří B - Zlín
12.5. 00:00 2.liga muži SM AF128 L.Zubří - Pepino SKP F-M B
12.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI207 Litovel - SKH Polanka n.O.
12.5. 17:00 1.liga muži AB127 Tatran Litovel - Jičín B
13.5. 11:00 ZL starší žáci ZC106 Zubří - Vsetín
13.5. 15:00 MSL Ženy N_I020 L.Zubří - MHK Karviná
20.5. 10:30 MSL Muži sk. I. NAA023 Krmelín - Val.Meziříčí
20.5. 13:30 MSL Starší žačky N_J072 Sokol Krmelín - Třinec