TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Dvořák
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1970
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.10. 16:00 AB019 Chodov - HC Zlín 39 : 24
2 liga muži JVČ
29.9. 14:00 AC011 H.Brod - Slavia 25 : 25
2.liga starší dorostenci Z
14.10. 14:00 AH019 Chodov - Loko Louny 32 : 22
29.9. 12:00 AH011 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice 29 : 36
1.liga ženy
6.10. 10:00 AR013 Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice 30 : 24
16.9. 15:00 AR005 H.Brod - Otrokovice 36 : 29
2.liga starších dorostenek
6.10. 12:00 AUB013 Sokol V. Meziříčí - Kobylisy 26 : 38
16.9. 11:00 AUB005 H.Brod - Ostrava Zábřeh 33 : 30
2.liga mladší dorostenky - západ
16.9. 13:00 AVA005 H.Brod - TJ Turnov 38 : 17
Přebor starších žáků
7.10. 13:00 CN009 Zruč n.S. - HC Kolín 23 : 17
Společná regionální liga mužů
7.10. 11:00 CR009 Zruč n.S. - Kolín 21 : 21
Přebor mladších dorostenců
14.10. 12:00 CH008 Chodov - Zruč n.S. 43 : 33
7.10. 15:00 CH006 Zruč n.S. - Spartak Příbram 39 : 35
Kalendář
20.10. 17:00 Český pohár mužů AM054 Dvůr Králové - SKKP Handball Brno
21.10. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ026 C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla
21.10. 15:00 1.liga starší dorostenci AG026 C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla
27.10. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH027 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
27.10. 17:00 1.liga muži AB027 Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
3.11. 14:00 1.liga ženy AR038 H.Brod - Kunovice
3.11. 16:00 2 liga muži JVČ AC033 H.Brod - Sezimovo Ústí
10.11. 13:00 1.liga ženy AR046 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
10.11. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB046 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
10.11. 17:00 2.liga muži JM AE041 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol II. Prostějov
24.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK054 TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most
24.11. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH054 TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
24.11. 18:00 2 liga muži JVČ AC054 Sokol Úvaly - H.Brod
2.12. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ059 C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí
2.12. 15:00 1.liga starší dorostenci AG059 C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí
2.12. 17:00 1.liga muži AB059 HBC Ronal Jičín "B" - Házená L.Hustopeče
8.12. 15:00 2.liga ženy - západ AS061 Č.Budějovice - Kobylisy B
8.12. 17:00 2 liga muži JVČ AC061 Č.Budějovice - Chodov B