TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Dvořák
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1970
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 17:00 AB100 Jičín B - S.Vršovice 30 : 25
10.3. 17:30 AB078 Náchod - S.Vršovice 36 : 30
18.11. 16:00 AB057 Náchod - Chodov 29 : 36
10.9. 17:00 AB006 Jičín B - HK Bystřice p.H. 21 : 24
2 liga muži JZČ
28.4. 19:00 AC120 Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí 36 : 20
3.3. 17:00 AC079 H.Brod - Praha 4 28 : 28
2.liga muži SVČ
18.11. 18:00 AD057 Náchod B - Dukla B 30 : 37
2.liga muži JM
4.11. 17:00 AE045 TJ D.Cerekev - Telnice 37 : 31
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:45 AG119 Sokol Nové Veselí - Dukla 23 : 26
8.4. 15:00 AG100 Jičín - Sokol Nové Veselí 28 : 29
13.9. 19:00 AG006 Jičín - Zubří 22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
16.12. 17:00 AH107 Náchod - 1.HK Dvůr Králové 24 : 18
2.12. 17:00 AH092 Náchod - Chodov 30 : 35
22.10. 15:00 AH118 1.HK Dvůr Králové - Loko Louny 24 : 29
1.liga mladší dorostenci
8.4. 13:00 AJ100 Jičín - Sokol Nové Veselí 21 : 26
13.9. 17:00 AJ006 Jičín - Zubří 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
10.3. 15:00 AK078 Náchod - Sokol Vršovice 30 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
4.11. 15:00 ALA045 TJ D.Cerekev - Nové Bránice 32 : 30
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN023 Kobylisy - Zora Olomouc 25 : 33
1.liga ženy
29.4. 15:00 AR109 Kobylisy - S.Vršovice 29 : 22
21.4. 13:00 AR106 Sokol V. Meziříčí - Kunovice 32 : 25
14.10. 13:00 AR023 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň 23 : 23
23.9. 10:00 AR011 H.Brod - HK Ivančice 29 : 18
16.9. 10:00 AR001 Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice 16 : 24
2.liga ženy - západ
29.4. 17:00 AS109 Kobylisy B - Slavoj Tachov 24 : 20
1.liga starší dorostenky - západ
3.3. 15:00 AUA081 H.Brod - Házená J.Hradec 22 : 30
1.liga starší dorostenky - východ
21.4. 11:00 AUB106 Sokol V. Meziříčí - SHK Veselí n.M. 16 : 28
28.10. 11:00 AUB034 Sokol V. Meziříčí - Tatran Bohunice 17 : 23
14.10. 11:00 AUB023 Sokol V. Meziříčí - Poruba 27 : 39
Liga Vysočiny - starší žáci
17.9. 12:00 JB007 Sokol N. Veselí A - Sokol Chrudim 27 : 3
Další
Kalendář