TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Friedel
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1988
Typ licence Licence A
Platnost licence 14.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
2.12. 18:00 AA063 HBC Strakonice 1921 - HK FCC Město Lovosice 21 : 36
1.liga muži
7.4. 15:00 AB101 HC Zlín - Náchod 26 : 20
24.3. 17:30 AB095 Velká Bystřice - HK Bystřice p.H. 20 : 28
10.9. 14:00 AB004 Házená L.Hustopeče - Chodov 27 : 31
2.liga muži JM
1.10. 11:00 AE019 Napajedla - Telnice 30 : 28
2.liga muži SM
18.3. 15:00 AF088 Pepino SKP F-M B - Žeravice 31 : 26
10.3. 11:30 AF115 Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B 29 : 29
4.3. 17:00 AF080 Vsetín - TJ SOGOS Holešov 29 : 28
25.11. 12:00 AF063 Sokol Ostrava - Uničov A 29 : 31
29.10. 15:00 AF041 Sokol Ostrava - Žeravice 27 : 16
1.liga starší dorostenci
15.4. 15:00 AG104 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 36 : 26
18.3. 13:00 AG088 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy 37 : 24
26.11. 17:00 AG062 Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 21
25.11. 14:00 AG063 Sokol Ostrava - HK Lovosice 18 : 50
19.11. 15:00 AG058 HCB Karviná - Sokol Ostrava 49 : 28
29.10. 17:00 AG041 Sokol Ostrava - TJ Sokol Šťáhlavy 27 : 38
24.9. 15:00 AG014 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 22 : 41
2.liga starší dorostenci - M
7.4. 17:00 AI167 Zlín - Sokol V. Meziříčí 44 : 11
4.3. 15:00 AI138 Vsetín - Sokol Juliánov 42 : 24
4.11. 15:00 AI060 Litovel - Sokol Sokolnice 41 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.4. 13:00 AJ104 Karviná - Pepino SKP F-M 33 : 34
18.3. 11:00 AJ088 Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S. 33 : 26
26.11. 15:00 AJ062 Zubří - Pepino SKP F-M 30 : 23
19.11. 13:00 AJ058 Karviná - Liberec 33 : 29
24.9. 13:00 AJ014 Karviná - Sokol Nové Veselí 21 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
1.10. 09:00 ALA019 Napajedla - Nové Bránice 35 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
7.4. 13:00 ALB101 Zlín - TJ Nový Jičín 56 : 17
24.3. 15:30 ALB095 Velká Bystřice - HC Zubří B 48 : 29
10.3. 09:30 ALB115 Rožnov p.R. - Zlín 40 : 38
25.11. 10:00 ALB063 Sokol Ostrava - Házená Uničov 34 : 17
Další
Kalendář
22.4. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB105 Karviná - Bohunice
22.4. 15:30 2.liga ženy - východ AT051 Karviná - Olomouc
28.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI190 Litovel - Sokol Telnice
28.4. 17:00 1.liga muži AB115 Tatran Litovel - HC Zlín
6.5. 14:00 MSL Mladší žačky N_K061 Paskov - Karviná
6.5. 16:00 MSL Muži sk. II. NAB010 Paskov - Třinec
12.5. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB127 Rožnov p.R. - HBC Olomouc
12.5. 14:00 2.liga starší dorostenci - M AI201 Rožnov p.R. - Bohunice
12.5. 16:00 2.liga muži SM AF127 Rožnov p.R. - HBC Olomouc
13.5. 16:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB124 TJ Nový Jičín - HK Hodonín
13.5. 18:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB131 TJ Nový Jičín - Velká Bystřice
20.5. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV131 TJ Jiskra Otrokovice - Háje
20.5. 15:00 1.liga ženy AR131 Otrokovice - Kobylisy