TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Josef Čapek
Mateřský klub Jiskra Třeboň
Rok narození 1991
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
24.3. 16:00 AB093 S.Vršovice - HC Zlín 26 : 30
18.3. 17:00 AB087 Jičín B - Velká Bystřice 29 : 19
1.10. 16:30 AB020 Chodov - HK Bystřice p.H. 33 : 22
2 liga muži JZČ
15.4. 11:00 AC108 Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň 26 : 35
17.3. 18:30 AC088 Č.Budějovice - Sokol Žďár n. S. 35 : 27
26.11. 11:00 AC065 Sezimovo Ústí - Praha 4 25 : 34
12.11. 14:45 AC049 H.Brod - Č.Budějovice 33 : 32
2.liga muži JM
14.10. 17:00 AE034 TJ D.Cerekev - Bohunice 27 : 28
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00 AG087 Jičín - Velká Bystřice 38 : 17
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 09:00 AH176 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov 25 : 25
1.10. 14:15 AH026 Chodov - HBC Strakonice 1921 27 : 22
2.liga starší dorostenci - M
2.12. 15:00 AI092 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná 31 : 31
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00 AJ087 Jičín - HK Baník Most 32 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
24.3. 14:00 AK093 Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 41 : 26
2.liga mladší dorostenci - JM
14.10. 15:00 ALA034 TJ D.Cerekev - Bohunice 40 : 18
Český pohár mužů
2.9. 16:00 AM013 Sezimovo Ústí - Č.Budějovice 25 : 28
Žákovská liga starších žaček
13.1. 12:30 AP056 Hvězda Cheb - Otrokovice 7 : 20
13.1. 11:30 AP055 Slavia - Strakonice 15 : 16
13.1. 10:00 AP054 Slavia - Hvězda Cheb 14 : 11
13.1. 09:00 AP053 Strakonice - Otrokovice 14 : 13
1.liga ženy
3.3. 13:00 AR080 Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice 31 : 28
25.2. 11:30 AR076 HC Plzeň - Kobylisy 30 : 25
2.12. 13:00 AR056 Sokol V. Meziříčí - Kobylisy 28 : 39
18.11. 13:30 AR054 Kobylisy - H.Brod 22 : 34
12.11. 11:00 AR044 H.Brod - DHC Plzeň 26 : 25
2.liga ženy - západ
11.2. 15:00 AS071 Sokol Písek B - S.Vršovice B 31 : 28
4.11. 18:00 AS037 J.Hradec - Slavoj Tachov 24 : 20
1.liga starší dorostenky - západ
11.2. 17:00 AUA071 Písek - Slavoj Žirovnice 28 : 28
18.11. 09:30 AUA054 Kobylisy - H.Brod 28 : 27
12.11. 09:00 AUA044 H.Brod - DHC Plzeň 22 : 31
Další
Kalendář
28.4. 15:00 2.liga ženy - západ AS110 Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb
28.4. 18:00 2 liga muži JZČ AC115 Č.Budějovice - H.Brod
6.5. 16:30 1.liga muži AB123 Chodov - Náchod
12.5. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV123 DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
12.5. 16:00 1.liga ženy AR123 DHC Plzeň - Otrokovice
19.5. 13:00 1.liga ženy AR132 Sokol V. Meziříčí - H.Brod