TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Kučerka
Mateřský klub TJ Rožnov p.R.
Rok narození 1991
Typ licence Licence A
Platnost licence 10.5.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
2.12. 18:00 AA063 HBC Strakonice 1921 - HK FCC Město Lovosice 21 : 36
1.liga muži
24.3. 17:30 AB095 Velká Bystřice - HK Bystřice p.H. 20 : 28
8.10. 16:00 AB027 HC Zlín - S.Vršovice 23 : 27
2.liga muži SM
18.3. 15:00 AF088 Pepino SKP F-M B - Žeravice 31 : 26
4.3. 17:00 AF080 Vsetín - TJ SOGOS Holešov 29 : 28
17.2. 14:00 AF072 L.Zubří - HBC Olomouc 24 : 19
24.9. 17:00 AF017 HBC Olomouc - Luhačovice 29 : 24
1.liga starší dorostenci
18.3. 13:00 AG088 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy 37 : 24
30.9. 15:00 AG019 Kopřivnice - Sokol Ostrava 47 : 30
2.liga starší dorostenci - M
15.4. 15:30 AI172 Vsetín - Žeravice 37 : 40
4.3. 15:00 AI138 Vsetín - Sokol Juliánov 42 : 24
4.11. 15:00 AI060 Litovel - Sokol Sokolnice 41 : 23
7.10. 13:00 AI035 Zlín - Vsetín 39 : 32
24.9. 13:00 AI023 HBC Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná 30 : 28
1.liga mladší dorostenci
18.3. 11:00 AJ088 Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S. 33 : 26
30.9. 13:00 AJ019 Kopřivnice - Liberec 27 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
24.3. 15:30 ALB095 Velká Bystřice - HC Zubří B 48 : 29
7.10. 11:00 ALB027 Zlín - Hranice 31 : 34
24.9. 15:00 ALB017 HBC Olomouc - TJ Sokol Luhačovice 44 : 14
Český pohár mužů
21.10. 16:30 AM056 MHK Karviná - HC Zlín 31 : 21
1.liga ženy
25.2. 12:00 AR075 Zlín B - DHC Plzeň 26 : 37
29.10. 15:00 AR035 Otrokovice - Zlín B 28 : 40
8.10. 14:00 AR016 Zlín B - Kobylisy 32 : 24
17.9. 15:00 AR002 Otrokovice - H.Brod 32 : 23
2.liga ženy - východ
22.4. 15:30 AT051 Karviná - Olomouc 23 : 35
1.liga starší dorostenky - východ
25.2. 10:00 AUB075 Zlín - Ostrava Zábřeh 36 : 23
29.10. 17:00 AUB035 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 27 : 33
17.9. 17:00 AUB002 TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc 23 : 31
1.liga mladší dorostenky
25.2. 14:00 AV075 Zlín - DHC Plzeň 23 : 22
29.10. 13:00 AV035 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 26 : 31
Další
Kalendář
28.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI190 Litovel - Sokol Telnice
28.4. 17:00 1.liga muži AB115 Tatran Litovel - HC Zlín
29.4. 10:00 ZL mladší žactvo II ZB131 Hovězí_d - Kunovice B_d
29.4. 12:00 LOLK Starší žačky OA063 Hovězí - Otrokovice
6.5. 15:00 2.liga ženy - východ AT055 Házená Velká Bystřice - Bohunice