Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Lukáš Veselý
Mateřský klub Jiskra Třeboň
Rok narození 1991
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.2.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.2. 17:00 AB076 HBC Strakonice 1921 - HK Bystřice p.H. 40 : 32
1.12. 17:00 AB055 HBC Ronal Jičín "B" - Náchod 21 : 21
9.11. 16:00 AB038 S.Vršovice - Chodov 26 : 29
6.10. 17:00 AB014 Chodov - TJ Tatran Litovel 26 : 29
2 liga muži JVČ
29.2. 19:00 AC076 HBC Strakonice B - TJ D.Cerekev 35 : 30
24.11. 17:00 AC052 L.Vršovice - H.Brod 27 : 29
2.liga muži SZČ
8.12. 16:00 AD064 VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt. 22 : 23
22.9. 18:00 AD002 HK B Most - Liberec 22 : 20
1.liga starší dorostenci
7.3. 15:00 AG079 C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 23 : 32
2.liga starší dorostenci Z
24.11. 15:00 AH052 L.Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod 36 : 34
9.11. 18:00 AH038 Sokol Vršovice - Chodov 36 : 12
6.10. 15:00 AH014 Chodov - BHS Starý Plzenec 41 : 14
1.liga mladší dorostenci
7.3. 13:00 AJ079 C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Nové Veselí 25 : 32
28.9. 12:00 AJ012 Dukla - Sokol Nové Veselí 21 : 32
2.liga mladší dorostenci - Č
29.2. 15:00 AK076 HBC Strakonice - Házená Mělník 23 : 20
1.12. 15:00 AK055 C.S.Cargo HBC Jičín B - Náchod 39 : 19
24.11. 13:00 AK052 Lokomotiva Vršovice - HK Baník Most 34 : 41
9.11. 14:00 AK038 Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 24 : 36
28.9. 10:00 AK012 Dukla B - HK Baník Most 27 : 24
22.9. 12:00 AK002 HK Baník Most - Náchod 34 : 18
Český pohár mužů
15.9. 16:00 AM034 VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt. 28 : 27
31.8. 13:00 AM002 Zruč n.S. - Ml. Boleslav 22 : 39
Český pohár žen
1.9. 13:00 AN005 FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart 17 : 24
Žákovská liga starších žaček
11.1. 17:30 AP060 Jiskra Třeboň - Strakonice 19 : 23
11.1. 16:30 AP059 Sokol Kobylisy II - DHK Zora Olomouc 15 : 17
11.1. 13:30 AP056 DHK Zora Olomouc - SHK Kunovice 17 : 22
11.1. 11:30 AP054 Strakonice - SHK Kunovice 26 : 13
11.1. 10:30 AP053 Jiskra Třeboň - DHK Zora Olomouc 26 : 23
30.11. 17:45 AP020 Zlín B - Sokol Písek 17 : 28
30.11. 16:50 AP019 DHK Zora Olomouc - J.Hradec 13 : 15
Další
Kalendář
4.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK107 Náchod - Lokomotiva Vršovice
4.4. 17:00 1.liga muži AB107 Náchod - Velká Bystřice
25.4. 15:30 1.liga ženy AR119 J.Hradec - SK UP Olomouc
26.4. 10:30 2 liga muži JVČ AC114 Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B
3.5. 14:00 2.liga starší dorostenci Z AH117 Chodov - 1.HK Dvůr Králové
3.5. 16:00 1.liga muži AB117 Chodov - Dvůr Králové
16.5. 14:00 1.liga starší dorostenci AG132 Dukla - Rožnov p.R.
16.5. 16:00 2.liga muži SZČ AD132 Dukla B - Liberec
17.5. 17:00 2.liga muži SZČ AD130 Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň