TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Hanych
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1992
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
16.9. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV001 Olomouc - Kobylisy
16.9. 15:30 2.liga ženy - východ AT001 Házená Velká Bystřice - Poruba B
22.9. 13:00 2.liga muži JM AE002 SHC Maloměřice B - Sokol II.Prostějov
23.9. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI004 Sokol Sokolnice - HBC Olomouc
29.9. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA008 Sokol V. Meziříčí - SKKP Handball Brno A
29.9. 17:00 2.liga muži JM AE008 Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B
7.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA014 SK Kuřim - Nové Bránice
7.10. 17:00 2.liga muži JM AE014 SK Kuřim - TJ D.Cerekev
20.10. 16:00 1.liga mladší dorostenci AJ029 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
20.10. 18:00 1.liga starší dorostenci AG029 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
27.10. 15:00 1.liga starších dorostenek AUA034 Olomouc - Házená J.Hradec
28.10. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA027 Sokol Juliánov - Nové Bránice
28.10. 15:00 2.liga muži JM AE027 Juliánov - TJ D.Cerekev
4.11. 17:00 2.liga muži JM AE032 Telnice - Sokol V. Meziříčí
10.11. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI041 TJ FS Napajedla - Žeravice
10.11. 18:00 2.liga muži SM AF041 Napajedla - Žeravice
17.11. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI045 TJ D.Cerekev - TJ FS Napajedla
17.11. 17:00 2.liga muži JM AE045 TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí
25.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA049 Sokol Juliánov - Centrum Haná
25.11. 15:00 2.liga muži JM AE049 Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
2.12. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV057 Zlín - S.Vršovice
2.12. 18:00 1.liga starších dorostenek AUA057 Zlín - SHK Veselí n.M.
9.12. 16:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA061 SKKP Handball Brno A - Centrum Haná
9.12. 18:30 2.liga muži JM AE061 SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané