TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Hanych
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1992
Typ licence Licence B
Platnost licence 30.5.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 15:00 AE128 Maloměřice - SKKP Brno B 44 : 27
18.3. 17:00 AE085 Telnice - Napajedla 31 : 26
24.2. 17:00 AE078 Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev 23 : 17
12.11. 17:00 AE052 Telnice - Sokol V. Meziříčí 29 : 23
29.10. 17:00 AE040 SKKP Brno B - TJ D.Cerekev 31 : 27
30.9. 17:00 AE024 Sokol V. Meziříčí - Juliánov 29 : 18
23.9. 17:00 AE015 Ivančice - SK Kuřim 30 : 26
9.9. 11:00 AE005 Maloměřice - Telnice 44 : 26
1.liga starší dorostenci
12.10. 18:00 AG034 Sokol Nové Veselí - Jičín 30 : 25
2.liga starší dorostenci - M
6.5. 14:00 AI197 Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí 44 : 21
5.5. 10:30 AI196 Sokol Telnice - Vsetín 28 : 34
17.3. 17:00 AI145 Sokol Telnice - Rožnov p.R. 44 : 33
10.3. 15:00 AI230 Sokol Telnice - Zlín 22 : 37
24.2. 15:00 AI136 Sokol V. Meziříčí - Vsetín 34 : 38
10.2. 19:00 AI239 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M. 41 : 35
9.12. 14:00 AI099 Sokol Sokolnice - Zlín 20 : 44
12.11. 15:00 AI070 Sokol Telnice - Litovel 38 : 32
30.9. 19:00 AI032 Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov 43 : 31
1.liga mladší dorostenci
5.5. 17:00 AJ121 Sokol Žďár n. S. - Kopřivnice 35 : 22
14.10. 14:45 AJ034 Sokol Nové Veselí - Jičín 38 : 20
14.10. 12:45 AJ033 Sokol Žďár n. S. - Zubří 25 : 36
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 11:00 ALA128 Maloměřice - SKKP Handball Brno A 32 : 25
18.11. 15:00 ALA059 HK Ivančice - SKKP Handball Brno A 38 : 32
24.9. 17:30 ALA018 SKKP Handball Brno A - Nové Bránice 27 : 32
23.9. 15:00 ALA015 HK Ivančice - SKKP Handball Brno B 24 : 54
9.9. 09:00 ALA005 Maloměřice - Nové Bránice 20 : 39
Jihomoravská liga mužů
23.9. 18:45 LA009 HK Ivančice B - Uh. Hradiště 40 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
13.5. 12:30 LF165 Sokolnice - Juliánov 32 : 21
6.5. 12:00 LF158 Sokolnice - Újezd u Brna 29 : 36
18.11. 13:30 LF069 Ivančice - Handball Brno 18 : 34
Další
Kalendář
26.5. 09:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH180 Juliánov - SK Kuřim A
26.5. 10:45 Jihomoravská liga st. žáků LF180 Juliánov - SK Kuřim A
26.5. 12:30 2.liga starší dorostenci - M AI221 Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná