TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Halada
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1972
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00 AB105 Náchod - Jičín B 31 : 30
25.2. 11:00 AB076 Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice 33 : 22
17.2. 17:00 AB068 Dvůr Králové - Náchod 17 : 18
29.10. 17:00 AB039 Jičín B - Náchod 30 : 29
24.9. 14:00 AB015 Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové 36 : 23
2 liga muži JZČ
15.10. 17:00 AC031 H.Brod - VŠ Plzeň 24 : 31
2.liga muži SVČ
14.4. 18:00 AD105 Náchod B - 1.HC Pardubice 19 : 28
3.3. 10:00 AD083 Dukla B - 1.HC Pardubice 36 : 25
1.liga starší dorostenci
3.3. 14:00 AG083 Dukla - Jičín 27 : 22
18.10. 18:30 AG039 Jičín - Talent Plzeň 24 : 26
2.liga starší dorostenci - M
17.11. 18:00 AI080 Zlín - Bohunice 37 : 19
1.liga mladší dorostenci
3.3. 12:00 AJ083 Dukla - Jičín 33 : 22
18.10. 16:30 AJ039 Jičín - Talent Plzeň A 33 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
14.4. 13:00 AK105 Náchod - 1.HC Pardubice 38 : 25
15.10. 13:00 AK031 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy 24 : 27
1.liga ženy
22.4. 16:00 AR103 S.Vršovice - HC Plzeň 36 : 29
7.4. 13:00 AR093 Sokol V. Meziříčí - Zlín B 34 : 28
17.11. 16:00 AR049 Zlín B - S.Vršovice 42 : 23
12.11. 16:00 AR043 S.Vršovice - Kobylisy 33 : 29
15.10. 15:00 AR022 H.Brod - Zlín B 28 : 26
7.10. 11:00 AR014 HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí 26 : 19
2.liga ženy - západ
11.2. 15:00 AS069 Kobylisy B - Ústí n.L. 28 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
22.4. 18:00 AUA103 S.Vršovice - Házená J.Hradec 15 : 33
12.11. 18:00 AUA043 S.Vršovice - Kobylisy 25 : 24
1.liga starší dorostenky - východ
7.10. 09:00 AUB014 HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí 35 : 23
1.liga mladší dorostenky
17.11. 14:00 AV049 Zlín - S.Vršovice 40 : 26
Přebor Prahy mužů
27.11. 19:15 BA081 Slavia B - Aritma 33 : 27
16.10. 20:15 BA028 AC Sparta - Chodov C 26 : 26
25.9. 20:15 BA014 AC Sparta - Praha 4 "B" 20 : 25
Přebor Prahy žen
6.11. 18:45 BB042 Radlice - Astra B 21 : 18
Další
Kalendář
24.4. 18:30 Přebor Prahy žen BB051 Astra B - Střešovice A
25.4. 20:45 Přebor Prahy mužů BA032 Praha 4 "B" - Slavia B
5.5. 13:00 1.liga starší dorostenky - východ AUB093 Sokol V. Meziříčí - Zlín
8.5. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV115 S.Vršovice - Zlín
8.5. 16:00 1.liga ženy AR115 S.Vršovice - Zlín B
8.5. 18:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA115 S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
12.5. 13:00 ZL starší žáci ZC074 Zlín - Uh. Hradiště
12.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI202 Zlín - Žeravice
12.5. 17:00 1.liga muži AB128 HC Zlín - HK Bystřice p.H.
21.5. 20:15 Přebor Prahy mužů BA048 AC Sparta - L.Vršovice B
29.5. 18:30 Přebor Prahy žen BB078 Astra B - Praha 4
30.5. 20:45 Přebor Prahy mužů BA051 Praha 4 "B" - Čambavamba