TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Dolejší
Mateřský klub TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození 1973
Typ licence Licence A
Platnost licence 2.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 17:00 AB100 Jičín B - S.Vršovice 30 : 25
10.3. 17:30 AB078 Náchod - S.Vršovice 36 : 30
17.2. 17:00 AB068 Dvůr Králové - Náchod 17 : 18
18.11. 16:00 AB057 Náchod - Chodov 29 : 36
10.9. 17:00 AB006 Jičín B - HK Bystřice p.H. 21 : 24
2 liga muži JZČ
3.3. 17:00 AC079 H.Brod - Praha 4 28 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 17:00 AD090 Loko Louny - Náchod B 30 : 18
18.11. 18:00 AD057 Náchod B - Dukla B 30 : 37
12.11. 17:30 AD050 1.HC Pardubice - HK Lovosice B 27 : 28
2.liga muži JM
14.4. 17:00 AE105 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 25 : 23
4.11. 17:00 AE045 TJ D.Cerekev - Telnice 37 : 31
1.liga starší dorostenci
8.4. 15:00 AG100 Jičín - Sokol Nové Veselí 28 : 29
13.9. 19:00 AG006 Jičín - Zubří 22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
18.3. 11:00 AH152 Loko Louny - Náchod 41 : 22
2.12. 17:00 AH092 Náchod - Chodov 30 : 35
12.11. 13:30 AH068 1.HC Pardubice - Náchod 27 : 27
2.liga starší dorostenci - M
14.4. 19:00 AI171 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 31 : 38
1.liga mladší dorostenci
8.4. 13:00 AJ100 Jičín - Sokol Nové Veselí 21 : 26
13.9. 17:00 AJ006 Jičín - Zubří 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
18.3. 14:30 AK090 Loko Louny - Náchod 39 : 36
10.3. 15:00 AK078 Náchod - Sokol Vršovice 30 : 28
12.11. 15:30 AK050 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice 31 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
4.11. 15:00 ALA045 TJ D.Cerekev - Nové Bránice 32 : 30
Český pohár mužů
3.9. 16:30 AM007 Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice 34 : 37
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN023 Kobylisy - Zora Olomouc 25 : 33
Žákovská liga starších žáků
9.12. 16:15 AO020 Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19 : 25
9.12. 13:30 AO017 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22 : 19
9.12. 10:45 AO014 TJ Sokol Nové Veselí - Zubří 15 : 20
9.12. 08:00 AO011 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27 : 26
Žákovská liga starších žaček
11.2. 13:30 AP102 Jiskra Havlíčkův Brod - S.Vršovice 15 : 16
Další
Kalendář
28.4. 14:45 1.liga starší dorostenci AG119 Sokol Nové Veselí - Dukla
28.4. 19:00 2 liga muži JZČ AC120 Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
29.4. 15:00 1.liga ženy AR109 Kobylisy - S.Vršovice
29.4. 17:00 2.liga ženy - západ AS109 Kobylisy B - Slavoj Tachov
12.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA132 TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
12.5. 17:00 2.liga muži JM AE132 TJ D.Cerekev - SK Kuřim
12.5. 17:00 Jihomoravská liga mužů LA056 Třešť - Hostěrádky