TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jindřich Berger
Mateřský klub Tatran Bohunice
Rok narození 1991
Typ licence Licence B
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
26.11. 18:00 AC066 Sokol Žďár n. S. - TJ Lokomotiva Plzeň 36 : 29
14.10. 19:00 AC033 Sokol Žďár n. S. - Košutka 31 : 28
2.liga muži JM
14.4. 17:00 AE106 TJ D.Cerekev - SKKP Brno B 33 : 39
7.4. 11:00 AE101 Maloměřice - Sokol V. Meziříčí 30 : 19
24.2. 17:00 AE076 Ivančice - Sokol II.Prostějov 36 : 21
17.2. 17:00 AE068 SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí 31 : 29
25.11. 18:00 AE066 SK Kuřim - TJ D.Cerekev 30 : 23
4.11. 17:00 AE046 Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B 31 : 14
1.liga starší dorostenci
4.3. 16:30 AG080 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 36 : 28
9.9. 14:45 AG001 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 23 : 19
2.liga starší dorostenci - M
4.11. 19:00 AI062 Sokol V. Meziříčí - Žeravice 28 : 31
21.10. 16:00 AI114 Sokol Sokolnice - Žeravice 25 : 32
1.liga mladší dorostenci
4.3. 14:30 AJ080 Sokol Nové Veselí - Karviná 41 : 21
4.3. 12:30 AJ081 Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice 35 : 28
26.11. 13:45 AJ066 Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 26 : 44
9.9. 12:45 AJ001 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 39 : 10
2.liga mladší dorostenci - JM
14.4. 15:00 ALA106 TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno A 37 : 23
7.4. 09:00 ALA101 Maloměřice - Újezd u Brna 19 : 40
Český pohár mužů
3.9. 17:00 AM020 Juliánov - Házená L.Hustopeče 20 : 40
2.liga ženy - východ
10.2. 14:00 AT033 Hodonín B - Poruba B 29 : 33
19.11. 16:00 AT027 Hodonín B - Karviná 38 : 9
4.11. 13:00 AT020 Hodonín B - Házená Velká Bystřice 33 : 17
1.liga starší dorostenky - východ
13.4. 18:00 AUB099 SHK Veselí n.M. - Olomouc 15 : 20
4.2. 13:30 AUB130 HK Ivančice - Ostrava Zábřeh 36 : 19
Jihomoravská liga mužů
15.10. 11:00 LA024 Újezd u Brna - SHC Maloměřice B 25 : 35
Jihomoravská liga st. žáků
2.12. 15:00 LF082 Ivančice - Sokolnice 18 : 18
25.11. 10:45 LF074 Juliánov - Sokolnice 17 : 26
21.10. 14:00 LF087 Sokolnice - SHC Maloměřice 30 : 15
Jihomoravská liga st. žákyní
17.3. 10:30 LG052 Bohunice - Měnín 31 : 19
4.11. 10:45 LG020 Hodonín - SKH Velká n.V. 14 : 27
Další
Kalendář
22.4. 17:00 2.liga muži JM AE112 SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí
28.4. 00:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG036 Měnín - Ivančice
5.5. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB121 Žeravice - Rožnov p.R.
5.5. 14:00 LOLK Starší žáci OB044 Žeravice - Házená Velká Bystřice
5.5. 16:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB120 SK Žeravice - 1.SC Bohumín
5.5. 18:00 2.liga muži SM AF121 Žeravice - Rožnov p.R.
19.5. 00:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB130 HK Hodonín - Zábřeh
26.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI222 Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.