Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jindřich Berger
Mateřský klub Tatran Bohunice
Rok narození 1991
Typ licence Licence B
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
26.11. 18:00 AC066 Sokol Žďár n. S. - TJ Lokomotiva Plzeň 36 : 29
14.10. 19:00 AC033 Sokol Žďár n. S. - Košutka 31 : 28
2.liga muži JM
25.11. 18:00 AE066 SK Kuřim - TJ D.Cerekev 30 : 23
4.11. 17:00 AE046 Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B 31 : 14
1.liga starší dorostenci
9.9. 14:45 AG001 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 23 : 19
2.liga starší dorostenci - M
4.11. 19:00 AI062 Sokol V. Meziříčí - Žeravice 28 : 31
21.10. 16:00 AI114 Sokol Sokolnice - Žeravice 25 : 32
1.liga mladší dorostenci
26.11. 13:45 AJ066 Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 26 : 44
9.9. 12:45 AJ001 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 39 : 10
Český pohár mužů
3.9. 17:00 AM020 Juliánov - Házená L.Hustopeče 20 : 40
2.liga ženy - východ
19.11. 16:00 AT027 Hodonín B - Karviná 38 : 9
4.11. 13:00 AT020 Hodonín B - Házená Velká Bystřice 33 : 17
Jihomoravská liga mužů
15.10. 11:00 LA024 Újezd u Brna - SHC Maloměřice B 25 : 35
Jihomoravská liga st. žáků
2.12. 15:00 LF082 Ivančice - Sokolnice 18 : 18
25.11. 10:45 LF074 Juliánov - Sokolnice 17 : 26
21.10. 14:00 LF087 Sokolnice - SHC Maloměřice 30 : 15
Jihomoravská liga st. žákyní
4.11. 10:45 LG020 Hodonín - SKH Velká n.V. 14 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
2.12. 13:30 LH082 Ivančice - Sokolnice 18 : 27
25.11. 16:30 LH077 SK Kuřim B - Nové Bránice 15 : 15
25.11. 15:00 LH076 SK Kuřim A - Handball Brno B 43 : 5
25.11. 09:30 LH074 Juliánov - Sokolnice 18 : 26
22.10. 10:00 LH086 Házená L.Hustopeče - Bohunice B 27 : 16
21.10. 12:30 LH087 Sokolnice - SHC Maloměřice 24 : 14
1.10. 09:00 LH027 Handball Brno B - Ivančice 10 : 30
23.9. 09:30 LH016 Juliánov - Handball Brno B 26 : 10
Jihomoravská liga ml. žákyní
4.11. 09:30 LJ003 Hodonín - Velká n.V. 19 : 28
15.10. 09:15 LJ016 Újezd u Brna - Hodonín 16 : 24
Další
Kalendář