TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Karolína Pavelová
Mateřský klub SK PEMA Opava
Rok narození 1991
Typ licence Licence A
Platnost licence 17.8.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.10. 11:00 AB021 HK Bystřice p.H. - Náchod 35 : 28
29.9. 16:00 AB008 HC Zlín - Náchod 32 : 31
2.liga muži SM
22.9. 14:00 AF005 Sokol Ostrava - Napajedla 21 : 23
1.liga starší dorostenci
30.9. 17:00 AG009 Zubří - Liberec 38 : 25
29.9. 18:00 AG008 Zlín - TJ Sokol Šťáhlavy 27 : 34
2.liga starší dorostenci V
22.9. 10:00 AI005 Sokol Ostrava - TJ FS Napajedla 34 : 24
1.liga mladší dorostenci
30.9. 15:00 AJ009 Zubří - Liberec 38 : 20
2.liga mladší dorostenci - SM
14.10. 09:00 ALB021 HK Bystřice p.H. - TJ Nový Jičín 23 : 21
30.9. 13:00 ALB009 HC Zubří B - Sokol Ostrava 35 : 28
29.9. 14:00 ALB008 Zlín - TJ Nový Jičín 35 : 19
22.9. 12:00 ALB005 Sokol Ostrava - Zlín 31 : 32
Český pohár mužů
21.10. 16:30 AM063 SKH Polanka n.O - HCB Karviná 22 : 26
Český pohár žen
9.9. 15:00 AN007 L.Zubří - SK UP Olomouc 25 : 29
1.liga ženy
23.9. 17:00 AR010 SK UP Olomouc - Kobylisy 32 : 35
ZL mladší žactvo I
14.10. 14:30 ZA014 Bystřice p.H._s - Kunovice_d 11 : 25
ZL starší žáci
14.10. 13:00 ZC014 Bystřice p.H. - Uh. Hradiště 18 : 17
Kalendář
27.10. 13:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ028 Bohunice - Újezd u Brna
27.10. 15:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB034 Bohunice - SKH Velká n.V.
27.10. 17:00 1.liga ženy AR034 Bohunice - J.Hradec
4.11. 09:00 MSL Mladší žáci II. E035 Krmelín - Kopřivnice
4.11. 10:30 MSL Muži I. A1035 Krmelín - Hlučín
4.11. 12:00 MSL Starší žáci II. C035 Krmelín - Hlučín
17.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB045 SKH Polanka n.O. - Zlín
17.11. 17:00 2.liga muži SM AF045 SKH Polanka n.O - Napajedla
25.11. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV052 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
25.11. 15:00 1.liga ženy AR052 Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
25.11. 17:00 1.liga starších dorostenek AUA052 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
9.12. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB065 HK Bystřice p.H. - TJ Cement Hranice
9.12. 11:00 1.liga muži AB065 HK Bystřice p.H. - Maloměřice
9.12. 13:00 LOLK Starší žačky OA009 HK Bystřice p.H. - SHK Kunovice