TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Karolína Pavelová
Mateřský klub SK PEMA Opava
Rok narození 1991
Typ licence Licence A
Platnost licence 17.8.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
3.3. 17:00 AB079 Tatran Litovel - Náchod 36 : 20
8.10. 16:00 AB027 HC Zlín - S.Vršovice 23 : 27
2.liga muži SM
4.3. 16:30 AF082 SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B 30 : 26
11.11. 13:00 AF052 Sokol Ostrava - MHK Karviná 18 : 24
15.10. 15:00 AF032 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 26 : 24
24.9. 17:00 AF017 HBC Olomouc - Luhačovice 29 : 24
1.liga starší dorostenci
24.3. 15:00 AG091 Kopřivnice - HCB Karviná 36 : 29
18.2. 17:00 AG072 Zubří - Jičín 29 : 18
11.11. 11:00 AG052 Sokol Ostrava - Talent Plzeň 19 : 33
30.9. 15:00 AG019 Kopřivnice - Sokol Ostrava 47 : 30
2.liga starší dorostenci - M
4.3. 14:30 AI142 SKH Polanka n.O. - Žeravice 28 : 21
15.10. 13:00 AI042 SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice 27 : 32
24.9. 13:00 AI023 HBC Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná 30 : 28
1.liga mladší dorostenci
24.3. 13:00 AJ091 Kopřivnice - Karviná 33 : 41
18.2. 15:00 AJ072 Zubří - Jičín 33 : 16
30.9. 13:00 AJ019 Kopřivnice - Liberec 27 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
18.2. 13:00 ALB072 HC Zubří B - HBC Olomouc 32 : 30
11.11. 09:00 ALB052 Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín 32 : 36
24.9. 15:00 ALB017 HBC Olomouc - TJ Sokol Luhačovice 44 : 14
Český pohár mužů
2.9. 15:00 AM029 Trnávka - Rožnov p.R. 19 : 32
1.liga ženy
17.3. 10:00 AR119 Sokol V. Meziříčí - DHC Plzeň 23 : 27
11.3. 15:00 AR086 Kunovice - DHC Plzeň 22 : 27
25.2. 11:30 AR078 Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 34 : 21
29.10. 15:00 AR035 Otrokovice - Zlín B 28 : 40
8.10. 14:00 AR016 Zlín B - Kobylisy 32 : 24
2.liga ženy - východ
3.12. 17:00 AT030 Olomouc - Házená Velká Bystřice 30 : 29
4.11. 14:30 AT019 Poruba B - Bohunice 26 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
25.2. 09:30 AUB078 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 30 : 17
29.10. 17:00 AUB035 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 27 : 33
1.liga mladší dorostenky
29.10. 13:00 AV035 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 26 : 31
Další
Kalendář
22.4. 11:00 1.liga muži AB112 HK Bystřice p.H. - Náchod
22.4. 13:00 ZL starší žáci ZC107 Bystřice p.H. - Uh. Hradiště
22.4. 14:30 ZL mladší žactvo II ZB125 Bystřice p.H. B_s - Val.Meziříčí
27.4. 17:00 1.liga mladší dorostenky AV078 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most
28.4. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB112 Kunovice - Karviná
28.4. 15:00 1.liga ženy AR112 Kunovice - Otrokovice
6.5. 15:00 2.liga ženy - východ AT055 Házená Velká Bystřice - Bohunice
13.5. 14:30 MSL Muži sk. I. NAA019 Suchdol n/O - Droždín
26.5. 10:00 MSL Starší žáci sk. B N_C056 SK Opava - Nový Jičín