TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Václav Škarda
Mateřský klub TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
Rok narození 1994
Typ licence Licence B
Platnost licence 23.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.9. 19:00 AC001 TJ Lokomotiva Plzeň - H.Brod 31 : 21
2.liga muži SVČ
17.2. 10:00 AD070 Dukla B - HK Lovosice B 26 : 24
8.10. 15:00 AD029 Slavia - Ústí n.L. 28 : 23
1.liga starší dorostenci
17.2. 14:00 AG070 Dukla - HK Lovosice 23 : 20
25.11. 16:00 AG066 TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 28 : 22
10.9. 16:30 AG002 Talent Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy 29 : 26
1.liga mladší dorostenci
4.3. 12:15 AJ082 HK Baník Most - Pepino SKP F-M 15 : 38
17.2. 12:00 AJ070 Dukla - HK Lovosice 36 : 31
10.9. 14:30 AJ002 Talent Plzeň A - Sokol Žďár n. S. 23 : 20
2.liga mladší dorostenci - Č
15.10. 18:00 AK034 Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice 42 : 18
Český pohár mužů
28.9. 19:00 AM040 Libčice n. Vlt. - Chodov 26 : 29
Žákovská liga starších žaček
11.3. 12:30 AP130 HC Zlín - Sokol Písek 25 : 9
11.3. 11:30 AP129 DHK Zora Olomouc - S.Vršovice 22 : 18
11.3. 10:00 AP128 DHK Zora Olomouc - HC Zlín 9 : 25
11.3. 09:00 AP127 S.Vršovice - Sokol Písek 14 : 14
2.liga ženy - západ
28.10. 17:00 AS036 Ústí n.L. - J.Hradec 19 : 26
15.10. 14:00 AS024 Astra - Ústí n.L. 24 : 15
1.liga starší dorostenky - západ
15.10. 16:00 AUA019 S.Vršovice - Písek 30 : 28
8.10. 13:00 AUA018 Slavia - Písek 30 : 23
Přebor Prahy žen
12.10. 18:15 BB033 Praha 4 - Astra B 15 : 17
21.9. 18:30 BB014 Astra C - Mělník 12 : 14
14.9. 18:10 BB002 Praha 4 - Sokol Šťáhlavy 22 : 22
Přebor Prahy starších žákyň
16.9. 15:00 BE009 Slavia A - Kobylisy II A 14 : 9
16.9. 14:15 BE008 S.Vršovice - DHK Most 14 : 22
16.9. 12:45 BE006 Kobylisy II A - S.Vršovice 10 : 12
16.9. 12:00 BE005 DHK Most - Slavia A 8 : 17
16.9. 10:30 BE003 Kobylisy II A - DHK Most 8 : 22
16.9. 09:40 BE002 Slavia A - S.Vršovice 12 : 9
Další
Kalendář
29.4. 17:30 2 liga muži JZČ AC118 Praha 4 - Třeboň
12.5. 17:00 2 liga muži JZČ AC130 Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
13.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK129 Lokomotiva Vršovice - Třeboň
13.5. 15:00 2 liga muži JZČ AC129 L.Vršovice - Třeboň
13.5. 17:00 2.liga starší dorostenci Č AH203 L.Vršovice - 1.HC Pardubice
19.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK082 HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sokol Úvaly
19.5. 17:00 2.liga ženy - západ AS130 Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb